dowolna

Domy z tarasem Gdynia - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 739 000 zł350 m² 4 968,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:528 m²

Cena i warunki transakcji do rozmów! Duży Dom z inwestycją w Gdyni Redłowie! Na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 1990 roku. Lokalizacja czyni ten dom idealnym pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 740 000 zł350 m² 4 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:490 m²

Duży dom z inwestycją w Gdyni Redłowie! nieruchomość: dom wolnostojący z lat 90-tych o powierzchni 350 m2. Do nieruchomości przynależy działka o powierzchni 490 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jałowcowa

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom wraz ze współudziałem w działce w Gdyni, na Pustkach Cisowskich - spokojnej dzielnicy nieopodal centrum, zlokalizowanej tuż obok lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kotwiczna

Chwarzno,Gdynia

1 119 000 zł117 m² 9 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zalety nieruchomości: - garaż w bryle budynku, - cicha, spokojna okolica, - dojazd drogą utwardzoną, - w pobliżu mnóstwo terenów zielonych, - salon z wyjściem na ogród, - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żaglowa

Chwarzno,Gdynia

1 239 000 zł131 m² 9 442,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Przyjdź I zaproponuj swoją cenę! Na sprzedaż niesamowicie klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Dębowa Góra. Istnieje wiele marzeń, pozwól sobie na spełnienie tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 350 000 zł134 m² 10 067,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Ten nowoczesny i piękny 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 2018 roku położony jest w cichej, kameralnej, ale zarazem bardzo prężnie rozwijającej się gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Witomino

Witomino,Gdynia

6 500 zł326 m² 19,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Niezwykle atrakcyjny dom do wynajęcia w Gdyni na Witominie o pow.326,04m2. Działka 780m2. Dom składa się z trzech kondygnacji. Podpiwniczenie(145,37m2):składa się z : garażu nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 760 000 zł388 m² 4 536,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:526 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona w jednej z najurokliwszych dzielnic Gdyni- redłowo, okolica jest bardzo cicha i spokojna. Największą zaletą lokalizacji są walory przyrodnicze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Chwarzno,Gdynia

1 199 000 zł131 m² 9 138,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 490 000 zł280 m² 5 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w pobliżu Parku Krajobrazowego! Solidny budynek wybudowany w technologii muru trójwarstwowego. Nieruchomość składa się z: poziom 0 - oddzielny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Izydy

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 999 000 zł210 m² 9 514,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:469 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom znajdujący się przy ulicy Izydy w Gdyni w dzielnicy Chwarzno - Wiczlino, posadowiony na zgrabnej, prostokątnej działce. Remont generalny domu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

6 800 zł123 m² 55,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący na wynajem zlokalizowany w Gdyni, dzielnica Wielki Kack. Usytuowany jest w spokojnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Nieruchomość składa się z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

1 490 000 zł123 m² 12 113,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Gdyni, dzielnica Wielki Kack. Usytuowany jest w spokojnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Nieruchomość składa się z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabówek,Gdynia

1 720 000 zł249 m² 6 907,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Niebanalny dom w zabudowie szeregowej położony na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w jednym z najwyższych miejsc w Gdyni. Takie usytuowanie nieruchomości zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leszczynki

Grabówek,Gdynia

1 590 000 zł250 m² 6 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej: położony w jednym z najwyższych miejsc w Gdyni, z przepięknym widokiem na Półwysep Helski i Zatokę Gdańską, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

1 260 000 zł150 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Do sprzedania szereg środkowy całkowicie wykończony. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica Nieruchomość złożona z: salon z jadalnią 32 m.kw kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 290 000 zł370 m² 6 197,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg) o powierzchni użytkowej 369,3 m2. Nieruchomość położona jest na działce 362 m2 w cichej i bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 499 000 zł280 m² 5 353,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Wyjątkowa nieruchomość w pożądanej willowej okolicy. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, zadbana, cicha i słoneczna. Nie wymaga pilnych nakładów finansowych lecz wedle potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

1 720 000 zł249 m² 6 907,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej mieszczący się w zacisznej okolicy Gdyni, tuż przy granicy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dzięki tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Druskiennicka

