dowolna

Domy z garażem Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

222 ogłoszenia

1 945 000 zł327,46 m² 5 939,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż komfortowy dom z potencjałem na senioratkę - Gdynia, ul. Złota Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży domu, który łączy w sobie komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł189 m² 7 671,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Najważniejsze atuty inwestycji: kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego duże ponad 400m2 ogrody do 6 pokoi funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł164,10 m² 7 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Atuty: -Idealny dla dużej rodziny, dwupokoleniowy lub na działalność gospodarczą -idealny dla inwestora (wynajem np dla pracowników) -funkcjonalny układ, możliwość własnej aranżacji -świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 462 700 zł165,56 m² 8 835 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:229 m²

Bezpośrednia sprzedaż Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty - domu z własnym ogrodem, prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 490 000 zł189 m² 7 883,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł165 m² 14 539,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w Orłowie - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni. Przedstawiamy dom z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł501,45 m² 5 882,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:828 m²

Dom jednorodzinny z budynkiem biurowo-magazynowym Oferujemy Państwu do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 184,42 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Poznaj bardzo ciekawą propozycję domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł232,40 m² 10 111,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Atuty: - komfortowy układ funkcjonalny-przestronne wnętrza, salon 4 m wysokości - Wielki Kack- zielona część Gdyni z terenami spacerowymi, las- 900 m - spokojne otoczenie domów.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł215,10 m² 15 337,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:384 m²

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Komfortowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł140 m² 12 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Gdyni na dzielnicy Oksywie, zaledwie kilka minut spacerem nad morze. Dom w zabudowie bliźniaczej na spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Ma on powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

3 492 000 zł393 m² 8 885,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:544 m²

Gdynia Orłowo ul. Wierzbowa - dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 300mkw z prawomocnym pozwoleniem na budowę drugiego domu o powierzchni 157mkw na tej działce. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:492 m²

Szukasz atrakcyjnego domu położonego w Gdyni otoczeniu wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż dom z wyodrębnionym lokalem/gabinetem pod.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 9 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:405 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dom w zabudowie bliźniaczej o charakterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł318,45 m² 5 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Gdynia Leszczynki | 318 m | Dwie działki o łącznej pow. 850 m | Garaż 2-stanowiskowy | Blisko lasu Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 318 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł246,84 m² 20 235,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nowoczesna willa O modernistycznej duszy W sercu gdyni Podpiwniczenie | Strych I Taras 40 m | Ekspozycja południowa | Widok na zieleń | Ogród zimowy I Kuchnia Nolte | Blaty.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł153 m² 7 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

/ rezerwacja / na sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej, gdynia, ul. Miegonia. Widok na morze! dom Dom o powierzchni 153 m2 usytuowany na płaskiej, słonecznej działce od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 900 000 zł275,16 m² 17 807,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:726 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł240 m² 11 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy, segment z ogrodem , usytuowany w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Gdyni - Dąbrowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 020 400 zł120,11 m² 8 496 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 000 zł650 m² 9 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:753 m²

Proponujemy do sprzedaży znakomicie zlokalizowaną, narożną, czterokondygnacyjną kamienicę z wyodrębnionymi czterema nieruchomościami lokalowymi. Kamienica usytuowana jest na dużych działkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł135,52 m² 13 651,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:242 m²

Inwestycja przy ul. Długiej 15 w Gdyni Witomino to idealne miejsce dla osób, które pragną połączyć wygodę życia w mieście z bliskością natury. Otoczenie zieleni, sąsiedztwo lasów.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 000 zł351 m² 41 310,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:984 m²

Na sprzedaż prezentujemy Państwu Wille położoną tuż przy linii brzegowej w luksusowej dzielnicy Gdyni jaką jest Kamienna Góra. To najlepsza i najbardziej pożądana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł190 m² 8 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - połowę domu w zabudowie bliźniaczej, położoną na działce o powierzchni 493 m2, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł619 m² 1 276,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Na sprzedaż nieukończony dom na działce 619 m2 przy ul. Żwirowej w Gdyni. Budynek został budowany z myślą o wyodrębnieniu 2 niezależnych mieszkań ok 60m2 oraz wysokiej piwnicy, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł273,62 m² 4 568,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:683 m²

Oferta idealna dla rodzin lub pod inwestycję! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 273,62 m , położony w spokojnej dzielnicy Gdyni - Oksywie. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł126 m² 50,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia komfortowy dom z ogródkiem, przeszklonym tarasem i garażem o pow. 126m2 w Gdynia na Małym Kacku. Dom znajduje się w zabudowie szeregowej w zaciszu.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł320 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nieruchomość na wynajem to nowoczesny, przestronny dom położony w prestiżowej części Gdyni, na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Oferuje wysoki standard po generalnym remoncie, dwa duże salony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł380 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:206 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - Gdynia Orłowo Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł450 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:413 m²

Bliźniak W orłowie W sąsiedztwie stuletniego parku. To idealna propozycja dla osób ceniących doskonałą lokalizację i bliskość natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł350 m² 15 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Unikatowy dom W pierwszej linii od morza - gdynia orłowo Wyjątkowa lokalizacja | Widok na Kępę Redłowską i Zatokę | Pierwsza linia brzegowa | Prestiżowa dzielnica | Potencjał aranżacyjny |.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł262,81 m² 6 464,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

Dom z potencjałem w prestiżowej dzielnicy Gdyni. Zapraszamy do oglądania nieruchomość położonej w Gdyni Małym Kacku przy ul. Kowieńskiej- doskonale skomunikowanej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł312,50 m² 44,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Polecamy do wynajęcia nieruchomość położoną w Gdyni Orłowie w pobliżu ch Klif, składającą się z trzech poziomów: piwnica: o pow. 108,9 m2 w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 700 zł120,11 m² 8 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł279,20 m² 6 805,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:396 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Gdyni przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość oferuje duże możliwości aranżacyjne i stanowi ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł290 m² 6 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Lokalizacja: najważniejsze atrakcje i ciekawe miejsca w samym Małym Kacku oraz w jego bliskiej okolicy: rezerwat Przyrody Kacze Łęgi: to jedno z najbardziej malowniczych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł361 m² 8 307,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 078 m²

Duży 3 poziomowy dom W otulinie lasu O powierzchni 361 M2 mieszczący się na działce O powierzchni 5 078 M2 Powierzchnia użytkowa domu wynosi 281 m2 Większa powierzchnia wynika.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł249 m² 12 449,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 249 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdynia - w dzielnicy Orłowo. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł237,15 m² 8 391,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-inwestycyjny z 8 niezależnymi lokalami - stały dochód pasywny z wynajmu długoterminowego. Główne atuty - 7 niezależnych lokali mieszkalnych wynajmowanych.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł800 m² 4 123,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:515 m²

Tylko u nas! Nie szukaj dalej! znakomicie zlokalizowana, inwestycyjna kamienica na sprzedaż w Gdyni na Oksywiu. Kamienica o pow.800m2, działka 515m2. Kamienica składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł135,52 m² 12 913,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:211 m²