Biuro, ul. Waszyngtona
Waszyngtona, Śródmieście, Gdynia, pomorskie
- 135 zł/m²
- 60 m²
- 8 100 zł
Maciej Siemaszko
Skontaktuj się
Biuro, ul. Waszyngtona
Waszyngtona, Śródmieście, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Biuro, ul. Waszyngtona
Zaktualizowane: 11 maja 2026
135 zł/m² 60 m² 8 100 zł
-Parking:
parking publiczny / na ulicyRodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 8 100 zł (135 zł/m²)
- Dostępny: wrzesień 2026
- Charakterystyka lokalu: 60 m²
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Budynek: rok budowy: 2025
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Home Experts, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: HEX287822
Lokalizacja
- Adres: Waszyngtona, Śródmieście, Gdynia, pomorskie
Opis nieruchomości
Pragniemy zaproponować Państwu wynajem nowoczesnej przestrzeni biurowej z pełnym serwisem o powierzchni 60m2 dla 6 biurek! Biuro mieści się na 4 piętrze w budynku klasy A, przy ul. Waszyngtona w Gdyni.
Powierzchnia biurowa jest gotowa do wejścia, w pełni umeblowana i gotowa do pracy. W ramach umowy do dyspozycji najemcy są m.in. salki konferencyjne, lobby recepcyjne, kuchnia i lounge.
Posiadamy w ofercie również większe i mniejsze moduły biurowe. (...)