dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdynia - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

667 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

667 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 042 938 zł47,14 m² 22 124,27 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,14 m2 w komfortowym rozkładzie pomieszczeń, loggia 5,55 m2 +1,26 m2 Nieruchomość zlokalizowana na ósmym piętrze budynku w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł54,80 m² 27 098,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 55-metrowe Mieszkanie z ogrodem Osiedle rivus gdyńskiego dewelopera invest komfort, to zamknięta, spokojna enklawa w otoczeniu zieleni, w spokojnej części prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana *** ul. Batalionów Chłopskich *** 2-pokojowe, umeblowane *** Blisko skm lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane blisko środków komunikacji miejskiej Gdynia - Sopot-.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Działkach Leśnych. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

990 000 zł53,18 m² 18 616,02 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ekskluzywny apartament, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdyni, przy ul. Św. Piotra 6. Nieruchomość będzie doskonałą inwestycją zarówno pod kątem wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł48,40 m² 14 359,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania w centrum, ale bez miejskiego hałasu? To oferta, która naprawdę się wyróżnia. Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdynia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł41,32 m² 13 528,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferta biura The House Nieruchomości. Ulica Obrońców Wybrzeża to adres, który funkcjonuje w samym sercu miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie nowych inwestycji miejskich oraz projektów klasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł61,10 m² 23 895,25 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu ekskluzywny apartament, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdyni. Ta nieruchomość jest doskonałą inwestycją zarówno pod kątem wynajmu, jak i komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

598 080 zł44,80 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

44,80 M2 Na sprzedaż elegancko urządzone, przytulne mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Gdyni przy ul. Chabrowej. Lokal znajduje się w bloku mieszkalnym z 2016 roku. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł48 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Działkach Leśnych o powierzchni 48m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie, po remoncie, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo - 42m2, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, piwniczka, miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39,60 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, wyremontowane dwupokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Lokal stanowi idealne połączenie funkcjonalności z możliwością komfortowego odpoczynku w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł42,70 m² 17 213,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Chwarznie na os. Polanki o pow.42,7m2. Mieszkanie znajduję się na kameralnym osiedlu w budynku z windą z 2024r., deweloper Hossa. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,36 m² 12 394,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w spokojnej i cichej dzielnicy Gdyni - Mały Kack przy ul. Druskiennickiej! Bogata infrastruktura i świetnie rozwinięta komunikacja miejska - atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł44,89 m² 26 286,48 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament przy ul. Św. Piotra 6 | Gdynia Centrum Nowoczesny apartament w prestiżowym budynku z 2023 roku opis inwestycji Na sprzedaż wyjątkowy, gotowy do zamieszkania apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł46,63 m² 22 141,49 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty - wykończenie w cenie - brak pcc Opis - pokój dzienny z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka - 2 balkony typu loggia Inwestycja Alvarium 2.0 zaprojektowane zostało jako zespół.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od lini brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł51 m² 46 078,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty - Prestiżowa lokalizacja blisko plaży - Wysoki standard budynku, fitness oraz spa, ochrona aranżacji - gotowy projekt Opis Apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 50,83 m2 (2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Orłowo to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. To miejsce łączy prestiż, komfort oraz bliskość natury. Spacerowe alejki prowadzą nad malowniczy klif.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł46,44 m² 16 149,87 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atuty: - budynek objęty całodobową ochroną fizyczną oraz monitoringiem wizyjnym - Na I piętrze obszerne patio z zielenią i ławeczkami - Widok na panoramę miasta - Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł41,91 m² 9 305,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas atuty nieruchomości - dwa niezależne pokoje - fenomenalny widok na port - 100m do przystanku autobusowego zkm - po sąsiedzku z parkiem leśnym lokalizacja Gdynia Oksywie - nadmorska.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł70 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe jasne mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do własnej aranżacji. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana przy ul. Strzelców w Gdyni w sąsiedztwie z Trójmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł27,19 m² 12 136,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

725 900 zł66 m² 10 998,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 + piwnica około 2 m2. Posiadające 2 poziomy. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń. Układ: - przedpokój z oknem i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł43,40 m² 9 423,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! atuty nieruchomości funkcjonalny układ 2 pokoi na powierzchni 43,40 m oddzielna, jasna kuchnia balkon przynależna piwnica o pow. 2,24.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł57,30 m² 52,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 57,3 m2 , piętro 1/3, o podwyższonym standardzie, składające się z dwóch niezależnych, dużych pokojów ( 21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł52,82 m² 43,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w dzielnicy podmiejskiej Witomino to jedna z najbardziej zalesionych dzielnic Gdyni położona w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.Mieszkanie przeznaczone jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W inwestycji kamienica moderna W gdyni śródmieściu Centrum miasta | Blisko morza | Winda | Funkcjonalny układ | W pełni wyposażone | Doskonała komunikacja *****.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł48,74 m² 30 755,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w gdyńskim Orłowie przy ul. Bernadowskiej! Orłowo Nowe Kolibki - zrodzone z marzeń o życiu tam, gdzie lasy parku krajobrazowego spotykają się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 020 000 zł55,74 m² 18 299,25 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł54,10 m² 12 476,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania pod inwestycję w centrum miasta ? Ta oferta jest dedykowana Tobie. Dużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Zalety lokalizacji : Szybki dostęp do Bulwaru Nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł43,62 m² 18 569,46 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty: - do własnej aranżacji - 5m2 loggia Opis: - salon z aneksem kuchennym - komfortowa sypialnia - hol - łazienka - loggia Inwestycja Alvarium 2.0 zaprojektowane zostało jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł112 m² 24 107,14 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży wyjątkowy apartament, składający się z: holu, przestronnego pokoju dziennego, części jadalnianej, otwartej kuchni, sypialni, garderoby, oraz łazienki z prysznicem. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51,03 m² 14 677,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 51,03 m2, mieszczące w budynku usytuowanym w Śródmieściu Gdyni. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 121 zł46,81 m² 11 367,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ścianie lasu | Gdynia Chylonia Cena całkowita: 548 176 zł (w tym obligatoryjne dodatki) Powierzchnia: 46,81 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38,41 m² 49,47 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze atuty: przestronne mieszkanie - dwa niezależne pokoje. Osobna kuchnia. Możliwość zamieszkania, wynajem na pokoje. Przynależny balkon, komórka lokatorska. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 038 zł37,26 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem | Gdynia Wielki Kack Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,26 m , położone na parterze kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 985 zł34,26 m² 11 674,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Murapol Osiedle Dynamiq - nowoczesne życie w sercu zielonego Wiczlina! Szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesną technologię i świetną lokalizację? Poznaj Murapol Osiedle Dynamiq.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł51 m² 48,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie na osiedlu Fikakowo. Położone na parterze piętrze w trzypiętrowym piętrowym budynku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym , sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł48,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Termin odbioru IV kwartał 2026! W ofercie posiadamy mieszkania o różnych powierzchniach, liczbie pokoi oraz z balkonem/tarasem. Atuty: - otulina Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego; -.