dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdynia - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

662 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

662 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

1 900 zł45 m² 42,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już, najem długoterminowy. Słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,7 m2 , zlokalizowane na IV piętrze IV piętrowego budynku w spokojnej części Chyloni. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Orłowo,Gdynia

670 000 zł31 m² 21 916,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Doskonała lokalizacja na gdyńskiej mapie, sadyba orłowska! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w pięknej dzielnicy Gdyni Orłowo. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwu pokojowe umeblowane mieszkanie w cichej części Gdyni. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, zabudowanej kuchni z sprzętem agd oraz łazienką. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

2 500 zł49 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament dwupokojowy na gdyńskim Chwarznie przy ul. Czesława Niemena. W Gdyni nadal są takie miejsca, gdzie zamieszkać można w nowym budynku tuż obok lasu do którego mamy kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 950 zł47 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, urządzone w wysokim standardzie 2 pokojowe mieszkanie (47m2) na prestiżowym osiedlu "silva" przy ulicy Bydgoskiej. Świetne położenie zapewnia dojście do centrum miasta, ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bema

Kamienna Góra,Gdynia

615 000 zł46 m² 13 369,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje (46,09 m2) w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni. Mieszkanie znajduje się 15 minut od Bulwaru Nadmorskiego. W jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok.47 m2 mieszczące się na 3 piętrze z 4. Lokal mieści się przy ulicy Morskiej/ Gdynia Cisowa. Ostatnia linia zabudowy co oznacza, że jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

410 000 zł38 m² 10 846,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko W golden gate! Na sprzedaż 2-pokojowe, bardzo słoneczne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Witominie! Nieruchomość usytuowana jest na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pok. z osobną kuchnią, o pow. 50 m2 w Śródmieściu Gdyni przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie mieści się na III piętrze. W budynku brak windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

575 000 zł48 m² 11 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w doskonałej lokalizacji nadające zarówno do wygodnego mieszkania pod inwestycje. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

539 000 zł43 m² 12 413,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży gustownie urządzone mieszkanie 2 pokojowe. Wykończone w dobrym standardzie, o ekspozycji wschodniej. Położone na pierwszym piętrze budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 800 zł38 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pok.mieszkanie o powierzchni 37,8m2 w Gdyni na Witominie. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym, pokój z szafą, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na 2 piętrze 3 piętrowego bloku mieszkalnego zlokalizowanego przy ulicy. Stefana Okrzei. Budynek został wybudowany w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

629 000 zł46 m² 13 824,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne Mieszkanie na Wzgórzu Maksymiliana: doskonała Lokalizacja i Wygoda Codziennego Życia! Mieszkanie: dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,5 m . Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

394 000 zł38 m² 10 368,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie ok. 38m2, na 1 piętrze położone w Gdyni Chyloni, które składa się z: salonu Sypialni Oddzielnej kuchni Łazienki Przedpokoju Mieszkanie w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 900 zł45 m² 41,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się W Gdyni ul. Chabrowa 117b dzielnica Pustki Cisowskie Mieszkanie znajduje się na granicy lasu, idealne miejsce na osób ceniących sobie kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarczana

Karwiny III,Gdynia

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Karwiny III położone są w doskonałym miejscu w Gdyni. Z jednej strony mamy bardzo cichą i spokojną okolicę graniczącą z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

845 000 zł40 m² 21 067,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nadmorska dzielnica Gdyni - Orłowo - to wyjątkowo dobry adres, prestiżowy. Tu czas biegnie we właściwą stronę. Tu warto mieszkać, tu warto żyć. Zaledwie 10-cio minutowy spacer dzieli to miejsce od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Miernicza

Orłowo,Gdynia

6 600 zł110 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Spokojna, cicha enklawa w nadmorskiej dzielnicy Orłowo to wymarzone miejsce do zamieszkania; jedno z najciekawszych w Trójmieście. To dzielnica Gdyni, która posiada nienaruszony klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