Mały Kack,Gdynia

2 190 000 zł362 m² 6 049,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:399 m²

Budynek biurowy w zabudowie szeregowej - skrajny. Powierzchnia użytkowa to łącznie 362 m2 w skład których wchodzą: podpiwniczenie: kotłownia, łazienka, kuchnia, serwerownia, 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

1 720 000 zł249 m² 6 907,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Widokowy i stylowy dom z basenem o pow. 249m2 w Gdyni na Leszczynkach. Powierzchnia działki 230m2. Dom położony w cichej, spokojnej i malowniczej okolicy. Piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kazimierza Królewicza

Mały Kack,Gdynia

9 900 zł150 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Rewelacyjna oferta domu do wynajęcia! Nieszablonowy, nowoczesny i zarazem bardzo przytulny dom z ogródkiem, kominkiem, garażem i 2 miejscami postojowymi przy budynku. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Mały Kack,Gdynia

1 499 000 zł147 m² 10 197,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

NA sprzedaż wolnostojący dom W gdyni mały kack dom: do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 147m2 posadowiony na działce o powierzchni 295m2. Dom wybudowany w 1997 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Druskiennicka

Mały Kack,Gdynia

2 190 000 zł362 m² 6 049,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:399 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Fregatowa

Wiczlino,Gdynia

1 610 000 zł298 m² 5 402,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący o pow. całkowitej 298 m2, wybudowany w 2015 roku, na działce o powierzchni 631 m2. Budynek jest podpiwniczony. Dom bardzo dobrze doświetlony- ekspozycja salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Legionów

Orłowo,Gdynia

2 990 000 zł606 m² 4 933,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:552 m²

Dom dla rodziny wielopokoleniowej, ma 3 wejścia, można wykorzystać pod działalność. Każdy poziom jest oddzielny. Lokalizacja Nieruchomość położona w w świetnie skomunikowanym punkcie Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bursztynowa

Witomino,Gdynia

1 750 000 zł264 m² 6 628,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:763 m²

Dwa domy na działce 5 min. do centrum! Wymarzona lokalizacja, duży dom przekształcony w dwa mieszkania. Idealnie sprawdzą się w przypadku dużej rodziny, dwóch rodzin czy też osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 760 000 zł380 m² 4 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:528 m²

Duży Dom z inwestycją w Gdyni Redłowie! Na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 1990 roku. Lokalizacja czyni ten dom idealnym pod kątem inwestycyjnym lub mieszkalnym! Dookoła dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 499 000 zł280 m² 5 353,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kazimierza Królewicza

Mały Kack,Gdynia

13 000 zł150 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bursztynowa

Witomino,Gdynia

1 999 000 zł264 m² 7 571,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:763 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leszczynki

Grabówek,Gdynia

1 679 000 zł250 m² 6 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Druskiennicka

Mały Kack,Gdynia

2 190 000 zł362 m² 6 049,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:399 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pogórze

Pogórze,Gdynia

1 400 000 zł208 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:731 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany na granicy Gdyni i Pogórza oddalony około 500 m od przystanku autobusowego zkm na spokojnej ulicy w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Na zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

2 049 000 zł220 m² 9 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

4 kondygnacyjny Dom bliźniak z dużą działką w centrum Gdyni, doskonała inwestycja. Oferta dostępna tylko i wyłącznie w biurze wgn Nieruchomości. Dom, który może sam na siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stoczniowców

Redłowo,Gdynia

2 590 000 zł230 m² 11 260,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:883 m²

Dom położony w doskonałym miejscu. 650 metrów od morza. Uroczy zakątek - Klif Redłowski. Istnieje możliwość rozbudowy. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sochaczewska

Mały Kack,Gdynia

1 799 000 zł146 m² 12 321,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:882 m²

Oferujemy Państwu przepięknie zlokalizowany dom w Gdyni z widokiem na Zatokę Gdańską oraz wspaniałą panoramę Gdyni. Nieruchomość posadowiona na ogrodzonej działce o powierzchni.