dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Gdynia - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

849 000 zł78 m² 10 935,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Uwaga: lokal na sprzedaż Gdynia Redłowo, ul. Kaczewska, 3 duże ogromne pokoje, na parterze-> idealna przestrzeń na gabinety lekarskie, gabinety kosmetyczne, kancelarię, biuro, szkołę językową lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

1 700 000 zł250 m² 6 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu ofertę zakupu 3 kondygnacji budynku, zlokalizowanego w Gdyni Dąbrowa. Dąbrowa jako dzielnica Gdyni cieszy się bogato rozwinięto infrastruktura handlowo- usługowych, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

862 000 zł72 m² 12 005,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo atrakcyjnie zlokalizowany lokal użytkowy przy ulicy Redłowskiej w Gdyni Redłowie w Osiedlu Zielonym. Powierzchnia - 71,8 m2 - składa się z czterech pomieszczeń: głównej sali,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Działki Leśne,Gdynia

1 290 000 zł87 m² 14 768,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż ustawny i słoneczny lokal, położony na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym na Działkach Leśnych w Gdyni przy ulicy Wolności. Lokalizacja Działki Leśne to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Obłuże,Gdynia

395 000 zł74 m² 5 337,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy o pow. 74 m2 na Obłużu. Lokal mieści się w budynku mieszkalnym na najniższym piętrze w ciągu handlowo-usługowym. Do lokalu prowadzą schody. W skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 139 000 zł66 m² 17 255 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zalety nieruchomości: - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - szybki dojazd do centrum Gdyni i trójmiejskiej obwodnicy, - idealna inwestycja pod najem krótko jak i długoterminowy. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

999 999 zł67 m² 14 898,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Niższa cena obowiązuje do końca grudnia 2023. Nowy lokal do własnej aranżacji. Bez podatku pcc. - tylko 5 minut jazdy autem do Mola w Orłowie! - przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Gdynia

Chwarzno,Gdynia

1 190 000 zł90 m² 13 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- oferta! - bardzo dobra lokalizacja! - gdynia centrum dużego, nowowczesnego osiedla - lokal W nowym budynku, - oferta dla inwestora - dochodowa nieruchomość gwarantująca zwrot - znany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gdynia

Chylonia,Gdynia

850 000 zł167 m² 5 102,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonale zlokalizowana myjnia samoobsługowa na sprzedaż w Gdyni na Chyloni. Działka 2329.92m2. Pow.zabudowy myjni 166,6m2. Myjnia jest 4-stanowiskowa z: 1) podwójnym stanowiskiem do odkurzania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem

Śródmieście,Gdynia

60 000 zł30 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Pawilon Gastronomiczny Modułowy z 2022 roku położony w Gdyni Śródmieście bezpośrednio przy ulicy Jana z Kolna. Lokal Pawilon składa się z dwóch kontenerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

200 000 zł40 m² 4 968,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy położony na pierwszym piętrze jednopiętrowego, wolnostojącego budynku usługowego w Gdyni Chyloni przy ulicy Gniewskiej. Lokalizacja Chylonia to największa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słoneczna

Witomino,Gdynia

40 000 zł25 m² 1 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na terenie rynku/ targowiska na gdyńskim Witominie! Możliwość nabycia również lokalu sąsiedniego i uzyskania łącznej powierzchni 50m2! Obiekt usytuowany jest w bardzo dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słoneczna

Witomino,Gdynia

80 000 zł50 m² 1 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na terenie rynku/ targowiska na gdyńskim Witominie! Obecnie są to dwa osobne, sąsiadujące ze sobą lokale o powierzchni 25m2 każdy, możliwość nabycia każdego lokalu osobno! Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, Port

Port,Gdynia

80 000 zł107 m² 747,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Stocznia. Jest to perełka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

585 000 zł65 m² 8 973,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze do własnej aranżacji w Gdyni na Dąbrowie o pow. 65,19m2. Znajduję się w bloku z 1998r., na terenie zamkniętym. Pierwotnie nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

17 490 000 zł4 000 m² 4 372,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pl/eng/ukr/nor (cena brutto 21.512.700 zł) Ekskluzywny Obiekt Handlowy W Centrum Gdyni - Idealny Dla Twojego Biznesu! Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje nieograniczone możliwości biznesowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek gospodarczy o powierzchni 53 m2 położony w drugiej linii zabudowy od Al. Zwycięstwa w Gdyni, pomiędzy ulicą Orłowską a centrum handlowym "klif". Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

17 000 000 zł4 000 m² 4 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pl/eng/ukr (cena brutto 21.512.700 zł) Ekskluzywny Obiekt Handlowy W Centrum Gdyni - Idealny Dla Twojego Biznesu! Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje nieograniczone możliwości biznesowe w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

525 000 zł45 m² 11 666,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal usługowo-handlowy w świetnej lokalizacji Gdyni, z szybkim dojazdem do centrum miasta, o powierzchni 45,0 m . Lokal składa się z sali sprzedaży, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 700 000 zł315 m² 8 582,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferowany lokal położony jest w kompleksie mieszkalno - usługowym Altus, nowoczesnej inwestycji znanego developera invest komfort. Nieruchomość położona jest na obszarze prężnie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

