dowolna

Biura Gdynia - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

363 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

85,21 zł/m²65 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowy Lokal usługowy/gastronomiczny/medyczny/biurowy itp. Św. Piotra / Gdynia Centrum Do wynajęcia parterowy lokal usługowy/gastronomiczny o powierzchni 64,55m2, z dużymi witrynami ekspozycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Śródmieście,Gdynia

63,09 zł/m²32 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem lokal biurowy położony na drugim piętrze budynku Transatlantyk w Gdyni Śródmieście przy Placu Kaszubskim. Warunki najmu Czynsz najmu 2 000 zł (lokal wraz z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

1 552 320 zł118 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem lokal usługowo-biurowy przy ul. Redłowskiej w Gdyni o powierzchni 117,6 m na dwóch poziomach. Parter z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

92,17 zł/m²65 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal komercyjny nadający się praktycznie pod każdego rodzaju działalność. Gdynia Śródmieście, ul. Wójta Radtkego (naprzeciwko hali targowej) powierzchnia całkowita 65,10 m2. Idealna lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

61,81 zł/m²146 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam Państwu do zaoferowania świeżo wyremontowany lokal biurowy (6 pomieszczeń biurowych) mieszczący się w samym centrum Gdyni w kamienicy przy ulicy Świętojańskiej. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Kamienna Góra,Gdynia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o powierzchni 50m2 w topowej lokalizacji Gdyni na Kamiennej Górze. Lokal znajduję się na parterze w zadbanym, dobrze utrzymanym, stylowym budynku z 1995r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wielkopolska

Wielki Kack,Gdynia

50 zł/m²96 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

licencja 438 Polecamy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy położony na parterze dwukondygnacyjnej kamienicy przy ul. Wielkopolskiej - głównym ciągu komunikacyjnym Gdyni Wielkiego Kacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

61,10 zł/m²98 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal biurowy - Gdynia Orłowo! Lokal usługowy o powierzchni 98,20 m , mieszczący się na drugim piętrze, trzykondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Lokal w pełni przystosowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstania Styczniowego

Redłowo,Gdynia

1 070 000 zł78 m² 13 693,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy z ogródkiem | Gdynia Redłowo | ul. Powstania Styczniowego Parter | 70,6 m + ogródek 127 m | Osiedle Kępa Redłowska | 2 niezależne wejścia Na sprzedaż atrakcyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 10 Lutego

Gdynia,pomorskie

59,52 zł/m²21 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal składa się z jednego pomieszczenia około 21m2 i jest wykończony w bardzo wysokim standarcie , internet ,światłowód .Do dyspozycji Najemcy wyposażone pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

2 950 000 zł157 m² 18 789,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gdynia

Cisowa,Gdynia

53,88 zł/m²139 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Obłuże,Gdynia

25,45 zł/m²110 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość zlokalizowana w Gdyni przy ulicy Tucholskiej. Otoczenie o dużym natężeniu osób, nieopodal bloki mieszkalne, sklepy wielopowierzchniowe. Powierzchnia 110m2. Duża witryna! Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 350 000 zł76 m² 17 739,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Gdynia

115,48 zł/m²61 m² 6 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Możesz wynająć w w Świecie Nieruchomości, zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Najemcy! Gdynia Śródmieście, plac Kaszubski! Do wynajęcia nowy lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

119,97 zł/m²167 m² 19 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Kostki Napierskiego

Redłowo,Gdynia

4 200 000 zł482 m² 8 713,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż wolnostojący

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

42,60 zł/m²94 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

98,98 zł/m²158 m² 15 590 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Możesz wynająć w w Świecie Nieruchomości, zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Najemcy! Do wynajęcia nowy narożny lokal z witryną - Gdynia Śródmieście Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wielkopolska

Wielki Kack,Gdynia

67,90 zł/m²81 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

licencja 438 Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy położony na parterze dwukondygnacyjnej kamienicy przy ul. Wielkopolskiej - głównym ciągu komunikacyjnym Gdyni Wielkiego Kacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

112,82 zł/m²20 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ulica Starowiejska w Gdyni jest najstarszą ulicą tego miasta, to jego Śródmieście. Równoległa z ul. 10 Lutego. Rozpoczyna się na Placu Gdynian Wysiedlonych, krzyżuje z ul. 3 maja, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Słowackiego

Kamienna Góra,Gdynia

66 zł/m²50 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Możesz wynająć w w Świecie Nieruchomości, zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Najemcy! gdynia kamienna góra! do wynajęcia parterowy lokal Z witryną 2 minuty do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

98,98 zł/m²158 m² 15 590 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Możesz wynająć w w Świecie Nieruchomości, zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Najemcy! lokal gastronomiczny W centrum gdyni Do wynajęcia nowy, świetnie wyeksponowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Gdynia

97 zł/m²206 m² 19 988 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

69,23 zł/m²195 m² 13 500 zł

 

 

 

Orłowo,Gdynia

179 zł/m²14 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Tatrzańska

Działki Leśne,Gdynia

24,63 zł/m²731 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Gdynia

45 zł/m²102 m² 4 613 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Możesz wynająć w w Świecie Nieruchomości, zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Najemcy! do wynajęcia lokal biurowy po remoncie W śródmieściu gdyni Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gdynia

Mały Kack,Gdynia

2 905 000 zł225 m² 12 899,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz obszernego lokalu, gdzie możesz swobodnie prowadzić swoją działalność gospodarczą? Ta oferta idealnie się pod to kwalifikuje! Ważne: możliwość podziału na mniejszy lokal/lokale. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

50 zł/m²23 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem wynajmu jest pomieszczenie biurowe w samym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV. Jeżeli poszukujesz kameralnego miejsca do pracy, zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji i niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Cisowa,Gdynia

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Tylko u nas! Lokal o pow.25m2 w Gdyni na Cisowej. Lokal znajduję się na 1-piętrze. Prywatne wejście. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne. Wspólna toaleta kilka metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

92,95 zł/m²65 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony na nowym osiedlu w ciągu handlowo-usługowego. Mieści się na parterze apartamentowca. Posiada wysokie witryny od strony ulicy. Jest bardzo dobrze widoczny od strony ulicy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Mariacka

Kamienna Góra,Gdynia

66,67 zł/m²450 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kamienna Góra, lokal usługowy usytułowany na 3 piętrach reprezentacyjnego budynku o powierzchni 450 m2, prestiżowa lokalizacja, idealne miejsce pod profesjonalne biuro w miejskim stylu bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

117,65 zł/m²26 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Parterowy lokal z witryną 25,5 m2 w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. św. Piotra w Gdyni Śródmieściu Lokalizacja: doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta, przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

120 zł/m²20 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o powierzchni 20m2 samym w sercu Gdyni. Lokal znajduję się na półpiętrze przy ul. Świętojańskiej w zabytkowej dobrze utrzymanej kamienicy z 1931r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

120 zł/m²20 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na wynajem elegancki i odświeżony lokal usługowy o pow. ok 20m2 w doskonale utrzymanej, zabytkowej kamienicy z 1931 r. na ul. Świętojańskiej w Gdyni. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Mariacka

Kamienna Góra,Gdynia

58,33 zł/m²120 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kamienna Góra, lokal usługowy usytułowany na 1 piętrze o powierzchni 120 m2, prestiżowa lokalizacja, idealne miejsce pod profesjonalne biuro w miejskim stylu bądź lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

76,34 zł/m²59 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Atuty: nowoczesny lokal usługowy o powierzchni ok 60 m , usytuowany na parterze biurowca enter. Budynek biurowy: projekt enter dostarczył 3.950 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Mały Kack,Gdynia

85 zł/m²72 m² 6 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja Usytuowanie umożliwia wygodny dojazd do centrum Gdyni i Sopotu oraz trójmiejskiej obwodnicy. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek komunikacji miejskiej oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

59,68 zł/m²377 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Atuty: nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 377 m , usytuowany na czwartym piętrze biurowca enter. Budynek biurowy: projekt enter dostarczył 3.950 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Śródmieście,Gdynia

42,45 zł/m²106 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal biurowy 106 m - Gdynia, ul. Świętojańska - reprezentacyjna lokalizacja dla Twojego biznesu. Szukasz przestrzeni, która podkreśli prestiż Twojej działalności i zapewni.