dowolna

Działki na sprzedaż Gdynia - Oferty sprzedaży działek

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Źródło Marii

Wielki Kack,Gdynia

799 000 zł1 334 m² 598,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: na sprzedaż działki gruntu o łącznej powierzchni 1334m2 z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe usytuowane w Gdyni Wielki Kack przy ul. Źródło Marii. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Północna

Chylonia,Gdynia

700 000 zł989 m² 707,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z funkcją usługowo - przemysłową w zurbanizowanej części Gdyni. Charakterystyka i atuty działki: - ogrodzona, - prostokątna, - szeroki wjazd na posesję, - dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Oksywie,Gdynia

899 000 zł2 668 m² 336,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Działka z zabudową mieszkalną w Gdyni - Oksywie Powierzchnia: 2668 m | Przeznaczenie: mieszkaniowo-usługowe (mn1, u) atuty Spokojna, zielona okolica w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łopianowa

Dąbrowa,Gdynia

499 000 zł369 m² 1 352,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona W malowniczej części dąbrowy Dąbrowa | Bliskość lasu | Spokojne sąsiedztwo | Malownicza okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 369 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

999 000 zł1 334 m² 748,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1334 m , położona w prestiżowej części Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Afrodyty

Działki Leśne,Gdynia

28 800 zł239 m² 120,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kurcewiczówny

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

749 000 zł1 100 m² 680,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas! Na sprzedaż działka na gdyńskim Chwarznie-Wiczlinie przy ul. Kurcewiczówny! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Dąbrowa,Gdynia

11 136 000 zł8 000 m² 1 392 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 8000 m2 położone przy ulicy Rdestowej w pierwszej linii zabudowy w dzielnicy Dąbrowa w Gdyni. Wszystkie media w drodze, linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Kościelna

Redłowo,Gdynia

30 000 zł400 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Odsprzedam prawo dzierżawy działki rekreacyjnej w Redłowie. Dziełka ma 400m2, liczne nasadzenia drzew i krzewów owocowych. Do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

439 960 zł647 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowe działki budowlane z lasem w otoczeniu ciszy i zieleni - Gdynia , Dąbrowa, ul. Leśna Polana Dla kogo?: -Działka dla rodziny -dla miłośników przestrzeni i ciszy -dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dąbrowa,Gdynia

22 223 280 zł15 965 m² 1 392 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 15965 m2 położone przy ulicy Rdestowej w pierwszej linii zabudowy w dzielnicy Dąbrowa w Gdyni. Wszystkie media w drodze :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

2 600 000 zł2 625 m² 990,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka o pow. 2625 m2 w Gdyni - Wielki Kack. Cicha i spokojna okolica blisko lasu, a jednocześnie centrum miasta. Działka pod budownictwo jedno i wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Żółkiewskiego

Oksywie,Gdynia

25 000 zł300 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Dziaka rekreacyjna (gospodarcza) położona na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. Teren o powierzchni 300m2 obecnie niezagospodarowany, porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lidzka

Mały Kack,Gdynia

600 000 zł307 m² 1 954,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:na skróty: na sprzedaż działka mieszkaniowa- mały Kack :dla kogo?: zarówno dla osoby prywatnej jak i dla inwestora : lokalizacja: - nieruchomość mieści się przy ulicy Lidzkiej 4 w Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pileckiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

560 000 zł948 m² 590,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Agencja westate, ma przyjemność przedstawić Państwu sprzedaż atrakcyjnie położonej działki budowlanej na terenie Gdyni. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółami oferty. ** atuty: ** - super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Starochwaszczyńska

Kacze Buki,Gdynia

7 700 000 zł11 054 m² 696,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt pod zabudowę usługową Tereny obiektów produkcyjnych/składów i magazynów ***** informacje O nieruchomości : Przedmiotem sprzedaży jest działka przemysłowa o nr.7/3 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Czapli

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 099 000 zł1 140 m² 964,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gdynia Chwarzno-Wiczlino, ul. Czapli 8 Powierzchnia: 1140 m Obręb: 0011, nr działki: 2311 Działka z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem budowlanym Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 000 zł970 m² 2 886,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 970 m2, zabudowaną domem w stanie do remontu kapitalnego/wyburzenia, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na styku dzielnic Wzgórza Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wschodzącego Słońca

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

650 000 zł772 m² 841,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na zasadzie wyłączności- tylko u nas- sprzedaż. Przedmiotem sprzedaży jest działka niezbudowana o powierzchni 772 m przy lesie, szerokość 14.7 m, długość 57 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dragonów

Mały Kack,Gdynia

1 500 000 zł930 m² 1 612,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 930 m w Gdyni Małym Kacku - idealne miejsce do zamieszkania w sercu natury Lokalizacja: działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

