dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Gdynia - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słoneczna

Witomino,Gdynia

40 000 zł25 m² 1 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na terenie rynku/ targowiska na gdyńskim Witominie! Możliwość nabycia również lokalu sąsiedniego i uzyskania łącznej powierzchni 50m2! Obiekt usytuowany jest w bardzo dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

5 980 000 zł1 007 m² 5 939,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość posiada plac na dziedzińcu wewnętrznym, na którym istnieje możliwość zabudowy budynkiem do pięciu kondygnacji po 145m2 każda! Idealna lokalizacja pod hostel. Lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł37 m² 21 536,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum Gdyni, przy jednej z głównych ulic miasta. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

299 000 zł180 m² 1 661,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż spółka oraz wszelkie nakłady i wyposażenie lokalu, działająca w branży gastronomicznej. Spółka aktualnie prowadzi restaurację "pop in" Diner & Bar w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

110 000 zł21 m² 5 149,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Kamienna Góra ul. Krasickiego! Oferujemy na sprzedaż jedyne takie pomieszczenie gospodarcze ( komórka lokatorska) w budynku apartamentowym z 2007 roku z windą. Lokal stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gdynia

Gdynia,pomorskie

5 950 000 zł3 500 m² 1 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do sprzedaży kompleks nieruchomości inwestycyjnej znajdującej się na działce o powierzchni 3500 m2 przy drodze dk 20 (w odległości 9km od Obwodnicy Trójmiasta). Obecnie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kielecka

Witomino,Gdynia

45 000 zł11 m² 4 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż miejsce postojowe, znajdujące się podziemnej hali garażowej, pod kompleksem budynków wielorodzinnych przy Kieleckiej 99-101, na gdyńskim osiedlu Witomino. Budynek wraz z halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

499 000 zł69 m² 7 190 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość składa się z trzech osobnych pokoi w kamienicy w centrum Gdyni przy ul. 10 lutego. Całość po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja sprawia, że pokoje są idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Druskiennicka

Mały Kack,Gdynia

2 190 000 zł362 m² 6 049,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Budynek biurowy w zabudowie szeregowej - skrajny. Powierzchnia użytkowa to łącznie 362 m2 w skład których wchodzą: podpiwniczenie: kotłownia, łazienka, kuchnia, serwerownia, 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Gdynia

1 299 000 zł70 m² 18 454,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ustawny i elegancki lokal, z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi z dwoma niezależnymi wejściami. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Witomińska

Działki Leśne,Gdynia

462 000 zł42 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy blisko centrum z dużym potencjałem Zalety nieruchomości: możliwość wykonywania usług fryzjerskich, sklep czy biura lokal był dobrze prosperującym salonem pielęgnacji zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

399 999 zł69 m² 5 797 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nietypowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni przy ulicy Olsztyńskiej, blisko gdyńskiego śródmieścia, ulicy Świętojańskiej, łatwy dojazd do obwodnicy trójmiasta. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

400 000 zł69 m² 5 797 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

450 000 zł69 m² 6 521,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 400 000 zł307 m² 4 560,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek na cele biurowo-usługowe w prestiżowej dzielnicy willowej, zaledwie 1 km od plaży. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 847 m2. Na ogrodzonym terenie mieści się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gdynia

Chylonia,Gdynia

4 800 000 zł1 165 m² 4 120,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek biurowy w dobrej lokalizacji, w pobliżu gdyńskiego portu. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 2 459 m2. Na ogrodzonym i częściowo utwardzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Obłuże

Obłuże,Gdynia

4 500 000 zł844 m² 5 331,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek biurowy blisko portu w Gdyni. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2925 m oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

1 535 840 zł132 m² 11 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy znajduje się w nowopowstającej inwestycji Sentosa Park w Gdyni w budynku E. Powierzchnia lokalu 132,40 m2 do dowolnej aranżacji i podziału. Koncepcja podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

1 534 216 zł132 m² 11 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy znajduje się w nowopowstającej inwestycji Sentosa Park w Gdyni w budynku D. Powierzchnia lokalu 132,26 m2 do dowolnej aranżacji i podziału na oddzielne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 990 000 zł606 m² 4 933,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

W centrum miasta, a jednocześnie niedaleko zielonej Kępy Redłowskiej, znajduje się atrakcyjny dom, który świetnie nadaje się na siedzibę firmy. Możliwość prowadzenia działalności biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

750 000 zł41 m² 18 413,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowy lokal biurowy, gdynia Orłowo: duże, szklane witryny, nowoczesny wizerunek nieruchomości oraz jej funkcjonalność mogą być wizytówką Twojego biznesu! Bliskość morza, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

155 000 zł47 m² 3 319,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

1/4 Udziału, 25% w lokalu na parterze o powierzchni 46,7m2 w Śródmieściu Gdyni przy ul.Abrahama. Lokal znajduję się w kamienicy z 1935r., wejście ul ulicy głównej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 200 000 zł308 m² 7 144,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek o powierzchni 307m2 położony na działce o powierzchni 847m2. Obiekt posiada 1 kondygnację nadziemną i jest częściowo podpiwniczony. Na parterze znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

3 980 000 zł1 011 m² 3 935,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko U nas. Obiekt magazynowo-biurowy W gdyni dąbrowie przy trasie kaszubskiej S6. Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową komercyjną zabudowaną. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

900 000 zł35 m² 25 510,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Samodzielny lokal/le użytkowe w centrum miasta. Ulica 3-go Maja to ścisłe centrum Gdyni i przestrzeni handlowo-usługowej. Możliwość prowadzenia własnego biznesu bądź stabilny dochód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Morska

Śródmieście,Gdynia

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal w Gdyni Śródmieście o łacznej powierzchni 62.35 m2. Lokal jest w stanie deweloperskim do własnej adaptacji, charakter prowadzonej działalności oraz idące za tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

597 000 zł80 m² 7 462,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od centrum Gdyni ok 10 min komunikacją miejską. Przechodzi tędy główna arteria komunikacyjna Trójmiasta ul. Morska. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

1 499 000 zł330 m² 4 542,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu o powierzchni 60 mkw i magazynu o powierzchni 270 mkw, położonych na działce o powierzchni 2500 mkw. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

450 000 zł44 m² 10 344,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu wykończony lokal użytkowy położony w budynku Gdyńskiego Centrum Biznesu, który znajduje się w ścisłym centrum Gdyni. Lokal o powierzchni 43,5m2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

2 243 880 zł187 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Redłowo, lokale użytkowe w inwestycji "alvarium" znanej i cenionej firmy deweloperskiej semeko; opis inwestycji: inwestycja podzielona na strefę mieszkaniową, rekreacji, usług, biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

990 000 zł80 m² 12 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Budynek usytuowany przy ul. Starowiejskiej, położony w ścisłym centrum Gdyni, blisko Dworca Gdynia Główna. Wokół liczne przystanki zkm, oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Orłowo

Orłowo,Gdynia

2 300 000 zł115 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesny lokal użytkowy 115m2 w budynku klasy A , w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Nowym Orłowie w Gdyni! 4 miejsca postojowe w hali garażowej! Uwaga: podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kcyńska

Chylonia,Gdynia

950 000 zł111 m² 8 558,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia, chylonia Lokal usługowy o powierzchni 111 m2 Dodatkowo 2 miejsca parkingowe naziemne. Planowane wydanie lokalu do końca roku. Na chwilę obecną nie ma ścianek działowych. Dla kupujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Dąbrowa,Gdynia

530 000 zł43 m² 12 325,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przestawić ofertę lokalu o powierzchni 43m2. Lokal znajduje się w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym w centralnym punkcie Gdyńskiej Dąbrowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

1 590 000 zł88 m² 17 994,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

4-pokojowy lokal na sprzedaż z powalającym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 88,36m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Lokal znajduję się w inwestycji popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

1 590 000 zł88 m² 17 994,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 299 000 zł125 m² 10 422 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal na sprzedaż o powierzchni 124,64m2 w Gdyni w C.H. "Batory". W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne o powierzchni ok 105m2 i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Śródmieście,Gdynia

450 000 zł32 m² 14 195,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni 31,70 m2 na drugim piętrze w budynku Transatlantyk w Gdyni Śródmieście przy ulicy Plac Kaszubski 17. Lokal składa się jednego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

952 350 zł63 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Podstawowe informacje Inwestycyjny lokal użytkowy, gdynia-Orłowo o powierzchni użytkowej 63,49 m2 mieszczący się na 2 piętrze ekskluzywnego budynku "nowe Orłowo". Zalety nieruchomości Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

1 999 900 zł214 m² 9 339,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze z witryną o pow. 214,13m2 samym w sercu Gdyni. Lokal znajduję się w inwestycji znanego dewelopera bmc. Wejście do lokalu od ulicy głównej! W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

1 999 900 zł214 m² 9 339,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze z witryną o pow. 214,13 m2 samym w sercu Gdyni. Lokal znajduję się w inwestycji znanego dewelopera bmc. Wejście do lokalu od ulicy głównej! W skład lokalu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij