dowolna

Domy wyremontowane Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, Cisowa

Cisowa,Gdynia

16 800 zł200 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o pow.200m2 w Gdyni na Cisowej. Działka o pow.1000m2. Dom dla firm i dla pracowników. Podpiwniczenie:2-pokoje, kuchnia, łazienka. Parter: 2-pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Oksywie

Oksywie,Gdynia

1 199 000 zł120 m² 9 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Lokal mieszkalny usytuowany w kondygnacji 4-częściowego budynku. Wysoki standard wykończenia, nie wymaga nakładu czasowego ani finansowego. Piękna okolica Zakątek Rybacki, gdynia Oksywie. Do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

1 750 000 zł290 m² 6 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

Duży, zadbany i przestronny dom z ogrodem i kominkiem! Powierzchnia całkowita ok 290m2/użytkowa ok 200 m2/działka 385 m2; 5-pokoi. Dom składa się z trzech kondygnacji : piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Redłowo

Redłowo,Gdynia

6 950 zł200 m² 34,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przestronny dom do wynajęcia o pow. ok 200 m2 w Gdyni w Redłowie. Dom składa się z czterech kondygnacji. Przyziemie : pokój, łazienka, toaleta, sauna, garaż. Parter : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

1 499 000 zł249 m² 6 020,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 249 m2 znajdujący się w doskonałej dzielnicy Gdyni - Leszczynki. Nieruchomość znajduję się w doskonałej lokalizacji tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Olkuska

Mały Kack,Gdynia

1 800 000 zł180 m² 10 022,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:237 m²

Oryginalne wnętrza, urządzone w industrialnym stylu, zastosowane nowoczesne, gustowne rozwiązania architektoniczne. Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja nieruchomość usytuowana jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wielki Kack,Gdynia

5 200 zł80 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:172 m²

Dostępne od lipca Uroczy dom w stylu skandynawskim czy holenderskim. Piękna i spokojna okolica, niedaleko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i stadniny konnej. W pobliżu pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

1 999 999 zł369 m² 5 420 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

!cudowny dom 60 m od morza Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 345 m2 graniczącej z Krajobrazowym Rezerwatem Przyrody, pełnym zieleni i malowniczych ścieżek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mały Kack,Gdynia

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szybki termin wydania! Dom położony w dzielnicy Mały Kack dla miłośników miejskiego klimatu, dla rodziny z dziećmi. Zapewnia szybki dostęp do wszelkich udogodnień dużego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

1 870 000 zł193 m² 9 689,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, trzy kondygnacje : piwnica użytkowa, parter, i piętro. Rynek wtórny, zagospodarowana działka 240 m2. Prąd, gaz, kanalizacja, instalacja tv i tv sat. Siedem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

18 000 zł500 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Budynek na cele działalności wynajmu krótkoterminowego, placówkę oświatową, siedzibę firmy lub dom pracowniczy. Gratka dla inwestorów poszukujących domów na najem krótkoterminowy. 500 m2 | 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

9 299 000 zł850 m² 10 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:400 m²

Znakomicie zlokalizowana, idealna pod inwestycję kamienica na sprzedaż w Śródmieściu Gdyni. Kamienica jest bardzo zadbana z 1930r. Powierzchnia budynku ok 850m2, działka ok 400m2. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Obłuże,Gdynia

2 999 000 zł409 m² 7 329,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:337 m²

Dom jednorodzinny | 409m2 | 8 pokoi | 4 łazienki | 4 tarasy | przestronne wnętrze | gdynia obłuże wydzielone osobne mieszkanie O pow. 100 m2 Z własnym ogródkiem. Lokalizacja: dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 500 000 zł369 m² 6 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wielki Kack,Gdynia

1 990 000 zł142 m² 14 033,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg), mieszczący się na terenie zamkniętego osiedla, zlokalizowanego na terenie gdyńskiej dzielnicy Wielki Kack.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gedymina

Mały Kack,Gdynia

2 190 000 zł220 m² 9 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Bardzo atrakcyjnie usytuowany dom z widokiem na panoramę Gdyni oraz morze. Lokalizacja: dom położony jest na wzgórzu w Gdyni Małym Kacku. Znajduje się na osiedlu kameralnych domków. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Druskiennicka

Mały Kack,Gdynia

2 190 000 zł362 m² 6 049,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:399 m²

Budynek biurowy w zabudowie szeregowej - skrajny. Powierzchnia użytkowa to łącznie 362 m2 w skład których wchodzą: podpiwniczenie: kotłownia, łazienka, kuchnia, serwerownia, 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

1 790 000 zł365 m² 4 900,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:340 m²

Przedmiotem oferty jest skrajny szereg, położony na szczycie morenowego wzgórza, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z przepięknym widokiem na panoramę Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żółkiewskiego

Oksywie,Gdynia

6 200 zł134 m² 46,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferta dostępna tylko W mio casa! W pełni wyposażony dom Z ogrodem, altanką, czterema pokojami, dwoma łazienkami, garażem, stołem do ping-ponga czeka na odpowiedzialnych najemców!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

2 100 000 zł127 m² 16 535,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, w kameralnej części nadmorskiej i bardzo prestiżowej dzielnicy Orłowo w Gdyni. Ulica Orłowska to rezydencjonalna okolica dolnego Orłowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówca

Mały Kack,Gdynia

2 150 000 zł295 m² 7 288,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:385 m²

Uroczy, duży dom typu bliźniak. Piękna i spokojna okolica, niedaleko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i stadniny konnej. W pobliżu pełne zaplecze handlowo - usługowe. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

1 899 999 zł369 m² 5 149,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

!cudowna dom 60 m od morza Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 345 m2 graniczącej z Krajobrazowym Rezerwatem Przyrody, pełnym zieleni i malowniczych ścieżek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stoigniewa

Leszczynki,Gdynia

1 400 000 zł220 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Przestronny i wygodny dom w gdyńskiej dzielnicy Leszczynki. Dom na wzgórzu, usytuowany na skarpie na działce o powierzchni 415 m2. Ekspozycja południowa daje pomieszczeniom dużo światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Słoneczna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 049 000 zł269 m² 3 900,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:167 m²

Dom szeregowy położony w Gdyni Witomino, w pobliżu lasu i ul. Chwarznieńskiej, 2 min do obwodnicy -> idealna przestrzeń pod wynajem na mikrokawalerki lub dla Twojej rodziny! Szukasz domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

1 999 999 zł369 m² 5 420,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 100 000 zł369 m² 5 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 345 m2 graniczącej z Krajobrazowym Rezerwatem Przyrody, pełnym zieleni i malowniczych ścieżek do spacerowania, 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 100 000 zł369 m² 5 691,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 350 000 zł134 m² 10 067,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Ten nowoczesny i piękny 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 2018 roku położony jest w cichej, kameralnej, ale zarazem bardzo prężnie rozwijającej się gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 990 000 zł606 m² 4 933,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:552 m²

W centrum miasta, a jednocześnie niedaleko zielonej Kępy Redłowskiej, znajduje się atrakcyjny dom, który świetnie nadaje się zarówno do zamieszkania dla jednej lub dwóch rodzin, jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Witomino

Witomino,Gdynia

6 500 zł326 m² 19,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Niezwykle atrakcyjny dom do wynajęcia w Gdyni na Witominie o pow.326,04m2. Działka 780m2. Dom składa się z trzech kondygnacji. Podpiwniczenie(145,37m2):składa się z : garażu nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Izydy

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 999 000 zł210 m² 9 514,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:469 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom znajdujący się przy ulicy Izydy w Gdyni w dzielnicy Chwarzno - Wiczlino, posadowiony na zgrabnej, prostokątnej działce. Remont generalny domu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabówek,Gdynia

1 720 000 zł249 m² 6 907,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Niebanalny dom w zabudowie szeregowej położony na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w jednym z najwyższych miejsc w Gdyni. Takie usytuowanie nieruchomości zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Orłowo

Orłowo,Gdynia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:100 m²

Domek o pow.35m2 w Gdyni w Orłowie. W skład domku wchodzi pokój, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc oraz przedpokój. Ekspozycja okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leszczynki

Grabówek,Gdynia

1 590 000 zł250 m² 6 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej: położony w jednym z najwyższych miejsc w Gdyni, z przepięknym widokiem na Półwysep Helski i Zatokę Gdańską, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Chylonia

Chylonia,Gdynia

5 000 zł165 m² 30,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom do wynajęcia o powierzchni 165m2 przy główne ulicy ( ul.Morskiej) w Gdyni na Chyloni. Dom składa się z dwóch pięter. 1-piętro składa się z 2- pomieszczeń głównych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

1 260 000 zł150 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Do sprzedania szereg środkowy całkowicie wykończony. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica Nieruchomość złożona z: salon z jadalnią 32 m.kw kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 499 000 zł280 m² 5 353,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Wyjątkowa nieruchomość w pożądanej willowej okolicy. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, zadbana, cicha i słoneczna. Nie wymaga pilnych nakładów finansowych lecz wedle potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

1 720 000 zł249 m² 6 907,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej mieszczący się w zacisznej okolicy Gdyni, tuż przy granicy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dzięki tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Druskiennicka

Mały Kack,Gdynia

2 190 000 zł362 m² 6 049,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:399 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

1 720 000 zł249 m² 6 907,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Widokowy i stylowy dom z basenem o pow. 249m2 w Gdyni na Leszczynkach. Powierzchnia działki 230m2. Dom położony w cichej, spokojnej i malowniczej okolicy. Piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chylonia

Chylonia,Gdynia

469 000 zł77 m² 6 085,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:312 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Wolnostojący dom z ogrodem, miejscem parkingowym i warsztatem. Nieruchomość o pow. ok 77,07m2 znajduję się w Gdyni Chyloni - działka.