dowolna

Domy z poddaszem Gdynia - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

125 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

125 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Deszczowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 349 000 zł140 m² 9 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:649 m²

Zalety nieruchomości: - salon z wyjściem na ogród, - powierzchnia działki 649 m2, - garaż w bryle budynku, - dodatkowe zadaszone miejsce postojowe na podjeździe, - bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

1 499 000 zł249 m² 6 020,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 249 m2 znajdujący się w doskonałej dzielnicy Gdyni - Leszczynki. Nieruchomość znajduję się w doskonałej lokalizacji tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wielki Kack,Gdynia

5 200 zł80 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:172 m²

Dostępne od lipca Uroczy dom w stylu skandynawskim czy holenderskim. Piękna i spokojna okolica, niedaleko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i stadniny konnej. W pobliżu pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

1 999 999 zł369 m² 5 420 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

!cudowny dom 60 m od morza Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 345 m2 graniczącej z Krajobrazowym Rezerwatem Przyrody, pełnym zieleni i malowniczych ścieżek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Długa

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

5 500 zł240 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia komfortowy w pełni wyposażony dom z ogródkiem na ulicy Długiej w Gdyni Witominie Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 240m2 zlokalizowany na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiczlińska

Wiczlino,Gdynia

1 300 000 zł149 m² 8 707,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 664 m²

Wyjątkowy dom dla miłośników stylu retro! Jedyna taka oferta w fantastycznej lokalizacji - Gdynia Wiczlino przy ul. Wiczlińskiej. Działka O nr ewidencyjnym 5243 O pow. 1564 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mały Kack,Gdynia

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szybki termin wydania! Dom położony w dzielnicy Mały Kack dla miłośników miejskiego klimatu, dla rodziny z dziećmi. Zapewnia szybki dostęp do wszelkich udogodnień dużego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Pogórze

Pogórze,Gdynia

789 000 zł129 m² 6 131,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej na pogórzu dom: do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie bliźniacze na zamkniętym osiedlu o powierzchni 128,69 m2, wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chwarzno,Gdynia

1 500 000 zł238 m² 6 302,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowy dom położony na skraju lasu w otoczeniu domów jednorodzinnych w Gdyni w dzielnicy Chwarzno. Willowa okolica, cisza i spokój dzięki mało uczęszczanej ulicy. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

9 299 000 zł850 m² 10 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:400 m²

Znakomicie zlokalizowana, idealna pod inwestycję kamienica na sprzedaż w Śródmieściu Gdyni. Kamienica jest bardzo zadbana z 1930r. Powierzchnia budynku ok 850m2, działka ok 400m2. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 500 000 zł369 m² 6 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wielki Kack,Gdynia

1 990 000 zł142 m² 14 033,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg), mieszczący się na terenie zamkniętego osiedla, zlokalizowanego na terenie gdyńskiej dzielnicy Wielki Kack.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

2 100 000 zł270 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:775 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 270 m2 położony w Gdyni, dzielnica Leszczynki. Wnętrze wykończone z wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosny Ludów

Redłowo,Gdynia

2 000 000 zł190 m² 10 526,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 190 m2, położony w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych. Okolica cicha, przyjazna, bezpieczna. Lokalizacja znakomita do wygodnego zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

1 790 000 zł365 m² 4 900,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:340 m²

Przedmiotem oferty jest skrajny szereg, położony na szczycie morenowego wzgórza, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z przepięknym widokiem na panoramę Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wiczlino

Wiczlino,Gdynia

889 000 zł102 m² 8 715,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Nowoczesny i stylowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 102m2 w Gdyni na Wiczlinie. Powierzchnia działki 355m2. Dom położony w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

2 100 000 zł150 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Do sprzedania elegancka willa zlokalizowana blisko Kępy Redłowskiej, morza i plaży. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica prestiżowy adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Makuszyńskiego

Pogórze,Gdynia

1 190 000 zł160 m² 7 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Przedmiotem oferty jest ustawny i słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej z 2005 r o powierzchni całkowitej 204,10 m2 (użytkowa 158,3 liczone bez uwzględnienia skosów) położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żaglowa

Chwarzno,Gdynia

1 099 000 zł132 m² 8 325,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Przyjdź I zaproponuj swoją cenę! Na sprzedaż niesamowicie klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Dębowa Góra. Istnieje wiele marzeń, pozwól sobie na spełnienie tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Makuszyńskiego

