dowolna

Domy podpiwniczone Gdynia - Ogłoszenia domów z piwnicą

161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

161 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kowieńska

Mały Kack,Gdynia

1 500 000 zł175 m² 8 569,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:473 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

11 000 zł260 m² 42,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Proponujemy do wynajęcia wygodny, przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w urokliwym miejscu Gdyni Dąbrowy. Dąbrowa to jedna z najmłodszych dzielnic Gdyni, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pawia

Pustki Cisowskie,Gdynia

890 000 zł116 m² 7 698,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:444 m²

Zamieszkaj blisko lasu! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Gdyni - Pustkach Cisowskich. Okolica ta słynie z doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Proponujemy do sprzedaży wygodny, przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w urokliwym miejscu Gdyni Dąbrowy. Dąbrowa to jedna z najmłodszych dzielnic Gdyni, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chwarznieńska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 690 000 zł673 m² 3 997,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Atuty. Dom jednorodzinny z możliwością prowadzenia działalności usługowej. Dla Kogo. Dla dużej rodziny. Pod wynajem, dzierżawę lub prowadzenie własnej działalności. Lokalizacja, komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana

Redłowo,Gdynia

15 000 zł400 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:500 m²

Willa Magnolia - przejmij gotowy, dochodowy biznes w sercu Gdyni Redłowa Masz marzenie o własnym pensjonacie nad morzem? Chcesz prowadzić sprawdzony, stabilny biznes bez konieczności budowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogórze,Gdynia

899 000 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:236 m²

Przestronny dom szeregowy idealny dla osób szukających komfortu i spokoju. Lokalizacja Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni całkowitej 101 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 460 000 zł199 m² 12 372,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Atuty: dzielnica Gdynia Redłowo jest niezwykle atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, usytuowanym w pobliżu morza i plaży oraz licznych zielonych terenów rekreacyjnych. Rezerwat Kępa Redłowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 390 000 zł187 m² 12 751,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kombatantów

Redłowo,Gdynia

2 550 000 zł197 m² 12 954,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 390 000 zł187 m² 12 751,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 410 000 zł193 m² 12 481,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 450 000 zł198 m² 12 381,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 550 000 zł197 m² 12 954,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 430 000 zł198 m² 12 282,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Narutowicza

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

20 000 zł210 m² 95,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Lokalizacja: dzielnica Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana to pożądana, urokliwa i spokojna okolica, choć jednocześnie ulokowana jest w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury i biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 699 000 zł242 m² 11 152,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący na działce o powierzchni 970 m2, w stanie do remontu kapitalnego lub wyburzenia, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na styku dzielnic Wzgórza Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Techniczna

Orłowo,Gdynia

3 940 000 zł167 m² 23 592,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:372 m²

Dom bliźniak W zacisznej okolicy gdyni orłowo Dom w zabudowie bliźniaczej z dala od ruchliwych ulic miasta, a jednak nieopodal najsłynniejszego molo w Orłowie. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

1 300 000 zł230 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:368 m²

Rezerwacja! oferta dostępna wyłącznie W biurze mio casa! Na sprzedaż przestronny dom w mieście - idealny dla dużej rodziny, lub inwestycję pod wynajem. Atuty nieruchomości: duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wąsowicza

Grabówek,Gdynia

1 990 000 zł220 m² 9 041 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Na sprzedaż pięknie urządzony dom z ogrodem i dużym garażem, tuż przy lesie, w doskonałej lokalizacji, gdynia Grabówek! nieruchomość: dom o powierzchni 220m2 będący połową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 999 900 zł268 m² 11 200,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Atuty: dom wolnostojący o powierzchni ok 267m2 znajdujący się na dużej działce ok 2500m2 z własnym lasem. Dla osób ceniących komfort oraz bliski kontakt z naturą Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Majkowskiego

Grabówek,Gdynia

6 500 zł160 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom, idealny dla rodziny. Położony w zielonej i spokojnej dzielnicy Gdynia Grabówek z doskonałą komunikacją w pobliżu przystanki skm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 550 000 zł185 m² 13 756,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 690 000 zł151 m² 11 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koperkowa

