dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Gdynia - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 289 000 zł100 m² 12 928,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal usługowy w centrum Gdyni - idealny dla działalności medycznej lub kosmetycznej! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 99,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sokoła

Chwarzno,Gdynia

1 386 000 zł180 m² 7 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 180 m2, zlokalizowany w Gdyni Chwarzno przy ul. Sokoła, usytuowany na parterze 2. piętrowego budynku z 2009 roku. Nieruchomość bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sokoła

Chwarzno,Gdynia

2 386 000 zł280 m² 8 521,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 280 m2, zlokalizowany w Gdyni Chwarzno przy ul. Sokoła, usytuowany na parterze 2. piętrowego budynku z 2009 roku. Nieruchomość bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 769 000 zł315 m² 8 801,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż! Lokal dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni 314.60m2 położony w jednej z najszybciej rozwijającej się dzielnicy Gdyni- Redłowo, znajdujący się przy ulicy Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Orańska

Mały Kack,Gdynia

2 290 000 zł335 m² 6 835,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w sąsiedztwie lasu w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Nieruchomość z wieloma możliwościami, świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

1 579 000 zł93 m² 16 978,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Reprezentacyjny lokal biurowy o powierzchni 93m2. Lokal z przeznaczeniem biurowym (kancelarię, gabinet) lub na cele mieszkalne. Zlokalizowany na trzecim piętrze budynku Transatlantyk w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 700 000 zł315 m² 8 582,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealnie zlokalizowany dwupoziomowy lokal z witryną o pow. 314,6m2 w Gdyni w Redłowie. Lokal znajduję się na parterze w apartamentowcu Altus, deweloper Invest Komfort. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

1 199 000 zł135 m² 8 858,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atal Bosmańska w gdyńskim Oksywiu to nowoczesne osiedle o wysokim standardzie obejmujące 6 budynków i blisko 100 mieszkań. Atuty lokalu: narożny, z dużą powierzchnią witryn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Lubczykowa

Dąbrowa,Gdynia

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Świetna nieruchomość inwestycyjna, w doskonałym punkcie. Lokal mieszkalny, obecnie zaadaptowany na biura. Możliwość zmiany aranżacji na jedno duże mieszkanie, wydzielenia mniejszych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słoneczna

Witomino,Gdynia

25 000 zł25 m² 1 018,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na terenie rynku/ targowiska na gdyńskim Witominie! Obiekt usytuowany jest w bardzo dogodnym punkcie, otoczony lokalami handlowymi, bezpośrednio przy ch Witawa, a także w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

499 000 zł73 m² 6 828,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż przestronny lokal usługowy w klimatycznej kamienicy niespełna 2,5 km od ścisłego centrum Gdyni. Budynek: stylowa kamienica zarządzana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Obłuże,Gdynia

440 000 zł49 m² 8 943,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal na parterze z witryną w pawilonie handlowo-usługowym o pow. 49,2m2 w Gdyni na Obłużu. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

894 000 zł107 m² 8 355,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 106,7 m , usytuowany na parterze budynku z 2004 roku przy ul. Parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

3 290 000 zł170 m² 19 352,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Gdyni, przy głównej ulicy Władysława IV, o powierzchni ok 170 m2. Bardzo mocno wyeksponowany, długość witryn ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Sokoła

Chwarzno,Gdynia

2 799 000 zł280 m² 9 996,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

1 389 000 zł265 m² 5 241,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Inwestycyjny budynek usługowo-mieszkalny z gotowym biznesem o pow.265m2 w Gdyni na Dąbrowie. Działka o pow.397m2. Budynek składa się z dwóch kondygnacji. Parter o pow.ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

1 389 000 zł265 m² 5 241,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

1 389 000 zł265 m² 5 241,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Wiczlino Ogród,Gdynia

330 000 zł44 m² 7 508,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal na parterze z witryną o pow. 43,95m2 w Gdyni na Wiczlinie. Lokal znajduję się na nowym, popularnym osiedlu z 2023r., Wiczlino Ogród, deweloper Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

820 000 zł42 m² 19 523,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow 42m2 położony w samym centrum miasta - wokół banki, biura, sklepy - vis a vis zus-u - doskonała propozycja dla inwestorów lub chcących otworzyć własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Oksywie,Gdynia

1 199 000 zł135 m² 8 858,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz przestronnego lokalu w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja, - lokal na parterze, - możliwość urządzenia lokalu pod działalności różnego typu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 769 000 zł315 m² 8 801,65 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Gdynia

670 000 zł96 m² 6 979,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość 96 m2. Lokal użytkowy- piwnica z pomieszczeniem na parterze i wejściem bezpośrednio z ulicy Abrahama (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

950 000 zł73 m² 13 013,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjna przestrzeń komercyjna o powierzchni 73m2, z zabezpieczonym długoterminowym Najemcą, usytuowana na parterze budynku w prestiżowej lokalizacji w Gdyni Mały Kack.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> lokal idealny pod wszelkiego rodzaju działalność usługową, handlową, biuro < przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny lokal usługowy, usytuowany na parterze w III piętrowym budynku mieszkalno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słoneczna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

69 000 zł25 m² 2 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal na targowisku na witominie lokal: do sprzedaży lokal w pasażu na Targowisku na Witominie o powierzchni 25m2. Lokal wyposażony i przygotowany do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

1 279 000 zł135 m² 9 449,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dotyczy sprzedaży przestronnego lokalu usługowego zlokalizowanego na gdyńskim Oksywiu. Nie chcesz kupować? Możesz wynająć tą nieruchomość - zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Spokojna

Mały Kack,Gdynia

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Villa Spokojna to nowoczesny wybudowany przez Euro Styl 10-apartamentowy budynek, wyposażony we wszelkie udogodnienia, zbudowany z myślą o wymagających mieszkańcach. W obiekcie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

1 300 000 zł60 m² 21 666,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy z dużą witryną, znajdujący się w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Gdyni - w Orłowie. Lokal handlowo-usługowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 450 000 zł106 m² 13 679,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Całoroczny obiekt turystyczny! Gdynia to jedna z najpopularniejszych miejscowości nadbałtyckich tętniąca życiem przez cały rok. W sezonie letnim staje się rajem dla miłośników słońca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

4 300 000 zł270 m² 15 933 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Link do filmu: lokalizacja Doskonale położony apartament na styku Kamiennej Góry i Śródmieścia. Łączy w sobie wszystkie zalety centrum miasta, zostawiając jednocześnie namiastkę ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Gdynia

Kamienna Góra,Gdynia

6 700 000 zł473 m² 14 164,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż willa w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 473 m2 położona na działce o powierzchni 473 m2. Budynek 4 kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony po generalnym remoncie wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 050 000 zł70 m² 14 916,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Ustawny i elegancki lokal, z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi z dwoma niezależnymi wejściami. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

1 250 000 zł83 m² 15 060 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal usługowy na prawie każdą działalność, położony przy dużej aglomeracji handlowo - usługowo - mieszkalnej, kilometr od centrum Gdyni. Lokal dwupoziomowy z olbrzymią witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Druskiennicka

Mały Kack,Gdynia

2 190 000 zł362 m² 6 049,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek biurowy w zabudowie szeregowej - skrajny. Powierzchnia użytkowa to łącznie 362 m2 w skład których wchodzą: podpiwniczenie: kotłownia, łazienka, kuchnia, serwerownia, 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

1 176 000 zł59 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atuty: lokal usługowy o z przeszkloną od strony ulicy witryną, położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Yacht Park przy Marinie Jachtowej w Gdyni Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 450 000 zł76 m² 18 954,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonale położony lokal usługowy w Śródmieściu Gdyni przy ul. Świętojańskiej, około 76,50 metrów, niedaleko Urzędu Miasta z dużą przeszkloną witryną. Lokalizacja: lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Witolda

Mały Kack,Gdynia

1 100 000 zł168 m² 6 567,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w naszej ofercie! Mały Kack jest świetnie skomunikowaną, zieloną dzielnicą z wprost błyskawicznym dojazdem do centrum Gdyni, jak i plaży w Orłowie. Kompleks mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

260 000 zł19 m² 13 756,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3