Pogórze,Gdynia

1 190 000 zł160 m² 7 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

1 650 000 zł330 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Dom mieszkalno-usługowy położony na przepięknej działce o pow. 1100m w mpzp oznaczonej m2u, usytuowanej przy ul. Morskiej w pobliżu ul Kalksztajnów! Teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Orłowo

Orłowo,Gdynia

1 169 000 zł130 m² 8 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Inwestycyjny dom na sprzedaż o pow.130m2 w Gdyni w Orłowie. Działka o pow.250m2. Dom składa się z trzech kondygnacji. Aktualnie znajduję się tu 7-pokoi, kuchnia, 3-łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

1 899 999 zł369 m² 5 149,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

!cudowna dom 60 m od morza Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 345 m2 graniczącej z Krajobrazowym Rezerwatem Przyrody, pełnym zieleni i malowniczych ścieżek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stoigniewa

Leszczynki,Gdynia

1 400 000 zł220 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Przestronny i wygodny dom w gdyńskiej dzielnicy Leszczynki. Dom na wzgórzu, usytuowany na skarpie na działce o powierzchni 415 m2. Ekspozycja południowa daje pomieszczeniom dużo światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Słoneczna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 049 000 zł269 m² 3 900,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:167 m²

Dom szeregowy położony w Gdyni Witomino, w pobliżu lasu i ul. Chwarznieńskiej, 2 min do obwodnicy -> idealna przestrzeń pod wynajem na mikrokawalerki lub dla Twojej rodziny! Szukasz domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kubackiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 190 000 zł225 m² 5 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowy ciepły dom ze słonecznym tarasem i strefą spa uwaga: cena promocyjna (wartość z wyceny 1,5 mln zł) Dogodne warunki płatności: - 990.000 zł przy sprzedaży; 200.000 zł za 2 lata, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Metalowa

Pogórze,Gdynia

3 700 zł133 m² 27,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia komfortowy w pełni wyposażony dom z ogródkiem na ulicy Metalowej w Gdyni Pogórzu Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na ogrodzonej działce o powierzchni 133m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łanowa

Dąbrowa,Gdynia

6 400 zł276 m² 23,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

NA wynajem nowowybudowany dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 200,80 m2 usytuowany na dużej działce 1370 m2 w doskonałej dzielnicy Gdyni - Dąbrowa. W sąsiedztwie niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łanowa

Dąbrowa,Gdynia

1 390 000 zł276 m² 5 036,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Na sprzedaż nowowybudowany dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 200,80 m2 usytuowany na dużej działce 1370 m2 w doskonałej dzielnicy Gdyni - Dąbrowa. W sąsiedztwie niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kazimierza Królewicza

Mały Kack,Gdynia

8 950 zł150 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Rewelacyjna oferta domu do wynajęcia! Nieszablonowy, nowoczesny i zarazem bardzo przytulny dom z ogródkiem, kominkiem, garażem i 2 miejscami postojowymi przy budynku. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 390 000 zł280 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Marzy Ci się dom w spokojnej okolicy a zarazem blisko centrum? Ta oferta jest dla Ciebie! 280 m2 / 7 pokoi / ogród / Gdynia Mały Kack -wzgórze Bernadowo Zapraszam do obejrzenia przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

1 999 999 zł369 m² 5 420,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goska

Wielki Kack,Gdynia

1 180 000 zł110 m² 10 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

W zielonej części dzielnicy Wielki Kack, nieopodal Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, znajduje się wygodny dom o powierzchni 110 m2 posadowiony na działce o powierzchni 298 m2. Otocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 390 000 zł280 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w pobliżu Parku Krajobrazowego! Solidny budynek wybudowany w technologii muru trójwarstwowego. Nieruchomość składa się z: poziom 0 - oddzielny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 100 000 zł369 m² 5 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 345 m2 graniczącej z Krajobrazowym Rezerwatem Przyrody, pełnym zieleni i malowniczych ścieżek do spacerowania, 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Deszczowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 349 000 zł140 m² 9 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:649 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walerianowa

Dąbrowa,Gdynia

1 120 000 zł280 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:188 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej, położony w Gdyni - Dąbrowa przy ul. Walerianowej. Lokalizacja Dom położony jest w atrakcyjnej lokalizacji: cicha, spokojna okolica.