dowolna

Domy z tarasem Gdynia - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nawigatorów

Orłowo,Gdynia

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom aktualnie podzielony na dwa mieszkania, co jednak nie stanowi problemu gdyż sciankę można łatwo zlikwidować. Atutem nieruchomości jest unikatowo już lokalizacja, 10 min spacerkiem do morza, 15 sek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piotrkowska

Mały Kack,Gdynia

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:390 m²

Sprzedam Dom z działką w Gdyni osiedle Mały kack. Spokojna dzielnica na uboczu pięknego miasta. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 390m2 Na działce stoi dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Frezerów

Obłuże,Gdynia

690 000 zł204 m² 3 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Sprzedam nowoczesny, doskonale zurbanizowany piękny dom położony 5 km od Centrum Gdyni. W pobliżu znajduje się żłobek, przedszkole, katolicka szkoła prywatna, kościół, przychodnia oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kaczeńcowa

Wielki Kack,Gdynia

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny dom, ładnie wykończony, przestronny. Piwnica 3 pomieszczenia +korytarz Parter: duży salon, otwarta kuchnia, taras łazienka Półpiętro - pokój Piętro 3 duże pokoje, łazienka, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lidzka

Mały Kack,Gdynia

695 000 zł220 m² 3 159,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Budynek o ciekawej architekturze w budowie (architektura okrętu). Stan zaawansowania ok. 40%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krośniąt

Wielki Kack,Gdynia

510 000 zł71 m² 7 187,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Okazja Atrakcyjna Cena. Komfortowe mieszkanie w budynku Hossy z 2004 roku. Budynek położony w otoczeniu zieleni, o ciekawej architekturze, z własnym systemem ogrzewania. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Budynek z przeznaczeniem na magazyn, cichą produkcję, hurtownię, przy niewielkich nakładach jako budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Dąbrowa,Gdynia

1 180 000 zł320 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:372 m²

Zadbany dom z 1993r, może być dwurodzinny, w chwili obecnej bez drugiej połowy, z możliwością dokupienia działki obok/372m2/. Parter: garaż, 2 pomieszczenia gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasztanowa

Orłowo,Gdynia

3 450 000 zł370 m² 9 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Stylowa orłowska willa z pięknym ogrodem, położona przy malowniczej ulicy, znakomite położenie w centrum Trójmiasta, nadaje się na siedzibę firmy, biura, gabinety, mieszkanie dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

1 290 000 zł192 m² 6 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Idealny dom w doskonałej lokalizacji. Dom wolnostojący w willowej dzielnicy Gdyni Wielki Kack - na granicy z Sopotem i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Dom usytuowany na południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Armatorów

Orłowo,Gdynia

2 300 000 zł659 m² 3 490,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:659 m²

Drodzy Państwo! Sprzedam dom (180m2) w Gdyni-Orłowie, jednej z piękniejszych dzielnic Gdyni, jak i całego Trójmiasta. Kameralne, malownicze miejsce, graniczące z lasem, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwiatowa

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

795 000 zł95 m² 8 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Bliźniak z 1935 r, wyremontowany. Parter - weranda 8 m, duży pokój 21 m, mały pokój 8,5m, kuchnia umeblowana z wyposażeniem ( ogrzewanie podlogowe)12 m, łazienka kabina, wanna, (ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

2 000 000 zł180 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom z 1952 roku w drugim szeregu zabudowy.Na parterze 3 pokoje, łazienka, kuchnia, na piętrze 3 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba i 2 tarasy oraz nadający sie do adaptacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łebska

Chylonia,Gdynia

1 600 zł120 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wznajmę Dom, blizniak, o pow. 120m2,częściowo umeblowany, możliwość zakwaterowania 10/12 osób, bez garażu, moze byc pod działalność gosp., dla pracowników firm , lub prywatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

580 000 zł140 m² 4 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

sprzedam parter domu 4 pokoje (13, 10, 22, 14m2), łazienka (3,5) wc (2), kuchnia (8,5) z balkonem (6,5), ppokój(6), garderoba (3), schowek(1), garaż na dwa auta (26), piwnica (8), pralnia (8,5), taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

1 100 000 zł280 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Poziom 1: duży pokój, mały pokój / sypialnia, łazienka, suszarnia, kuchnia, wejście od ulicy, wyjście na ogród Poziom 2: salon z tarasem i oranżerią, gabinet, sypialnia nad gabinetem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

1 119 900 zł150 m² 7 466 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:161 m²

Szereg środkowy na chronionym osiedlu, pięknie umeblowany i wyposażony. Parter: salon z wyjściem do ogródka, kuchnia z zabudową Siemens, toaleta i garaż. Piętro I: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Orłowo

Orłowo,Gdynia

1 990 000 zł125 m² 15 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

3 pokoje w tym salon z otwartą kuchnią(rustika) i kominkiem, duża sypialnia, sypialnia gościnna z garderobą. Taras 32 m z pięknego drewna egzotycznego ,balkon 8m,2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

7 500 000 zł400 m² 18 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:473 m²

Piękna, odnowiona czteropoziomowa willa (ponad 400m2), położona w ekskluzywnej lokalizacji na wzgórzu z widokiem na morze i półwysep Helski. Jeśli marzysz o filiżance porannej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Falista

Działki Leśne,Gdynia

10 500 zł320 m² 32,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Wynajmę bardzo ładny, funkcjonalny budynek z dużym ogrodem w pobliżu centrum Gdyni. 11 pokoi, sala audytoryjna, strych, 6 łazienek, miejsca parkingowe, balkon z widokiem na morze, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 250 000 zł188 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący do zamieszkania od razu- w Bojanie blisko Gdyni sprzedam Powierzchnia działki 690 m2, powierzchnia całkowita 188 m2, powierzchnia użytkowa 150m2. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

1 389 999 zł324 m² 4 290,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:735 m²

Dom o powierzchni całkowitej 324 m2, pow. mieszkalna 211 m2, do tego taras 30m2 od strony południowej, doskonale utrzymany ogródek z tyłu budynku. Dom jest podpiwniczony ( garaż na jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Manganowa

Pogórze,Gdynia

680 000 zł700 m² 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:700 m²

B.dobra komunikacja miejska,blisko do centrum,cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Cisowa

Cisowa,Gdynia

945 000 zł240 m² 3 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:346 m²

Dom wolnostojący dwurodzinny o powierzchni mieszkalnej ok. 160 m2 mieszczący się na działce o powierzchni 346 m2. Dom w całości podpiwniczony, składający się z parteru i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

2 200 000 zł1 000 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wykończony do zamieszkania. Nikt w nim jeszcze nie mieszkał. Materiały do wykończenia domu zostały sprowadzone z zagranicy. Marmur, granit, drzewo egzotyczne. Pokój do ćwiczeń, pokój do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Laurowa

Dąbrowa,Gdynia

790 000 zł240 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Środkowy szereg w Gdyni Dąbrowie przy ul. Laurowej. Spokojny zakątek Dąbrowy z uwagi na właściwą odległość od dojazdowej ulicy oraz trójmiejskiej obwodnicy. Pow całkowita 240m2,działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cylkowskiego

Redłowo,Gdynia

2 000 000 zł210 m² 9 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Dom wolnostojący położony w Gdyni Redłowie 15 min. spacerem od morza. Budynek wybudowany w 1981 r. z materiałów ceramicznych, całkowicie podpiwniczony. Parter: kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:819 m²

Dom wolno stojący w dobrym stanie z zadbanym ogrodem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

1 000 000 zł230 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom znajuje sie na spokojny zamknietym osiedlu na Oksywiu. Dobra lokalizacja blisko przystanek autobusowy , sklepy , las i morze. Wysoki standard , brama jak i garaz otwierane altomatycznie za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

830 000 zł264 m² 3 143,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Zewnetrzna elewacja sprzed 3 lat, okna plastykowe pcv, ogrzewanie gazowe, 60 m strych do adaptacji. W górnej lazience ogrzewanie podlogowe. Ogród zagospodarowany i zadbany. Mozliwosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Orłowo

Orłowo,Gdynia

3 150 000 zł421 m² 7 482,19 zł/m²