Lokal użytkowy
Śródmieście, Gdynia, pomorskie
- 7 250 000 zł
- 340 m²
- 21 323,53 zł/m²
Jacek Wróblewski
Skontaktuj się
Lokal użytkowy
Śródmieście, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Lokal użytkowy
Zaktualizowane: 12 maja 2026
7 250 000 zł 340 m² 21 323,53 zł/m²
handlowo-usługowe
4
miejsca postojowe naziemne
z ulicy
apartamentowiec
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
handlowo-usługowePomieszczenia:
4Parking:
miejsca postojowe naziemneRodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
apartamentowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 7 250 000 zł (21 323,53 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka lokalu: 340 m² (300 m² powierzchni użytkowej), 4 pomieszczenia, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- instalacje: stan dobry; okna: aluminiowe
- przeznaczenie handlowo-usługowe, lokal umeblowany
- Rozkład lokalu: piętro 0/6, jednopoziomowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 1964
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica 38 m²
- Czynsz: 1 000 zł
- Media: prąd, woda, gaz, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: nie
- Bezpieczeństwo: alarm, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (50 miejsc parkingowych)
- Źródło: biuro nieruchomości: ARCAN Nieruchomości rok zał. 1993 Jacek Wróblewski, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: AC02515
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: SUPER LOKALIZACJA, Śródmieście, Gdynia, pomorskie
- Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, morze
- umiarkowanie głośno
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw