dowolna

Lokale użytkowe Gdynia – na sprzedaż i na wynajem w Gdyni

597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

597 ogłoszeń

21 €/m²194,20 m² 4 078 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 194,2 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²34,56 m² 2 142 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na I p. budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Dwa wewnętrznie skomunikowane pokoje o powierzchniach 15,95 m2 i 19,37 m2. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²60,36 m² 3 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokazacja: budynek biurowo - usługowy zlokalizowany w dzielnicy Wielki Kack, przy ulicy Spokojnej 22. Doskonała lokalizacja - zaledwie 200m od ul. Wielkopolskiej łączącej dzielnicę Orłowo.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł44,86 m² 16 049,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal w atrakcyjnym Śródmieściu Gdyni. Atrakcja dla inwestora pasywnego lub przedsiębiorcy chcącego prowadzić działalność W lokalu okolica Ulica 3-go Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

47,30 zł/m²207,90 m² 9 833 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec zlokalizowany w ścisłym centrum Gdyni. Bezpośrednie sąsiedztwo przystanków zkm oraz skm, liczne sklepy, gastronomia, punkty usługowe. Budynek wyposażony jest w 4 windy, recepcję,.

Szczegóły ogłoszenia

86,84 zł/m²38 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wolne od 1 czerwca 2026 roku. Lokal usługowo handlowy (nie dla gastronomi). Duża witryna. Wejście bezpośrednio z ulicy. Sala handlowa 21 m2, zaplecze 10 m2, pozostałe pomieszczeniach gospodarcze, wc.

Szczegóły ogłoszenia

108,64 zł/m²110 m² 11 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal na ostatnim piętrze o pow. 110m2 w topowej inwestycji Św.Piotra w sercu Gdyni. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera pb Górski.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł345 m² 7 243,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż - Hala produkcyjno-magazynowa ok. 300 m + dobudówka 45 m gdynia dąbrowa super dojazd poprzez Trase Kaszubską i omt! Parametry obiektu: *hala o powierzchni ok. 300 m +.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł148 m² 28 986,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal biurowy Z widokiem na zatokę - gdynia, kamienna góra Prestiżowy adres | 4 niezależne gabinety | Widok na Zatokę | Klimatyzacja | Kameralna willa | Najwyższa jakość materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

53,26 zł/m²92 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 92 m , położony na 1. piętrze budynku z windą, dostępny od zaraz. Lokal składa się z 5 niezależnych pomieszczeń, które.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł595,80 m² 8 224,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa przestrzeń biurowa W prestiżowej lokalizacji gdyni | transatlantyk, śródmieście Top lokalizacja | Ścisłe centrum | Budynek z recepcją i ochroną | Klimatyzacja | Elastyczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł85,10 m² 19 388,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal mieszkalny lub biurowo - usługowy projekt na stworzenie 4 samodzielnych apartamentów. Nowa winda z 2024r, lokal dwu stronny, można dokupić lokal obok 87m2 lokalizacja: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

50,19 zł/m²119,54 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta wynajmu przestronnego lokalu użytkowego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł88,21 m² 6 518,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas! Gotowa inwestycja! Pewny najemca i gotowa stopa zwrotu! Lokal na sprzedaż w znakomitej lokalizacji, tuż obok głównej ulicy Morskiej w Gdyni na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł79 m² 21 518,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy + mieszkanie | Parter | Gdynia Śródmieście | 700 m do morza Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna 2w1 o powierzchni 81,58 m , położona na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²196,06 m² 2 254 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Uwaga! Podana cena jest ceną w walucie euro! Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

98,98 zł/m²86,89 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 86,89m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²60 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 53 m2, położony przy ul. Świętojańskiej w Gdyni- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

225 zł/m²8 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny gabinet do wynajęcia o powierzchni 8m2 na 1-piętrze w sercu Gdyni przy ul.Batorego. Gabinet znajduję się w lokalu z witryną i wejściem od ulicy głównej. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²18 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym Virgo zlokalizowanym w Śródmieściu Gdyni, w bliskiej odległości Skweru Kościuszki oraz Mola Południowego. W otoczeniu naszego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Kamienna Góra, lokal usługowy usytułowany na 1-3 piętrze , prestiżowa lokalizacja, idealne miejsce pod biuro, atelier, galerie bądź lokal handlowo-usługowy. Lokalizacja: - kamienna Góra ul. Mariacka.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60,86 m² 14 623,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twój biznes zasługuje na najlepsze miejsce! tylko U nas! lokal W bardzo dobrym stanie , Z dużym zapleczem I potencjałem mieszkaniowym W centrum miasta! Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

68,75 zł/m²80 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

2-pokojowy lokal z klimatyzacją i widokiem na panoramę miasta o pow. 80m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Lokal znajduję się w inwestycji popularnego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł380 m² 8 947,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępa w Pepper House! atuty nieruchomości: kompleks dwóch budynków w pełni przygotowanych pod działalność hostelową 18 pokoi z możliwością zakwaterowania 45 osób 11.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²138 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem lokal biurowy położony na pierwszym piętrze Biurowca A w kompleksie Sportowa Centrum w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana przy ulicy Sportowej 8. Warunki najmu Stawka czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

105,26 zł/m²19 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal znajdujący się w Centrum Gdyni przy ul. Starowiejskiej znajdujący się na parterze z dużą witryną przy samym wejściu w kompleksie usługowo- mieszkalnym atrium , o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

52,58 zł/m²93,20 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w sercu Gdyni Zalety Zadbane, odnowione 3 pomieszczenia z częścią socjalną i archiwum. Poszukiwana lokalizacja w dolnej części ul. Świętojańskiej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł53,80 m² 16 542,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Reprezentacyjny lokal użytkowy 53,8 m2 | Gdynia Redłowo | Parter | Witryny | Idealny pod inwestycję Na sprzedaż bardzo reprezentacyjny lokal użytkowy o powierzchni 53,80 m2, usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: daniel Zawadzak   Millennium Nieruchomości prezentuje: lokal użytkowy o powierzchni 42m2 znajdujący się na parterze z dużymi witrynami. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

175 zł/m²20 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet do wynajęcia o powierzchni ok 20m2 na parterze w sercu Gdyni przy ul.Świętojańskiej. Gabinet znajduję się w lokalu z przeznaczeniem medycznym ( punkt medyczny). Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²58 m² 3 596 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem biuro składające z trzech pokoi: 21 m2 + 18,5 m2 +18,5 m2. Biuro mieści się na V piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²252 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal biurowy w Gdyni Chylonii przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 252 m2 znajduje się na I piętrze budynku i składa się z częsci open space o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

79,92 zł/m²14,84 m² 1 186 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal w gdyńskiej dzielnicy Redłowo, idealny pod biuro. Nieruchomość zlokalizowana przy jednej z głównych arterii miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²112,40 m² 9 554 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze w ciągu handlowym nowego osiedla w dzielnicy dąbrowa w Gdyni. Inwestycja nowa dąbrowa to potężna.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²1 620 m² 97 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duża, nowoczesna powierzchnia biurowa/usługowa/handlowa w nowym budynku. Lokalizacja w części przemysłowej Gdyni, miejsce świetnie skomunikowane z portem (4 km), centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 341 120 zł126,08 m² 26 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 125,93 m znajduje się na piętrze 0 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

36,25 zł/m²80 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Słoneczny 3-pokojowy lokal blisko Centrum Gdyni! Oferujemy do wynajęcia duży, słoneczny lokal o powierzchni 80 m2, zlokalizowane na III piętrze, czterokondygnacyjnej kamienicy w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²31,35 m² 1 567 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Dwupokojowy lokal biurowy na IV piętrze w biurowcu w centrum Gdyni przy ul. Śląskiej - jednej z głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

66,40 zł/m²177 m² 11 753 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Niezależne biuro w budynku biurowym usytuowanym w śródmieściu Gdyni. Biuro mieści się na trzecim, ostatnim piętrze biurowca, które to piętro w całości pozostaje do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 552 320 zł117,60 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem lokal usługowo-biurowy przy ul. Redłowskiej w Gdyni o powierzchni 117,6 m na dwóch poziomach. Parter z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²252 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piętro budynku do wynajęcia o pow. 252m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni przy głównej trasie Gdynia-Rumia. Powierzchnia 252m2 - 9000zł/mc netto. Faktura vat. Lokal znajduję się na 1-piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij