dowolna

Domy do remontu Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łowicka

Mały Kack,Gdynia

1 500 000 zł775 m² 1 935,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Sprzedaż bezpośrednia dom z potencjałem, gdynia Mały Kack Na sprzedaż: dom z potencjałem i dużą działką Gdynia Mały Kack (sprzedaż bezpośrednia) Do sprzedaży oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sędzickiego

Kamienna Góra,Gdynia

9 800 000 zł351 m² 27 920,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:984 m²

Najbardziej prestiżowa I porządana lokalizacja W trójmieście - kamienna góra, 80M od plaży. Na sprzedaż prezentujemy Państwu najlepsze z najlepszych, a mianowicie Willa położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gdynia

Witomino,Gdynia

899 999 zł273 m² 3 296,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:160 m²

NA sprzedaż Dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w malowniczej okolicy Witomino to jedna z bardziej pożądanych dzielnic nadmorskiej Gdyni. Otoczone lasami, zapewniające ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stoigniewa

Leszczynki,Gdynia

330 000 zł104 m² 3 173,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:219 m²

Na sprzedaż połowa domu. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji w Gdyni Leszczynki, przy ulicy Stoigniewa, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 001 zł242 m² 11 570,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący na działce o powierzchni 970 m2, w stanie do remontu kapitalnego lub wyburzenia, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na styku dzielnic Wzgórza Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Redłowo,Gdynia

1 549 000 zł148 m² 10 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Klient Dom szeregowy w Gdyni Redłowie - idealna lokalizacja, blisko lasu i morza Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 148,23 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hetmańska

Redłowo,Gdynia

2 900 000 zł192 m² 15 104,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:778 m²

Dom wolnostojący 5 minut jazdy od bulwaru nadmorskiego oraz parku centranego W gdyni Funkcjonalne wnętrze | Ogród | Taras | Balkon | Cisza | Spokój | Bliskość morza | Bliskość parku | Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 000 zł242 m² 11 570,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chwarzno,Gdynia

1 400 000 zł258 m² 5 431,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:279 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Gdyni Chwarznie, przy ul. Franciszka Sokoła. Lokalizacja Chwarzno położone jest w zachodniej części Gdyni, graniczy od zachodu i północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Mały Kack,Gdynia

1 250 000 zł140 m² 8 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom w Unikatowej Lokalizacji, działka 440 m2 Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Albańska

Oksywie,Gdynia

870 000 zł96 m² 9 034,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu w zabudowie szeregowej powierzchni użytkowej 96,3m2 i garażem o powierzchni 15m2, ogród o powierzchni działek 196m2. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starochwaszczyńska

Wielki Kack,Gdynia

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:460 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Do not hesitate to write or call us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Północna

Chylonia,Gdynia

700 000 zł110 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

Przedstawiamy Państwu unikalną okazję nabycia znakomitej nieruchomości, która sprawdzi się jako inwestycja pod kwatery pracownicze lub działalność gospodarczą. Dom 110 m2, parterowy 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tokarska

Obłuże,Gdynia

490 000 zł145 m² 3 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom na sprzedaż: gdynia, obłuże, ul. Tokarska Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia domu: 145 m Liczba pokoi: 5 Typ zabudowy: wolnostojący Rok budowy: 1950 Liczba pięter: 2 Powierzchnia działki: 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdynia

Witomino,Gdynia

1 299 000 zł258 m² 5 034,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Trójmiasta- gdyńskim Witominie. Idealny dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 000 zł242 m² 11 570,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący na działce o powierzchni 970 m2, w stanie do remontu kapitalnego lub wyburzenia, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na styku dzielnic Wzgórza Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 000 zł242 m² 11 570,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

800 000 zł220 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:428 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w centrum Gdyni - Chyloni dom: dom wolnostojący jednorodzinny o powierzchni ok. 220 m2, powierzchnia gruntu wynosi 428m2. Dom nadaje się do kapitalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wąska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 100 000 zł346 m² 3 179,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż: 3-kondygnacyjny dom wolnostojący w świetnej lokalizacji! Gdynia Witomino to dzielnica położona blisko Centrum Gdyni w otoczeniu lasów tpk. Na jej terenie znajduje się kompletna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mały Kack,Gdynia

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skargi

Kamienna Góra,Gdynia

2 299 000 zł120 m² 19 158,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Rezerwacja oferta tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż klimatyczny dom o łącznej powierzchni 120m w prestiżowej dzielnicy Gdyni- kamienna Góra. Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 999 000 zł242 m² 12 392,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pucka

Chylonia,Gdynia

1 499 000 zł265 m² 5 656,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:751 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu dom na sprzedaż w Gdyni, dzielnicy Chylonia, znajdujący się przy ulicy Puckiej 22. Lokalizacja idealna pod inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 199 000 zł201 m² 10 940,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:565 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 191,67 m wraz z piwnicą (powierzchnia całkowita 201,66 m2) usytuowany na działce o powierzchni 565 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śliwkowa

Meksyk,Gdynia

445 000 zł108 m² 4 120,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom wolnostojący 108m2,- Gdynia Chylonia Przedstawiam Państwu dom wolnostojący, znajdujący się na działce o powierzchni 230m2. Nieruchomość położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chwaszczyńska

Karwiny,Gdynia

1 295 000 zł331 m² 3 912,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Na działalność gospodarczo-usługowo-mieszkalną. Warsztat samochodowy? Wynajem pokoi? Magazyny? A może coś innego? Zadzwoń, umów się na prezentację i sprawdź czy ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śliwkowa

Meksyk,Gdynia

449 000 zł108 m² 4 157,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 108m2,- Gdynia Chylonia Przedstawiam Państwu dom wolnostojący, znajdujący się na działce o powierzchni 230m2. Nieruchomość położona w cichej okolicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chylonia,Gdynia

399 000 zł97 m² 4 113,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż udział w działce na której znajduje się dom do remontu podzielony na 2 mieszkania z osobnymi wejściami w doskonałej lokalizacji (gdynia Chylonia). Atuty nieruchomości: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 999 000 zł242 m² 12 392,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Falista

Grabówek,Gdynia

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Cena do negocjacji! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży parteru domu znajdującego się w Gdyni Grabówek przy ulicy Falistej. Dzielnica ta jest świetnie skomunikowana z całym trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skargi

Kamienna Góra,Gdynia

2 399 000 zł120 m² 19 991,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Oferta tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż klimatyczny dom o łącznej powierzchni 120m w prestiżowej dzielnicy Gdyni- kamienna Góra. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Piotra.