dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdynia - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

662 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

662 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 zł38 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku Modern Tower w Gdyni. Opis mieszkania: powierzchnia: 38,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

497 000 zł42 m² 11 975,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane, 2-pokojowego mieszkania w Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana przy ulicy Elizy Orzeszkowej. Mieszkanie o powierzchni 41,45 m2 znajduje się od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wielki Kack,Gdynia

2 100 zł38 m² 54,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem dwupokojowe mieszkanie gdynia fikakowo. Lokal znajduje się w budynku 3 piętrowym z 2005 roku, pod blokiem miejsca postojowe dla mieszkańców, w pobliżu Lidl, inne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

539 000 zł41 m² 13 003,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie w topowej lokalizacji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,45 m , znajdujące się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Wzgórze Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieszczadzka

Wielki Kack,Gdynia

417 100 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji w Gdyni. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 41.71 m , położone na 1. piętrze Inwestycja w Gdyni w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

549 000 zł38 m² 14 523,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń: - przytulny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon idealne miejsce na relaks po pracy - Komfortowa sypialnia wyposażona w dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na parterze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. Blisko do morza. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kameralna

Bernadowo,Gdynia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50m2 w Gdyni na Małym Kacku na os.Bernadowo Park. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 470 000 zł45 m² 32 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze atuty: metraż mieszkania 44,9 m2, wysokość pomieszczeń 2,8 m, pierwsze piętro, lokalizacja inwestycji - Nowe Kolibki, na styku Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku, kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Redłowo,Gdynia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest przytulny i dobrze wyposażony apartament, usytuowany na parterze budynku (tzw. wysoki parter z uwagi na kaskadową zabudowę) na osiedlu Rezydencja Redłowo. Stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Położenie Modern Tower nieopodal wybrzeża, w otoczeniu Lasów Witomińskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego łączy w sobie wygodę mieszkania w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Obłuże Centrum,Gdynia

449 000 zł40 m² 11 113,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ustawne | przytulne | 2 pokojowe mieszkanie |spółdzielczo-własnościowe | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

459 000 zł36 m² 12 575,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz jasnego dwupokojowego mieszkania w Gdyni? atuty: - 5 minut do stacji skm Leszczynki - balkon - mieszkanie po remoncie - w bliskiej okolicy lasu chylońskiego - łatwy dojazd do centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Gdynia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 39m2 w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w budynku na terenie zamkniętym. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze,Gdynia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Pogórze, ul. Kościuszki Dostępne od grudnia. Najem długoterminowy, umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie jest bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

469 000 zł33 m² 14 212,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: mieszkanie w doskonałej lokalizacji Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,8 m , położone w wyjątkowo dogodnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe położone na I piętrze budynku położonego przy ulicy Filipkowskiego w Gdyni. Osiedle "wiczlino Ogród" inspirowane jest ideą miasta-ogrodu, samodzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

350 000 zł44 m² 7 955 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Gdynia Chylonia! Słoneczne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

809 000 zł42 m² 19 349,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz luksusowego apartamentu w stanie deweloperskim? Zapoznaj się z naszą ofertą i umów się na wizytę! Atuty: - świetna lokalizacja, - dla mieszkańców inwestycji siłownia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

999 000 zł55 m² 18 016,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atuty: - 10 min pieszo do plaży i molo w Orłowie - 8 min pieszo do skm Orłowo - 5 min pieszo do galerii Klif - 10 min pieszo do Kępy Redłowskiej i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, jasne i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w spokojnej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino, przy ul. Jana Kazimierza w Gdyni. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino-Radiostacja,Gdynia

470 000 zł43 m² 10 999,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania 2,3 pokojowego w dzielnicy Gdyni Witomino Radiostacja na zasadzie wyłączności w naszym biurze. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe, przerobione z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

609 000 zł41 m² 14 745,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 41,3 m | Gdynia - Wzgórze św. Maksymiliana, ul. Świętojańska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,3 m - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: apartament zlokalizowany w samym sercu miasta w jednym z najbardziej prestiżowych apartamentowców Gdyni - Portova. Inwestycja oddalona o ok. 900m od Skweru Kościuszki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wiczlino,Gdynia

549 000 zł41 m² 13 390,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie w Gdyni, usytuowane na parterze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość o powierzchni 40,96 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowikowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

380 000 zł35 m² 10 951 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2-pokojowe mieszkanie z loggią | Gdynia, ul. Borowikowa | Do remontu Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone w spokojnej części Gdyni przy ul. Borowikowej tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 900 zł38 m² 75,32 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przestronne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Chwarzno,Gdynia

659 000 zł48 m² 13 729,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2 pokoje | hossa | pierwsze piętro | fort forest 2013 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgoda

Śródmieście,Gdynia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość położona w centrum Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie głównej arterii handlowej miasta ulicy Świętojańskiej, gdzie znajdziemy nowoczesne obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

2 380 000 zł51 m² 46 484,40 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

285 000 zł28 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | chylonia | lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Mały Kack,Gdynia

4 300 zł55 m² 78,18 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55 m z pięknym widokiem na morze i dużym tarasem 25m2. Wnętrze jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 450 000 zł54 m² 26 822,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż elegancki i komfortowy apartament zlokalizowany w samym sercu Gdyni, w renomowanym kompleksie Baltiq Plaza. To propozycja dla osób ceniących wysoką jakość życia, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia ustawne, przytulne mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w kameralnym czteropiętrowym budynku. Pokój dzienny połączony z kuchnią (zabudowa meblowa ze sprzętem agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarczana

Karwiny II,Gdynia

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Karwiny II położone są w doskonałym miejscu w Gdyni. Z jednej strony mamy bardzo cichą i spokojną okolicę graniczącą z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym - budynek znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

4 800 000 zł77 m² 62 597,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament Z widokiem na marinę I miasto Yacht Park | Gdynia Śródmieście | Prestiżowa lokalizacja | Ekskluzywne wykończenie | Najwyższy standard | Taras | Klimat luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryla

Zielenisz,Gdynia

639 000 zł46 m² 13 891,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m z dużym tarasem, położone na nowoczesnym, spokojnym osiedlu Sokółka Zielenisz przy ul. Janki Bryla Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne, przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w Gdyni Leszczynki. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem, - sypialni, - oddzielnej kuchni z oknem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Necla

Kamienna Góra,Gdynia

779 000 zł49 m² 15 966,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nieruchomość uniwersalna - do zamieszkania na stałe, na wynajem krótko- lub długoterminowy lub jako second home czeka na Ciebie w Gdyni na Kamiennej Górze. To najbardziej zielona dzielnica tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Kamienna Góra,Gdynia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Gdyni, przy Domu Marynarza. Możliwość najmu na parę miesięcy. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Dostępne od.