Lokal handlowy
Chylońska, Chylonia, Gdynia, pomorskie
- 72,92 zł/m²
- 24 m²
- 1 750 zł
Agata Podbielska
Skontaktuj się
Lokal handlowy
Chylońska, Chylonia, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
25 kwietnia 2026
Lokal handlowy
Zaktualizowane: 25 kwietnia 2026
72,92 zł/m² 24 m² 1 750 zł
handlowo-usługowe
2
miejsca postojowe naziemne
z ulicy
budynek wolnostojący
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
handlowo-usługowePomieszczenia:
2Parking:
miejsca postojowe naziemneRodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
budynek wolnostojącySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 750 zł (72,92 zł/m²)
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka lokalu: 24 m², 2 pomieszczenia; stan: bardzo dobry
- wejście z ulicy
- okna: plastikowe
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0/1, jednopoziomowe
- Budynek: budynek wolnostojący; rok budowy: 1990
- Opłaty uzupełniające: 300 zł, kaucja: 2 000 zł
- Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: inne
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: alarm
- Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (5 miejsc parkingowych)
- Źródło: biuro nieruchomości: Ekspress Nieruchomości, zaktualizowane: 25.04.2026
- numer ogłoszenia: 779572936
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:
Możliwość sprzedaży alkoholu i wyrobów tytoniowych,
Duże witryny idealne miejsce na reklamę i ekspozycję
Wejście bezpośrednio z chodnika poziom parter,
Położenie pawilonu tuż przy ulicy Chylońskiej,
Gwarantowane natężenie ruchu samochodów oraz pieszych,
Bezpośrednio przy przystanku komunikacji miejskiej,
Otoczenie nowopowstałej inwestycji deweloperskiej,
Dostępność do bezpłatnego parkingu, (...)