dowolna

Domy z poddaszem Gdynia - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

127 ogłoszeń

5 800 zł240 m² 24,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom po remoncie zlokalizowany w pięknej dzielnicy Gdynia Demptowo. Dom posiada 5 pokoi. Dwie łazienki z kabinami prysznicowymi i wanną. 1 piętro: łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł423 m² 5 910,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:412 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł238 m² 10 924,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Oferujemy na sprzedaż wygodny dom wolnostojący położony w spokojnej, kameralnej części Orłowa. Budynek piętrowy i całkowicie podpiwniczony z 1990 roku (z cegły) posadowiony działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł176,83 m² 14 081,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Gdynia Orłowo, dom w zabudowie bliźniaczej nad morzem - 540 m od mola w Orłowie. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 176 m , usytuowany na działce 296 m w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Wiczlino,Gdynia

2 495 000 zł323 m² 7 723,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:911 m²

Komfortowy i idealny do życia i pracy dom wolnostojący o pow. całkowtej 323,02m2, użytkowej 272,3m2 w zielonej okolicy Gdyni na Chwarzie-Wiczlinie. Powierzchnia działki 911m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Danusi

Wiczlino,Gdynia

899 000 zł104 m² 8 635,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:66 m²

Segment |duży ogród | 2 miejsca postojowe | lokal: D2 Twoja przestrzeń z ogrodem - komfort dla całej rodziny! lokalizacja: "ogrody danusi" to idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jesionowa

Orłowo,Gdynia

4 490 000 zł450 m² 9 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gotowy obiekt inwestycyjny w Gdyni Orłowie o powierzchni użytkowej 448 m z budynkiem gospodarczym 40 m . Budynek: budynek posiada cztery kondygnacje oraz budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Gdynia,pomorskie

2 999 900 zł268 m² 11 200,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Atuty: dom wolnostojący o powierzchni ok 267m2 znajdujący się na dużej działce ok 2500m2 z własnym lasem. Dla osób ceniących komfort oraz bliski kontakt z naturą Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Chylonia,Gdynia

1 749 000 zł284 m² 6 158,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:254 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny w Gdyni na Chyloni. Przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 284m , położony na działce 254 m , w cichej, bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ułańska

Redłowo,Gdynia

3 940 000 zł300 m² 13 133,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:349 m²

Gdynia Redłowo - przestronny dom, 10 minut od plaży - tuż przy Rezerwacie Komfort | Przestrzeń | Kontakt z naturą - otulina lasu | Tuż przy plaży | Cichy zaułek - z dala od zgiełku |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienna

Cisowa,Gdynia

1 249 000 zł350 m² 3 568,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:420 m²

Katarzyna Wal kontakt Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 224 m2, położony na działce o pow. 420 m2. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Cisowa. Trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

! nowa Cena! Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej (skrajnego), o powierzchni 240 m2, z trzema piętrami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 100 000 zł281 m² 7 469,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:594 m²

Nieruchomość idealna dla wielopokoleniowej rodziny lub dla inwestora , który wykorzysta potencjał tak dużej przestrzeni. Lokalizacja i komunikacja : Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rumiankowa

Dąbrowa,Gdynia

9 900 zł279 m² 35,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:396 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Gdyni przy ul. Rumiankowej, przeznaczony na najem dla firmy. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako zakwaterowanie dla pracowników -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

5 500 zł96 m² 57,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony blisko plaży w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdyni - Oksywie przy ul. Dickmana 49. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Czernickiego

Pogórze,Gdynia

3 500 zł76 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom w cenie mieszkania Nieruchomość doskonała zarówno dla rodziny jak i każdego kto szuka ciszy oraz spokoju. Dom: - po gruntownym remoncie - wykończony na bardzo dobrym poziomie - wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Pogórze,Gdynia

1 580 000 zł350 m² 4 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdyni - Pogórzu Górnym. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Oksywie,Gdynia

1 800 000 zł117 m² 15 343 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty nieruchomości w jednej z nadmorskich części Gdyni - w dzielnicy Oksywie, przy ulicy Dickmana. Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

3 495 000 zł375 m² 9 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:246 m²

Na sprzedaż skrajny szeregowiec w Gdyni Redłowo - bardzo blisko do morza! Idealnie nadaje się pod inwestycje! 10 minut od morza! Na nieruchomość składają się: poddasze: o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 490 000 zł159 m² 15 671,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:122 m²

Na sprzedaż szeregowiec w Gdyni Redłowo - bardzo blisko do morza! Idealnie nadaje się pod inwestycje! 10 minut od morza! Na nieruchomość składają się: poddasze: o powierzchni: 47,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Leszczynki,Gdynia

4 499 000 zł418 m² 10 760,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:346 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż dom przy ul. Morskiej w Gdyni - blisko Estakady. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

879 000 zł98 m² 8 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż komfortowy dom 800 metrów od morza - Mosty Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w malowniczej miejscowości Mosty, położonej zaledwie 800 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienna

Cisowa,Gdynia

1 350 000 zł350 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:420 m²

W ofercie dom 3 kondygnacje w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 350 m2. Idealna Inwestycja pod wynajem pokoi. Na każdym piętrze łazienka, toaleta i kuchnia. Całość w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Redłowo,Gdynia

2 650 000 zł330 m² 8 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wyjątkowa oferta w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo! Przestronny dom z potencjałem i bliskością morza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży imponującego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Orłowo,Gdynia

2 800 000 zł268 m² 10 447,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) położony w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Anyżowa

Dąbrowa,Gdynia

1 250 000 zł110 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak w Gdyni Dąbrowie. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura - sklepy, szkoły i przedszkola, rynek, przystanki autobusowe, szybki dojazd do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Redłowo,Gdynia

3 450 000 zł332 m² 10 391,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna nieruchomość położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. To idealna propozycja dla osób, które marzą o życiu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działdowska

Leszczynki,Gdynia

2 200 000 zł288 m² 7 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:406 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Trójmieście! Powierzchnia domu: 288 m Powierzchnia działki: 406 m Lokalizacja: leszczynki, gdynia Idealna nieruchomość dla rodziny, inwestora lub na wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górnicza

Fikakowo,Gdynia

2 490 000 zł380 m² 6 548,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 380,23 m2, z funkcją mieszkalno - usługową. Dzielnica Fikakowo charakteryzuje się spokojnym, podmiejskim klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 850 000 zł230 m² 12 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Potencjał I prestiż W gdyni klasyczny dom Z pięknym ogrodem Prezentujemy wyjątkowy dom o klasycznej architekturze i solidnej konstrukcji, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walerianowa

Dąbrowa,Gdynia

1 649 000 zł220 m² 7 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Oferta tylko w Mio Casa! Na sprzedaż dom z możliwościami w Gdyni Dąbrowie. Szukasz miejsca, w którym połączysz komfort życia w mieście z bliskością natury? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

1 290 000 zł230 m² 5 606,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:261 m²

Nowość W biurze miocasa! Funkcjonalny, duży dom i przestrzeń na działalność gospodarczą - mieszkaj i zarabiaj! Jeśli interesuję Cię zakup domu i miejsca do pracy (na własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Redłowo,Gdynia

2 650 000 zł330 m² 8 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Wiczlino,Gdynia

1 090 000 zł103 m² 10 627,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Rezerwacja do 24.11 Twój wymarzony dom z ogrodem - przestrzeń i komfort dla całej rodziny! LOKALIZACJA: "TĘCZOWY ZAKĄTEK" to idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju i wygody, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chwarzno,Gdynia

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący