dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdynia - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

662 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

662 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

810 000 zł50 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Westate Gdańsk prezentuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m zlokalizowane w kameralnej inwestycji Bernadowo Park. To przestrzeń zaprojektowana dla osób, które marzą o życiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

489 000 zł37 m² 13 180,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnia w Gdyni na Chyloni. Mieszkanie: mieszkanie o metrażu 37,2 m2 składa się z : - Kuchni z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poziomkowa

Dąbrowa,Gdynia

570 000 zł52 m² 10 898,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja: gdynia-Dąbrowa to malownicza, spokojna i doskonale skomunikowana dzielnica Gdyni. Okolica cicha z kameralną niską zabudową. Dobrze skomunikowana część miasta z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

499 000 zł42 m² 12 024,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Ikara na Babich Dołach w Gdyni. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na duży balkon, przestronna sypialnia, mała garderoba, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 950 zł54 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 z widokiem na Zatokę w Gdyni, witominie (witawa). Mieszkanie na 10-piętrze z windą, przestronne i umeblowane. Świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

443 232 zł39 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie (38,88 m2) z balkonem (4,96 m2) położone na 3-cim piętrze, w Gdyni Chyloni.!Termin oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

699 000 zł45 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w miocasa. Oferta dostępna w miocasa Nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o nowoczesnym wykończeniu. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***gdynia śródmieście***2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią*** II piętro z windą*** Centrum Gdyni. Budynek w sąsiedztwie Centrum Handlowego Batory , w pobliżu dworca pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Grabówek,Gdynia

778 000 zł50 m² 15 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! Na sprzedaż nowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji seaport budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wittekówny

Oksywie,Gdynia

579 000 zł44 m² 13 061,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

2 200 zł36 m² 61,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne 2 pokoje (35,66 m2) na 4 piętrze z balkonem i przyjemnym widokiem. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

1 300 000 zł51 m² 25 656,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na parterze wykończone w wysokim standardzie z przestronnym ogródkiem, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską, a do tego dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, przestronne mieszkanie 2-pokojowe na 1. piętrze bloku przy ul. Helskiej. Lokal został niedawno odświeżony i jest gotowy do zamieszkania. Składa się z przytulnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Wiczlino,Gdynia

436 230 zł36 m² 12 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę mieszkań w kameralnej inwestycji, która jest realizowana w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem długoterminowy, okazjonalny 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji "kaskada Redłowska" w Gdyni Redłowie .Lokal znajduje się na 7ym piętrze skąd rozpościera się piękny widok na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

3000 zł za całość! Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 5-piętrze budynku z windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynki

Chylonia,Gdynia

480 000 zł46 m² 10 537,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Orłowo,Gdynia

790 000 zł45 m² 17 689,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

6 850 zł90 m² 76,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowy! Stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 100 zł68 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo atrakcyjne, zadbane mieszkanie w domu z samodzielnym wejściem. Do mieszkania przynależy garaż na ogrodzonej posesji pod domem. Mieszkanie przestronne ze skosami, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

399 900 zł44 m² 9 088,64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż - mieszkanie z pięknym widokiem w Gdyni Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 44 m . Lokal składa się z przedpokoju, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

420 000 zł36 m² 11 506,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie położone na czwartym piętrze budynku z lat 60., zlokalizowane w samym sercu Gdyni przy ul. Warszawskiej 37. Mieszkanie o powierzchni 36,5 m składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Leszczynki,Gdynia

497 419 zł39 m² 12 599,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe z ekspozycją zachodnią. Lokal usytuowany jest na parterze w 10 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 2-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogórze,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możesz wynająć w w Świecie Nieruchomości, zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Najemcy! do wynajęcia komfortowe bezczynszowe mieszkanie Z ogródkiem gdynia pogórze, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabówek,Gdynia

545 000 zł66 m² 8 268,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 65,91 m2 w Gdyni (ul. Okrzei 14) - świetna inwestycja, idealne pod wynajem, do własnej aranżacji! Opis nieruchomości: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrętowa

Redłowo,Gdynia

1 150 000 zł54 m² 21 100,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjna oferta! prestiżowa dzielnica! bliskość morza! komfort! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowy, nadmorski apartament o powierzchni 54,50 m2,usytuowany na 1 piętrze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokoje | spółdzielcze-własnościowe | dobrze skomunikowane | gdynia chylonia | lokalizacja: nieruchomość położona jest dzielnicy Gdyni, jaką jest Chylonia. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wittekówny

Oksywie,Gdynia

579 000 zł44 m² 13 061,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 309 500 zł48 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Kolibki - Kameralne Osiedle w Gdyni Orłowie Inwestycja "nowe Kolibki" to wyjątkowe osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Gdyni Orłowo, przy ul. Bernadowskiej, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i eleganckie mieszkanie - Gdynia Witomino Opis mieszkania: oferujemy niezwykłe i komfortowe miejsce do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 41 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

529 000 zł49 m² 10 837,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie do własnej aranżacji - Gdynia, działki Leśne, ul. Śląska Na sprzedaż mieszkanie położone na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku w doskonale skomunikowanej dzielnicy Działki Leśne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Władysława IV, w inwestycji Plac Unii w Gdyni. Mieszkanie dostępne od października na wynajem długoterminowy. Plac Unii to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Orłowo,Gdynia

1 299 000 zł65 m² 20 108,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 z widokiem na Zatokę w Gdyni, witominie. Mieszkanie na 5-piętrze z windą, przestronne i umeblowane. Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filipkowskiego

Chwarzno,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w Gdyni na Chwarznie znajdujące się na 1-piętrze budynku windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz dobra komunikacja miejska. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Obłuże,Gdynia

2 750 zł47 m² 58,02 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na pograniczu obłuża/oksywia przy ul. Zielonej o powierzchni 47,4m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wiczlino,Gdynia

665 000 zł50 m² 13 184 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

564 167 zł52 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie (51,64 m2) na pierwszym parterze w Gdyni Chwarznie- wiczlinie. Mieszkanie: oferowane 2- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

999 000 zł49 m² 20 471,30 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w sercu Gdyni - inwestycja pb Górski Na sprzedaż nowe, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m , położone w prestiżowej inwestycji pb.