2 150 zł40 m² 54,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, czyściutkie, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Fikakowie. Składa się z odrębnej sypialni umeblowanej w rozkładaną sofę, szafę ubraniową , witryny oraz regał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.47m2 w Gdyni w Redłowie w apartamentowcu "Redłowska Kaskada". W kompleksie recepcja i ochrona. Teren zamknięty. Obiekt monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na Pogórzu na os. Shiraz Park. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze w nowoczesnym budynku z windą na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchnie 38 m2 zlokalizowane w Śródmieściu Gdyni przy ulicy 3 Maja 38. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

1 850 zł35 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o pow. 35 m2 w Gdyni, blisko morza- kamienna Góra. Mieszkanie mieści się na parterze w zadbanej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na os.Morskim w Gdyni na Pogórzu o pow.45m2. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Działki Leśne,Gdynia

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

- rezerwacja - lokalizacja! praktycznie centrum gdyni - widoki! - bardzo atrakcyjne I spokojne miejsce - blisko /100m/ Trójmiejski Park Krajobrazowy, spacerem - blisko centrum miasta /np. 400m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Kolibki,Gdynia

3 500 zł46 m² 75,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na wynajem znajdujące się w nowoczesnej inwestycji Gdynia Nowe Kolibki. Położone na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na granicy Gdyni Sopotu. Nadmorski klif.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

549 000 zł37 m² 14 959,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal w ścisłym centrum Gdyni o powierzchni - 36,70 m3. Aktualnie nieruchomość doskonale sprawdza się inwestycyjnie - najem krótkoterminowy. Istnieje możliwość zakupu drugiego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 190 000 zł51 m² 23 499,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kompleks Rivus to cztery, dwupiętrowe budynki na ogrodzonym i monitorowanym terenie, z całodobową ochroną. To wszystko w zacisznej, zielonej dolinie potoku Swelina, który wyznacza granicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 199 000 zł51 m² 23 560,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zlecenie prowadzi anna bożejko tel. 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na wynajem! Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

629 000 zł42 m² 14 834,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo atrakcyjna oferta, nowość tylko W biurze mio casa! Redłowo to piękna i spokojna dzielnica Gdyni, położona zarówno blisko centrum miasta jak i terenów zielonych. Mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kormorana

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa oferta W mio casa! serdecznie zapraszamy na prezentację! nigdy nie zamieszkałe mieszkanie! W cenie darmowa konsultacja Z biurem projektowym mozaika! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

749 000 zł55 m² 13 618,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55m2 w Gdyni Redłowie. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

465 000 zł43 m² 10 915,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez kw - możliwość zakupu nieruchomości przez osobę nie posiadającą obywatelstwa polskiego! Lokal (42,60 m2) składa się z salonu, sypialni, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:9/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

360 000 zł42 m² 8 470,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zalety nieruchomości: - 10 minut do stacji skm - 4 minuty pieszo do przystanku autobusowego - Pełne zaplecze handlowo usługowe w promieniu 300m min. szkoły, sklepy, dom handlowy, fryzjer, dentysta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 44m2. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1956r. na 4-piętrze bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafranowa

Dąbrowa,Gdynia

549 000 zł54 m² 10 073,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z nowym ogłoszeniem sprzedaży mieszkania na osiedlu Dąbrowa w Gdyni, ul. Szafranowa. W galerii zdjęć, znajdują się projekty/wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

1 990 zł34 m² 58,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 znajduje się na piątym piętrze w budynku 5 piętrowym w Śródmieściu w Gdyni. 1000 metrów do Bulwarów Gdyńskich, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

370 000 zł37 m² 10 027,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Tylko u nas! Ulica Kartuska w Gdyni znajduje się w samym centrum dzielnicy Chylonia. Jej strategiczne położenie sprawia, że mieszkańcy tego obszaru cieszą się łatwym dostępem do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij