dowolna

Domy umeblowane Gdynia - Oferty sprzedaży i wynajmu

123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

123 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wieżycka

Chylonia,Gdynia

1 500 000 zł426 m² 3 521,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:591 m²

Sprzedam dom wolnostojący (dwa odrębne mieszkania). Dom położony jest w centrum Gdyni Chyloni tuż przy głównym skrzyżowaniu ul. Chylońskiej i Kartuskiej, jak również ul. Kartuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Falista

Działki Leśne,Gdynia

10 500 zł320 m² 32,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Wynajmę bardzo ładny, funkcjonalny budynek z dużym ogrodem w pobliżu centrum Gdyni. 11 pokoi, sala audytoryjna, strych, 6 łazienek, miejsca parkingowe, balkon z widokiem na morze, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Portowa

Śródmieście,Gdynia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Mam do wynajęcia kawalerkę z aneksem kuchennym 43 m2. Poddasze w kamienicy, IV piętro w centrum Gdyni ( przy pl. Kaszubskim ). Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

1 389 999 zł324 m² 4 290,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:735 m²

Dom o powierzchni całkowitej 324 m2, pow. mieszkalna 211 m2, do tego taras 30m2 od strony południowej, doskonale utrzymany ogródek z tyłu budynku. Dom jest podpiwniczony ( garaż na jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

1 550 000 zł180 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja. Na granicy Sopotu i Gdyni, na południowym wzgórzu, z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy. Posesja na samym końcu ulicy. Całkowity spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cylkowskiego

Redłowo,Gdynia

2 000 000 zł210 m² 9 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Dom wolnostojący położony w Gdyni Redłowie 15 min. spacerem od morza. Budynek wybudowany w 1981 r. z materiałów ceramicznych, całkowicie podpiwniczony. Parter: kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

1 000 000 zł230 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom znajuje sie na spokojny zamknietym osiedlu na Oksywiu. Dobra lokalizacja blisko przystanek autobusowy , sklepy , las i morze. Wysoki standard , brama jak i garaz otwierane altomatycznie za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

830 000 zł264 m² 3 143,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Zewnetrzna elewacja sprzed 3 lat, okna plastykowe pcv, ogrzewanie gazowe, 60 m strych do adaptacji. W górnej lazience ogrzewanie podlogowe. Ogród zagospodarowany i zadbany. Mozliwosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Demptowska

Demptowo,Gdynia

1 300 zł135 m² 9,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Jest to połowa domu z osobnym wejściem. Do ceny dochodzą opłaty za zużycie energii, gazu i wody. Możliwość powiększenia powierzchni wynajęcia o pomieszczenia wolno stojące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Granatowa

Oksywie,Gdynia

810 900 zł306 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:406 m²

Dom w zabudowie szeregowej środkowy - zbudowany z ekologicznych materiałów. 5 min jazdy samochodem do centrum Gdyni -10 min autobusem -10 min spaceru do plaży na Oksywiu. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 500 000 zł340 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:120 m²

. Dom 300m/2 budowany z cegły 2003, atrakcyjnie położony przy parku krajobrazowym na Płycie Redłowskiej w ślepej cichej uliczce domków jednorodzinnych. 3 kondygnacje każda po 60m/2 z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brukarska

Obłuże,Gdynia

1 100 000 zł245 m² 4 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:415 m²

Dom położony w okolicy domów jednorodzinnych. W cichym, spokojnym zakątku Gdyni.Zadbany, posiadający pięknie zagospodarowana działkę nadającą się do wypoczynku. Ogród odgrodzony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Popiela

Orłowo,Gdynia

1 600 zł65 m² 24,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie w domku wolnostojącym w Orłowie,na 1 piętrze , 3 pokoje z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym,okolo 300metrów od morza,zadbany ogród,miejsce parkingowe na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

3 800 zł130 m² 29,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zadbany dom do wynajęcia z atrakcyjnym widokiem. Umeblowany. Garaż, dwie łazienki, nowoczesna kuchnia, ogródek, taras, kominek. Spokojna dzielnica.