649 000 zł70 m² 9 208,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa oferta dostępna tylko w Mio Casa! Prezentuję wyjątkową okazję nabycia funkcjonalnego gabinetu z możliwość przekształcenia przestrzeni według własnych potrzeb i wizji. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

690 000 zł72 m² 9 552,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość położona przy ulicy Morskiej, będącej główną arterią komunikacyjną Gdyni. W bezpośredniej okolicy liczne lokale usługowe, gabinety lekarskie, sklepy, a także szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

890 000 zł49 m² 18 267,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy na prezentację klimatyzowanego lokalu w Centrum Gdyni położonego na podwyższonym parterze. Lokalizacja Lokal położony jest w samym w sercu miasta. Życie tu ma swój wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem

Śródmieście,Gdynia

150 000 zł180 m² 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż spółka oraz wszelkie nakłady i wyposażenie lokalu, działająca w branży gastronomicznej. Spółka aktualnie prowadzi restaurację "pop in" Diner & Bar w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Śródmieście,Gdynia

3 999 990 zł79 m² 50 632,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość, która idealnie nadaje się pod działalność usługową lub gastronomiczną! Gdynia Śródmieście - 79m2! Trzypokojowe mieszkanie ze sklepem zlokalizowane w Gdyni Śródmieście przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

1 499 000 zł265 m² 5 656,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Inwestycyjny budynek usługowo-mieszkalny z gotowym biznesem o pow.265m2 w Gdyni na Dąbrowie. Działka o pow.397m2. Budynek składa się z dwóch kondygnacji. Parter o pow.ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

4 102 439 zł319 m² 12 842,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Redłowo, lokale użytkowe w inwestycji "alvarium" znanej i cenionej firmy deweloperskiej semeko; opis inwestycji: inwestycja podzielona na strefę mieszkaniową, rekreacji, usług, biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

350 000 zł63 m² 5 556 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rewelacyjna Inwestycja w Centrum Gdyni Do sprzedaży oferujemy lokal o powierzchni 63 m2, który składa się z dwóch osobnych pokoi. Jednakże, istnieje możliwość przerobienia lokalu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 490 000 zł90 m² 16 555,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy wynajęty sieciowemu najemcy na okres 10 lat. Nieruchomość znajduje się na parterze nowego budynku wielorodzinnego z niezależnym wejściem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

8 700 000 zł579 m² 15 028,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kamienica usługowo-mieszkaniowa w doskonałej lokalizacji - gdyńskim Orłowie. Miejsce pod różnego rodzaju biznesy - najem krótkoterminowy, apartamenty, działalność handlowo-usługową, kliniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

333 000 zł28 m² 11 892,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal położony w centrum Gdyni, przy ul. Świętojańskiej, obok nowoczesnego kompleksu Baltic Plaza. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Śródmieście,Gdynia

1 750 000 zł106 m² 16 478,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal komercyjny o powierzchni 106,20 m2 w ścisłym centrum Gdyni Lokal po generalnym remoncie, w solidnej, zadbanej kamienicy. Lokalizacja, jak i rozkład daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kordeckiego

Grabówek,Gdynia

160 000 zł100 m² 1 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam Serdecznie! Sprzedam lokal pod magazyn, usługi, albo sklep w Gdyni, dzielnica Grabówek, o powierzchni 100 m2, sala sprzedażowa, dwa zaplecza, toaleta i biuro, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

3 500 000 zł600 m² 5 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek 3-kondygnacyjny o powierzchni 600m2 położony na działce o powierzchni 850m2. Obiekt powstał w latach 80. XX wieku. Składa się z pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Stare Obłuże

Stare Obłuże,Gdynia

4 500 000 zł844 m² 5 331,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2925m2 oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie: - budynku techniczno - biurowego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chwaszczyńska

Dąbrowa,Gdynia

7 990 000 zł732 m² 10 915,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nietuzinkowy budynek Studia Filmowego o pow. 732m2 z działką o pow. 1235m2. Obiekt znajduje się przy ul. Chwaszczyńskiej, tuż przy nowej Trasie Kaszubskiej S6. Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

99 000 zł21 m² 4 634,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Kamienna Góra ul. Krasickiego! Oferujemy na sprzedaż jedyne takie pomieszczenie gospodarcze ( komórka lokatorska) w budynku apartamentowym z 2007 roku z windą. Lokal stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

5 652 000 zł471 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do sprzedaży gotowy lokal biurowy o powierzchni 471 m2. Lokal użytkowy zlokalizowany W reprezentacyjnym budynku baltiq plaza W centrum gdyni - w najatrakcyjniejszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Polska

Śródmieście,Gdynia

24 000 000 zł15 649 m² 1 533,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow. 4072m2, zabudowaną budynkami magazynowo-biurowymi o łącznej powierzchni 15 649 m2, zlokalizowaną w Gdyni Śródmieście, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

939 000 zł52 m² 17 906,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piękne mieszkanie 3 pokojowe Z super widokiem (przy dobrej widoczności jest widok na zatokę), mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, dwustronne, idealnie nadaje się na wynajem długoterminowy bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słoneczna

Witomino,Gdynia

80 000 zł50 m² 1 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2