dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdynia - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

662 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

662 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

345 000 zł36 m² 9 691,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,6 m2 w spokojnej okolicy. Budynek: niski 4-piętrowy blok, bardzo czysta klatka. Wejście zabezpieczone domofonem, a wokół do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Cisowa

Cisowa,Gdynia

389 000 zł45 m² 8 568,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni cisowa. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45.4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

365 000 zł45 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow.45 m2 położonego w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni. Lokalizacja: budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

346 300 zł40 m² 8 749,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Duże rabaty! zadzwoń I dowiedz się więcej! 0% Prowizja 0% pcc Bez dodatkowych opłat. Dostępne inne metraże i rozkłady mieszkań- zadzwoń i zapytaj. Wyjątkowe i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

569 000 zł43 m² 13 107,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przytulne i ciche mieszkanie na Płycie Redłowskiej - dostępne od zaraz! Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie znajdujące w Gdyni, położone ok. 1000m od morza! Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Dąbrowej, w bliskiej odległości Stokrotka, biedronka i sieć drobnych sklepów osiedlowych, 2 szkoły, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w cichej gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Wzdłuż głównej ulicy osiedla funkcjonują przydatne sklepy i usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

751 000 zł49 m² 15 202,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,40 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowane w Gdyni Redłowie w nowej inwestycji Alvarium. Doskonała lokalizacja - blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 200 zł55 m² 39,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,11 m2, położone w Gdyni na Karwinach. Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu "panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

776 700 zł47 m² 16 386 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

* doskonała lokalizacja- 2 min do portu * 14 min (piechotą) do plaży * wysoki standard * duże okna * garderoba W promieniu 1,5 kilometra znajdują się główne punkty i symbole miasta: skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

863 900 zł42 m² 20 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Okazja- taras 23m2 * doskonała lokalizacja- 2 min do portu * 14 min (piechotą) do plaży * wysoki standard * duże okna * wystawa południowa *** możliwość wydzielenia widnej kuchni- dodatkowe okno przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

365 000 zł45 m² 8 183,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przestawić ofertę dwupokojowego mieszkania na Chyloni, czyli jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdyni. Lokal znajduje się w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42m2 w Gdyni na Chyloni. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

820 000 zł61 m² 13 442,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, idealne jako lokal użytkowy lub pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 60,81 m kw znajduje się w kamienicy przy ul. Świętojańskiej, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Rezydencja Kino Marynarz. Niewielka odległość od estakady Kwiatkowskiego, prowadzącej do Obwodnicy Trójmiasta, umożliwia szybkie przemieszczanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

685 000 zł54 m² 12 685,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwu/trzy pokojowe (54m2) na siódmym piętrze w bloku mieszkalnym tuż nad morzem. Balkon, winda, piękny widok! Z tego miejsca rozciąga się jeden z piękniejszych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Chylonia Centrum,Gdynia

560 000 zł50 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez pośredników proszę O kontakt na email W prawym górnym rogu 2 pokojowego mieszkania o pow. 50,40 m2 położone w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni, nowe niezamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

399 000 zł42 m² 9 388,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdjęcia do przesłania na maila lub telefon. Kontakt: atuty nieruchomości: mieszkanie W pełni rozkładowe - dwa oddzielne pokoje 1 piętro Z balkonem dobra inwestycja na najem krótko bądz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne do 28.06.2022r. 2-pok.mieszkanie w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 50m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Śródmieście,Gdynia

597 000 zł55 m² 10 898,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Prezentowana nieruchomość to jasne, przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokal mieści się w kamienicy odrestaurowanej w 2009r. niemalże w centrum Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

315 000 zł45 m² 6 975,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, własnościowe mieszkanie, położone na parterze trzypiętrowego bloku mieszkalnego, który mieści się na gdyńskim Oksywiu. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.52m2 w Gdyni w Redłowie w apartamentowcu "Redłowska Kaskada". W kompleksie recepcja i ochrona. Teren zamknięty. Obiekt monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgoda

Śródmieście,Gdynia

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w topowej lokalizacji przy ul. Zgoda. Nieruchomość idealnie nada się jako inwestycja, najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

2 000 zł58 m² 34,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5m2 w Gdyni w Orłowie. Mieszkanie znajduję się w budynku na terenie zamkniętym. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pok mieszkanie z ogródkiem o pow. 50m2 na Wiczlinie w Gdyni. Mieszkanie znajduje się na parterze. W skład mieszkania wchodzą: salon otwarty na kuchnię, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Chylonia,Gdynia

469 000 zł44 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Śródmieście,Gdynia

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - bardzo dobra lokalizacja w centrum Gdyni - niski czynsz - uniwersalne (nadaje się do zamieszkania, na wynajem i sprawdzi się jako biuro) mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Chylonia,Gdynia

409 000 zł37 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje Po remoncie Gdynia Grabówek Mieszkanie o pow. 37m2 znajduje się na drugim piętrze w niskim bloku z lat 70tych. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witomino

Witomino,Gdynia

425 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam i zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą tego atrakcyjnego miejsca, położonego w jednej z gdyńskich dzielnic -witomino.Ta propozycja jest fajna dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w doskonałej lokalizacji - Gdyni Śródmieście! Apartament o powierzchni 48 m2 znajduje sie na 6 piętrze z pięknym widokiem na port. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

347 000 zł47 m² 7 367,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz świetnie skomunikowanego mieszkania to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

509 999 zł52 m² 9 807,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie: 2-pokojowe Przestronne mieszkanie 51,8m2 z widokiem na morze. Mieszkanie znajduje się na 5-piętrze budynku z windą. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 3 m2. Słoneczne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

347 000 zł47 m² 7 367,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz słonecznego, zadbanego mieszkania Z dobrym dojazdem do obwodnicy? - idealnie trafiłeś! atuty: - świetny rozkład pomieszczeń - idealne dla młodej rodziny - brak problemu z miejscem.