450 000 zł610 m² 737,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 610 mkw. położona w otulinie lasu w pięknej dzielnicy Gdyni, wielki Kack. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 24 m x 25,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lidzka

Mały Kack,Gdynia

600 000 zł307 m² 1 954,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

899 999 zł1 003 m² 897,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

: na skróty : Gdynia || Bieszczadzka || Działka o powierzchni 1003 m2 Wyjątkowa i niepowtarzalna lokalizacja. To idealne miejsce dla wielbicieli spokoju, którzy chcą mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gdynia

Chwarzno,Gdynia

549 000 zł1 123 m² 488,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz bliskości lasów i miejsca na wybudowanie wymarzonego Domu? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! Wspaniałe miejsce otoczone lasami pięknymi krajobrazami z czystym powietrzem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Muchowskiego

Oksywie,Gdynia

1 100 000 zł2 668 m² 412,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko W golden gate! Na sprzedaż zabudowana budynkiem mieszkalnym działka o powierzchni 2668 m2 znajdująca się w Gdyni Oksywie. Działka znajduje się na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Śmierzchalskiego

Wiczlino,Gdynia

1 100 000 zł1 135 m² 969,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Gdynia Wiczlino | 1 135 m | Media | Możliwość zabudowy wielorodzinnej Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1 135 m , położona w zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Myśliwka

Wiczlino,Gdynia

1 600 000 zł2 262 m² 707,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z pięknym widokiem na las, gdynia Wiczlino Cena: 1 600 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2262 m2 z możliwością podziału na dwie odrębne działki. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gdynia

Kamienna Góra,Gdynia

7 490 000 zł1 103 m² 6 790,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka Blisko Bulwaru Nadmorskiego, gdynia Kamienna Góra Cena: 7 490 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1103 m2, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gdynia

Wiczlino,Gdynia

600 000 zł850 m² 705,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka Gdynia Wiczlino, ul. Sucha Cena: 600 000 zł Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 850 m2 zlokalizowaną w Gdyni Wiczlino, w spokojnej i rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lidzka

Mały Kack,Gdynia

600 000 zł307 m² 1 954,40 zł/m²

 

 

 

Orłowo,Gdynia

7 990 000 zł1 366 m² 5 849,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki pod inwestycję w najatrakcyjniejszej lokalizacji w Polsce? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bardzo atrakcyjna lokalizacja - kilkadziesiąt metrów od Zatoki i klifu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gdynia

Kacze Buki,Gdynia

729 000 zł920 m² 792,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka w dzielnicy Kacze Buki tuz przy lesie z pozwoleniem na budowę. Lokalizacja: kacze Buki to osiedle Gdyni, administracyjnie stanowiące część dzielnicy Wielki Kack.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dąbrowa,Gdynia

460 000 zł410 m² 1 121,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka w doskonałej lokalizacji Działka położona w Gdyni dzielnicy Dąbrowa, gdzie w pobliżu rozbudowywana jest trasa szybkiego ruchu. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lidzka

Mały Kack,Gdynia

600 000 zł307 m² 1 954,40 zł/m²

 

 

 

Gdynia,pomorskie

72 000 zł239 m² 301,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt gd1g/gup/16/2023 oraz gd1g/gup/33/2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lidzka

Mały Kack,Gdynia

600 000 zł307 m² 1 954,40 zł/m²

 

 

 

Oksywie,Gdynia

540 000 zł429 m² 1 258,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka pod budownictwo wielorodzinne, położona w Gdyni Oksywiu, w sąsiedztwie terenów Akademii Marynarki Wojennej, portu oraz zabudowy wielorodzinnej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

11 136 000 zł8 000 m² 1 392 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę przemysłowo-usługową o pow. około 8000m2 lub całość 15965m2 pierwsza linia zabudowy, pełne uzbrojenie w ulicy, dodatkowo odprowadzenie wód deszczowych, linia średniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wierzbowa

Orłowo,Gdynia

1 300 000 zł178 m² 7 303,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferowana działka o pozornie nie dużej powierzchni, ma w sobie ogromny nieskryty potencjał, którym jest aktywne pozwolenie na budowę budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zapolskiej

Karwiny,Gdynia

799 000 zł683 m² 1 169,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy świetnie zlokalizowaną nieruchomość w Gdyni Karwiny przy ulicy Gabrieli Zapolskiej. - na działce znajduje się domek z wszystkimi mediami o powierzchni 38 m2, - świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lidzka

Mały Kack,Gdynia

600 000 zł307 m² 1 954,40 zł/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij