Mieszkanie, ul. Falista
Falista, Działki Leśne, Gdynia, pomorskie
- 1 049 000 zł
- 42,47 m²
- 24 699,79 zł/m²
Patrycja Leonowi...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Falista
Falista, Działki Leśne, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, ul. Falista
Zaktualizowane: 18 maja 2026
1 049 000 zł 42,47 m² 24 699,79 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
2/2
2
2026
w garażu podziemnym
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 049 000 zł (24 699,79 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdyni)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 42,47 m², 2 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: rok budowy: 2026
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: WESTATE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: WE480426
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Falista, Działki Leśne, Gdynia, pomorskie
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Agencja WESTATE z przyjemnością oferuje Państwu mieszkanie z rynku pierwotnego o pow. 42,47mkw., w kameralnej inwestycji, w jednej z najbardziej zielonych części Gdyni - Działkach Leśnych.
ATUTY:
- taras widokowy z panoramą Zatoki Gdańskiej
- mieszkania gotowe do odbioru
- system smart home w każdym mieszkaniu
- wysoki standard wykończenia części wspólnych
- budynek z dwiema windami (zew. i wew. (...)
730 673...
730 673 707