dowolna

Lokale użytkowe Gdynia – na sprzedaż i na wynajem w Gdyni

597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

597 ogłoszeń

87,86 zł/m²235 m² 20 646 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na V piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Niezależna powierzchnia stanowiąca wydzieloną część piętra. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł45 m² 10 422,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy położony przy jednej z głównych arterii miasta Gdynia - ul. Morskiej. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Grabówek, co zapewnia bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69 m² 13 028,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal mieszkalny, idealny pod prowadzenie działalności np. gabinetu terapeutycznego, lekarskiego, kancelarii, etc., w doskonałej lokalizacji - Gdynia Orłowo. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

53,19 zł/m²94 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z witryną na parterze przy głównej ulicy w Gdyni przy ul. Śląskiej. Lokal znajduję się w kamienicy z wejściem od ulicy głównej. Dwa wejścia do lokalu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

13 €/m²525 m² 6 825 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 525 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł377 m² 5 172,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek położony w Gdyni przy ul. Hutniczej w strefie produkcyjno- usługowej, posadowiony na działce o powierzchni 6911 m2. Na łączną powierzchnię budynku 377 m2, składają się.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²25 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem wynajmu jest klimatyzowane pomieszczenie biurowe w samym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV. Jeżeli poszukujesz kameralnego miejsca do pracy, zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

60,32 zł/m²66,30 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia, ul. Świętojańska - Lokal 60 m z dużą witryną | Bez czynszu do wspólnoty! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes w samym sercu Gdyni? Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²44,60 m² 2 319 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową w Domu Inżyniera - kompleksowo odrestaurowanym budynku biurowo - usługowym w sercu Gdyni. Powierzchnia lokalu wynosi 44,60 m2 i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

94,44 zł/m²180 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 180m2 na parterze z witryną od głównej ulicy w Gdyni, w Redłowie. Lokal znajduję się przy Alei Zwycięstwa, będącej częścią.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²838,56 m² 9 224 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Atuty: metraż: 838,56 m Lokal świeżo po remoncie gotowy do wejścia bez dodatkowych nakładów Prestiżowa lokalizacja w sercu Gdyni, w rozpoznawalnym Centrum Kwiatkowskiego Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

68,78 zł/m²189 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta tylko w naszym biurze! gdynia skwer kościuszki lokal usługowy lokal Elegancki lokal usługowo handlowy w prestiżowej części Gdyni, ul. Skwer Kościuszki usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł734,20 m² 8 853,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż połowa kamienicy położonej przy jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych ulic w Gdyni - ul. Świętojańskiej. Łączna oferowana powierzchnia to 734,2m. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²675 m² 40 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duża, nowoczesna powierzchnia handlowo-usługowa w nowym budynku. Lokalizacja w części przemysłowej Gdyni, miejsce świetnie skomunikowane z portem (4 km), centrum miasta oraz wjazdem na.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²207 m² 16 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem duży lokal (207 m2) handlowo-usługowy położony na parterze kamienicy w centrum Gdyni. Lokal przystosowany do działalności bankowej, podzielony wysokiej jakości szkłem na boksy biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

58,44 zł/m²92,40 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: daniel Zawadzak   Millennium Nieruchomości prezentuje: przestronny, funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 92,4m2 przeznaczony do adaptacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł800 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny budynek komercyjny przy ul. Rdestowej, gdynia dąbrowa 6 lokali z niezależnymi wejściami | 21 Miejsc postojowych | Prawie w całości wynajęty (stały dochód) | Tani prąd.

Szczegóły ogłoszenia

53,19 zł/m²94 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

OD zaraz, świetna lokalizacja! przestronny, ustawny lokal usługowo handlowy W samym centrum miasta. Lokalizacja: lokal mieści się w budynku przy ul. Śląskiej 33 w Gdyni - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł101,58 m² 9 795,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferowany jest na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 101,58 m2 położony na parterze budynku w dzielnicy Gdyni, działki Leśne. Lokal z bezpośrednim wejściem od ulicy, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze z witryną o pow. 70m2 w dzielnicy Gdyni Witomino przy głównej ulicy. Lokal znajduję się w domu, w którym znajduje się pensjonat. W skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy umeblowany, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 050 000 zł55,60 m² 18 884,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Atuty nieruchomości: - lokal handlowo-usługowy na prestiżowym osiedlu Fort Forest w Gdyni. - bardzo dobra ekspozycja duże witryny widoczne z uczęszczanego ciągu pieszego i samochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²19,65 m² 1 218 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem pokój biurowy mieszczący się na III p. budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Pokój nie jest umeblowany - zdjęcie poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

49,64 zł/m²36,26 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Na wynajem klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 36,26 m2. Czynsz: 1800 zł netto. Kaucja: 1800 zł netto. Dostępne: od zaraz. Lokalizacja: gdynia-Leszczynki. W okolicy pełne.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²25,10 m² 1 155 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Budynek biurowy, o numerze administracyjnym 29 (dokładne usytuowanie budynku oznaczone na załączonej mapce), 4-kondygnacyjny, zlokalizowany w rewitalizowanej części śródmieścia Gdyni, na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50,30 m² 10 934,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przedmiot oferty stanowi lokal usługowy B położony w Gdyni przy ul. Śląskiej 33 o pow. użytkowej 50,30 m2 wraz z udziałem wynoszącym   w częściach wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²98,40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia cała kondygnacja domu dwurodzinnego,położonego wśród innych domów jednorodzinnych,blisko ulicy Morskiej w okolicach Akademii Morskiej, urzędu Pracy oraz dawnego Instututu Rybackiego.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²95 m² 1 520 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentowany lokal handlowo-usługowy o powierzchni 95 m znajduje się na pierwszym piętrze nowopowstałego centrum handlowego Parkova w Gdyni przy ul. Wielkopolskiej. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

39,46 zł/m²73,50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy nadający się praktycznie pod każdego rodzaju biznes wymagający pomieszczeń dla pracowników lub miejsca do spotkań z klientami. Idealna lokalizacja na siedzibę Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł147 m² 16 938,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Wyjątkowa oferta! restauracja w wysokim standardzie, z pozwoleniem na alkohol, gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej, również na lokal użytkowy- sklep, placówkę finansową,.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²725 m² 42 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny lokal na parterze dużego budynku biurowego klasy A. Lokal idealny na działalność gastronomiczną, bądź usługową, posiadający zaplecze kuchenne. Duże przeszklenia na całej ścianie od.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł60,30 m² 10 447,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy 60,3 m - Gdynia, ul. Gryfа Pomorskiego Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 60,3 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł217,63 m² 27 569,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Perfekcyjnie zlokalizowany lokal z witryną o pow. 217,63m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokal znajduję się na parterze w ciągu handlowo-usługowym z wejściem od ulicy głównej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

122,92 zł/m²292,88 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 292,88 m2 z przeszklonymi witrynami, położony na parterze w 4-pięrowym budynku położonym przy ulicy Arkadiusza Rybickiego. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

73,83 zł/m²44,70 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal na parterze z witryną o pow.44,7m2 w Gdyni na Chwarznie-Wiczlinie. Lokal znajduję się przy głównej ulicy, na nowym osiedlu z 2025r., Welocity. Aktualnie w skład.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²55 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o pow 55m2 w Gdyni Chwarznie. Lokal mieści się na parterze domu wielorodzinnego. Składa się z dwóch pomieszczeń i pomieszczenia socjalnego. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł68 m² 13 088,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas! Gotowa inwestycja! Pewny najemca i gotowa stopa zwrotu! Lokal na sprzedaż o powierzchni 68m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokal znajduję się na parterze z witryną od.

Szczegóły ogłoszenia

65,79 zł/m²228 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowy lokal do wynajęcia usytuowany w zadbanej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł188 m² 12 180,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Gdynia Orłowo! Na sprzedaż świetnie położony i funkcjonalny budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 188 m , z szybkim dojazdem do całego Trójmiasta. Doskonały na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

64,86 zł/m²185 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia pod działalność usługowo - handlową - gdynia obłuże. Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę wynajęcia powierzchni biurowej pod działalność bankowo-finansową, medyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł43,70 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu do prowadzenia swojej działalności? sprawdź! zadzwoń! umów się! lokalizacja: lokal położony na Pogórzu przy ulicy Abrahama (tuż obok ul. Pułkownika Dąbka). Dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

71 zł/m²621 m² 44 091 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

DO wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku biurowego W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie Lokal przeznaczony może być na wszelką działalność usługową,.