dowolna

Lokale w centrum Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

303 ogłoszenia

47,37 zł/m²57 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Słoneczny 2-pokojowy lokal w samym Centrum Gdyni! Oferujemy do wynajęcia duży, słoneczny lokal o powierzchni 57 m2, zlokalizowany na IV piętrze, pięciokondygnacyjnej kamienicy w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

35,70 zł/m²840 m² 29 988 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Twoja firma potrzebuje dużej przestrzeni biurowej ? Ta oferta może być dla Ciebie! Prezentujemy do wynajęcia powierzchnię całego piętra w biurowcu w samym centrum Gdyni. Powierzchnia ok.840.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²67,20 m² 5 712 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy z witrynami od ul. Zbigniewa Kupca, usytuowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowa Dąbrowa w Gdyni. To idealne miejsce dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²19,65 m² 1 218 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem pokój biurowy mieszczący się na III p. budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Pokój nie jest umeblowany - zdjęcie poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

65,01 zł/m²41,64 m² 2 707 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w gdyńskiej dzielnicy Redłowo, idealny pod biuro. Nieruchomość zlokalizowana przy jednej z głównych arterii miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 255 zł43,19 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nowoczesny lokal gastronomiczny w centrum Gdyni. Portova zlokalizowana jest przy Placu Kaszubskim, u zbiegu ulic Węglowej, wendy i Portowej - W samym sercu gdyni! Powstało.

Szczegóły ogłoszenia

71,40 zł/m²1 064 m² 75 969 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

DO wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku biurowego W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie Lokal przeznaczony może być na wszelką działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²554,50 m² 30 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal pod usługi gastronomiczne, położony w Sea Towers w Gdyni. Nadmorska lokalizacja, a zarazem bliskość centrum miasta czy portu jak i głównych szlaków komunikacyjnych Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł120,80 m² 12 831,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 120,80 m2 (dwie księgi wieczyste)gdynia Śródmieście- idealny pod działalność lub inwestycję (możliwość długoterminowego wynajmu lokalu działającej tam firmie) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

115,48 zł/m²60,53 m² 6 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: apartamentowiec zlokalizowany jest w samym sercu Gdyni - na Placu Kaszubskim. Przylegając jedną z bocznych ścian do gmachu Gdyńskiego Centrum Biznesu, stajał się jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²810 m² 48 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duża, nowoczesna powierzchnia biurowa/usługowa/handlowa w nowym budynku. Lokalizacja w części przemysłowej Gdyni, miejsce świetnie skomunikowane z portem (4 km), centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²109 m² 4 687 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Biuro o powierzchni 109m2 w układzie czterech pomieszczeń. Lokal w nowoczesnym biurowcu w Gdyni Orłowie. Biuro klimatyzowane. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 552 320 zł117,60 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy przy ul. Redłowskiej w Gdyni o powierzchni 117,6 m na dwóch poziomach. Parter z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł225 m² 9 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy Z najemcą, wyposażony, w bardzo dobrej lokalizacji - na trasie z Dworca Głównego Gdynia, praktycznie tuż przy wyjściu z tunelu, w centrum dzielnicy Działki.

Szczegóły ogłoszenia

62,86 zł/m²35 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: lokal znajduje się w części biznesowej Gdyni, przy ul. Łużyckiej, niedaleko kompleksu biurowego Łużycka Office Park. Budynek dysponuje niezależnym parkingiem z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł258 m² 7 558,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta inwestycyjna Gdynia Orłowo - budynek usługowy z potencjałem dochodowym Oferujemy trzykondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 258 m , idealny dla firm poszukujących siedziby.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²399,65 m² 31 972 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:-

Gdynia Wielki Kack - powierzchnia usługowa do wynajęcia. Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja, łatwy dojazd do budynku z ulicy Wielkopolskiej (ok. 79m), świetna komunikacja publiczna (pkm, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

66,65 zł/m²846,50 m² 56 419 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesne biura W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie. Kameralne centrum biznesowe przy ulicy Waszyngtona w Śródmieściu Gdyni oferuje nietuzinkową lokalizację z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

35,16 zł/m²128 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! Na wynajem lokal handlowo-usługowy - Gdynia Chylonia, ul. Kartuska Największe atuty: - lokal przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic w dzielnicy - Witryna od strony ulicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 428 zł37,99 m² 17 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 37,99 m znajduje się na piętrze 1 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

71,29 zł/m²155 m² 11 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atrakcyjny lokal biurowy w centrum miasta. Idealna wielkość 155,3 m2 oraz ilość pomieszczeń - open space, dwa gabinety, mała sala konferencyjna, miejsce na recepcję lub sekretariat oraz.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²112,43 m² 9 557 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

1 552 320 zł117,60 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem lokal usługowo-biurowy przy ul. Redłowskiej w Gdyni o powierzchni 117,6 m na dwóch poziomach. Parter z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²565,82 m² 48 095 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu - lokal oświatowy | nowa dąbrowa, gdynia Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 565,82 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Nowa Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł133 m² 10 451,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- bez prowizji - - polecamy - okazja! - atrakcyjna inwestycja - Bardzo dobra lokalizacja, ścisłe centrum Gdyni. Lokal od kilkunastu lat wynajmowany dla sieciowego, stabilnego najemcy, przynosi stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 220 zł37,99 m² 18 300,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 37,99 m znajduje się na piętrze 2 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²26 m² 1 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale o pow.od 10m2 do 340m2 w centrum Gdyni. 70zł netto/m2. Lokale znajdują się w inwestycji na ul.Z.Augusta. Budynek z windą w 2017r., przeszedł całkowitą modernizację.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł475 m² 6 315,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal dwu poziomowy Z witryną na ul. Łużycką W gdyni Z salą sprzedaży oraz pomieszczeniami biurowymi, duża piwnica. Lokal idealny pod lokal medyczny, edukacyjny. Lokalizacja Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł147 m² 16 938,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Wyjątkowa oferta! restauracja w wysokim standardzie, z pozwoleniem na alkohol, gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej, również na lokal użytkowy- sklep, placówkę finansową,.

Szczegóły ogłoszenia

4 410 000 zł780 m² 5 653,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealna oferta inwestycyjna. Budynek wolnostojący w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł55,70 m² 18 850,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja Gdynia Wiczlino to najszybciej rozwijająca się dzielnica Gdyni. Aktualna liczba mieszkańców przekracza 16 000. Dobry dojazd do obwodnicy w 5 minut, oraz do centrum w 15 minut. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²73,66 m² 4 566 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na III piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Oferujemy na wynajem dwa sąsiadujące ze sobą pokoje o powierzchniach 34,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

57,69 zł/m²260 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu dwupoziomowego lokalu użytkowego o powierzchni 260 m2, w pięknej kamienicy, zlokalizowanej w samym sercu miasta, przy ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł44 m² 9 772,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- bez prowizji - okazja - inwestycja - atrakcyjna lokalizacja - Gdynia pogórze, bardzo duże osiedle mieszkaniowe, blisko głównej ulicy Płk Dąbka, niedaleko centrum handlowego - Galeria szperk -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 332 zł27,81 m² 17 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 27,81 m znajduje się na piętrze 1 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł1 119 m² 4 463,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:garaż wolnostojący

Wyjątkowy obiekt mieszkalno - biurowo - magazynowy położony w doskonałym punkcie miasta. Nieruchomość usytuowana jest w dzielnicy graniczącej z Rumią, praktycznie na granicy dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²812 m² 55 216 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 812m2, położony na pierwszym piętrze biurowca przy ul. Sportowej w Gdyni. Lokal składa się z 10 pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja inwestycyjna W centrum gdyni - 62 m Z potencjałem! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes lub dochodową inwestycję? Mam do zaoferowania lokal użytkowy, który łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²329 m² 20 398 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na II piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Pokoje nie są umeblowane - zdjęcie poglądowe przykładowego biura. Każda kondygnacja.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²450 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Kamienna Góra, obiekt usługowy usytułowany na 3 piętrach reprezentacyjnego budynku o powierzchni 450 m2, prestiżowa lokalizacja, idealne miejsce pod profesjonalne biuro, kancelarie, gabinety, bądź.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł84 m² 11 785,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy w samym sercu Gdyni z dostępem od ul. Świętojańskiej oraz ul. Władysława IV. To topowa, prestiżowa lokalizacja, która realnie pracuje na rozwój.