dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

683 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

683 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

779 000 zł68 m² 11 455,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz przestronnego mieszkania na drugim piętrze w bloku? To 68 m , umeblowane mieszkanie ma 3 pokoje balkon i zlokalizowane jest w Gdyni przy ul. Kamrowskiego 11. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

3 100 zł66 m² 47,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla rodziny 2+1 Najem długoterminowy. Zamknięte osiedle przy samym lesie, składające się z kilku kameralnych budynków z garażami dla mieszkańców i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 100 000 zł104 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie z 405 m ogrodem Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość (całe piętro domu wraz z poddaszem) po kapitalnym remoncie, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe Z miejscem W hali garażowej W nowej inwestycji" słoneczna zatoka" Dostępna również komórka lokatorska. Właściciel nie akceptuje zwierząt. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

749 000 zł71 m² 10 513,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdyni - Chwarzno-Wiczlino. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

666 900 zł52 m² 12 842,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura*** nowodworcowa - Twoje idealne miejsce do życia w harmonii z naturą i bliskością miasta! Zapraszam do zapoznania się z inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, tuż przy lesie - Gdynia Obłuże Komfortowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, własnościowe mieszkanie o powierzchni 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

1 971 000 zł83 m² 23 879,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament 82 m | 3 pokoje | duży taras w otulinie zieleni | Gdynia Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Bydgoskiej w samym sercu Gdyni, a jednocześnie w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

630 000 zł70 m² 8 976,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 70,18 m2 Mieszkanie idealne za równo dla rodziny jak i pod inwestycję! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 420 000 zł96 m² 14 715 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,5 m , położone na pierwszym piętrze domu wolnostojącego w dzielnicy Orłowo. Nieruchomość idealna dla rodzin, par oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 370 000 zł96 m² 14 197 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 600 000 zł56 m² 28 545,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kameralny apartament W otoczeniu lasu - nowe kolibki, gdynia orłowo Elegancki apartament położony w jednej z najbardziej cenionych nadmorskich lokalizacji - Gdynia Orłowo. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

450 000 zł45 m² 9 911,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Zbożowej w Gdyni Cisowej. Dane nieruchomości: pomieszczenia: trzy ustawne pokoje, kuchnia, łazienka oraz osobne wc, przedpokój ( układ pierwotny),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie na 7 piętrze z ładnym widokiem. Blok z cegły, mieszkanie w stanie dobrym. Miejsce postojowe na zamkniętym parkingu W bloku wspólna wózkarnia (pomieszczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

4 800 zł77 m² 62,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 77 m , zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni - przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 139 000 zł66 m² 17 255 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zalety nieruchomości: - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - szybki dojazd do centrum Gdyni i trójmiejskiej obwodnicy, - idealna inwestycja pod najem krótko jak i długoterminowy. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 557 724 zł60 m² 26 005,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfort I jakość W otulinie trójmiejskiego parku krajobrazowego Nowoczesność i komfort | Luksus na łonie przyrody | W cenie miejsce postojowe w hali garażowej i komórkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 330 000 zł161 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Luksusowy apartament z prywatnym patio - tylko 900 m od morza! Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie! Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację! Zdjęcia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

2 650 zł53 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego w spokojnej i cichej okolicy Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 548 311 zł93 m² 16 693,40 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 92 m | 0 piętro Cena: 1 548 311 pln Atuty apartamentu: loggia - 8 m2 ogródek - 11 m2 Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

5 400 zł79 m² 68,35 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, 79-metrowy apartament w prestiżowym kompleksie Modern Tower - Gdynia, wzgórze Św. Maksymiliana. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Inwestycja Silva, invest Komfortu - dewelopera znanego z wysokich standardów wykończenia powstała na styku lasu i Śródmieścia Gdyni, przy ulicy Kieleckiej. Ta cicha lokalizacja, wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupca

Dąbrowa,Gdynia

759 000 zł51 m² 14 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie przy lesie Nowe mieszkanie I Wysoki standard wykończenia | Gdynia Dąbrowa | Balkon I Miejsce parkingowe Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Druskiennicka

Mały Kack,Gdynia

690 000 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 67 m z ogrodem i budynkiem gospodarczym - Gdynia Mały Kack Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż parter willi zlokalizowany w prestiżowej, willowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Gdynia

3 700 zł99 m² 37,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 99 m , położone w Śródmieściu Gdyni przy ul. Chrzanowskiego, w odległości ok. 5 minut spacerem od Placu Kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pogórze,Gdynia

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Pogórze - komfortowe, jasne i w świetnej lokalizacji! Przestronne 64 m (z pomieszczeniami przynależnymi) w funkcjonalnym układzie: salon 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

549 000 zł51 m² 10 807,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej i spokojnej części Gdyni przy ul. płk. Stanisława Dąbka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m w Gdyni, dzielnica Chylonia. Atuty: - po generalnym remoncie - wszysto nowe! - piękny widok, - przy ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chwarznieńska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

565 780 zł55 m² 10 286,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie miejsce prawdziwego wypoczynku z widokiem na ścianę lasu, a dzieci bezpiecznie idą do szkoły nowoczesnymi alejkami. To Chwarzno-Wiczlino samowystarczalne miasteczko, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 420 000 zł96 m² 14 715 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

W sprzedaży piętro domu o powierzchni 96.5 m2. Taras o powierzchni 40m2. Garaż przynależny 18,63 m2. Układ: - mieszkanie usytuowane na 1 piętrze domu, - przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

760 000 zł65 m² 11 656,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeżeli szukasz funkcjonalnego I przytulnego mieszkanka to zapraszam na prezentacje:) Na sprzedaż jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,2 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Małokacka

Witomino,Gdynia

4 200 zł67 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu nowoczesnego, zupełnie nowego mieszkania o powierzchni 67 m , zlokalizowanego na czwartym piętrze prestiżowego osiedla Invest Komfort Małokacka w Gdyni. Nieruchomość.