Dąbrowa,Gdynia

2 699 000 zł317 m² 8 514,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom, który stanowi idealną inwestycję z możliwością zróżnicowanego wykorzystania - jako dwa niezależne mieszkania oraz przestronny lokal usługowy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdynia

Cisowa,Gdynia

4 800 zł170 m² 28,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Funkcjonalny dom przy ścianie lasu o pow. całkowitej 170m2/ użytkowej 100m2 w Gdyni na Cisowej. Działka 170m2. Dom składa się z trzech kondygnacji. Piwnica-pokój zabaw ze stołem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Redłowo,Gdynia

2 790 000 zł330 m² 8 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wyjątkowa oferta w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo! Przestronny dom z potencjałem i bliskością morza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży imponującego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gdynia

Orłowo,Gdynia

2 899 999 zł259 m² 11 179,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Orłowo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wojewódzka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 490 000 zł276 m² 9 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:421 m²

Dom Z potencjałem W sąsiedztwie śródmieścia gdyni Dwa duże mieszkania + piwnica | Ogród | Taras | Widok | Bliskość morza | Bliskość Parku Centralnego | Bliskość Bulwaru Nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 550 000 zł185 m² 13 756,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Orłowo,Gdynia

3 500 000 zł250 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykły dom z duszą, położony w spokojnym, willowym otoczeniu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - w Gdyni Orłowie. Uliczka cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Kamienna Góra,Gdynia

7 900 000 zł351 m² 22 507,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:982 m²

Na sprzedaż Willa Otok, tę nieruchomość można rozbudować, przebudować. Bardzo dobra nieruchomość dla osób poszukujących dobrych lokalizacji pod budowę w celach inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeliwna

Pogórze,Gdynia

1 790 000 zł183 m² 9 781,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:942 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w cichej i zielonej okolicy Gdyni-Pogórze. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

3 300 000 zł373 m² 8 841,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:473 m²

Dzień otwarty - 28.06.2025 Zapraszam do kontaktu, w celu umówienia się na dogodną godzinę! Na sprzedaż wolnostojący dom w Gdyni Redłowo z widokiem na morze! Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Chwarzno,Gdynia

6 500 zł213 m² 30,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

Na wynajem przestronny, segment środkowy przy ul. Jowisza 7 w Gdyni-Chwarzno-Wiczlino o powierzchni 213m , który łączy nowoczesny standard z przytulną, rodziną atmosferą. Parter to jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świętopełka

Orłowo,Gdynia

2 500 000 zł126 m² 19 896,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Kameralny dom nad morzem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kameralnego domu wolnostojącego, zlokalizowanego przy jednej z najbardziej urokliwych ulic w Gdyni Orłowie - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sędzickiego

Kamienna Góra,Gdynia

12 999 999 zł351 m² 37 037 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiam doskonałą nieruchomość w najlepszym miejscu w Trójmieście! lokalizacja Dom znajduje się dosłownie 150 metrów od plaży, w pierwszej linii zabudowy i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybińskiego

Demptowo,Gdynia

1 050 000 zł145 m² 7 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z wyjątkowym ogrodem i bezpośrednim wyjściem do lasu Gdynia, pustki Cisowskie-Demptowo Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Demptowska

Demptowo,Gdynia

1 295 000 zł214 m² 6 051,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:549 m²

Do sprzedania wolnostojący, energooszczędny dom jednorodzinny o pow. 214.27 m2 całkowitej, użytkowej 184,67m2 usytuowany w spokojnej, malowniczej okolicy Gdyni. Działka: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wąsowicza

Grabówek,Gdynia

2 199 000 zł220 m² 9 990,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Manganowa

Pogórze,Gdynia

599 000 zł62 m² 9 630,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:338 m²

Tylko W golden gate! Na sprzedaż trzypokojowy lokal stanowiący odrębną nieruchomość, znajdujący się w Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w jednopiętrowym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij