dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia

3 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 027 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żaglowa

Wiczlino,Gdynia

499 870 zł51 m² 9 764,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Obwodnicy Trójmiasta, z łatwym dostępem do terenów zielonych a jednocześnie z dobrze rozwiniętą strukturą handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siega

Wielki Kack,Gdynia

849 000 zł71 m² 11 949,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Gdynia, wielki Kack - 4-pokojowe mieszkanie 71,05 m z halą garażową i komórką | ul. Siega (źródło Marii) Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 71,05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 122 240 zł67 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Gotowe do odbioru Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni blisko morza na powierzchnię 66,80 m2 składa się: -salon z aneksem kuchennym -pokój -pokój -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 084 388 zł69 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni blisko morza na powierzchnię 68,85 m2 składa się: -salon z aneksem kuchennym -pokój -pokój -łazienka -garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

599 000 zł60 m² 9 981,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni - Karwiny, ostatnie piętro z pięknym widokiem Oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 4. (ostatnim) piętrze budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

985 320 zł55 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni blisko morza na powierzchnię 55,20 m2 składa się: -salon z aneksem kuchennym -pokój -łazienka -przedpokój Inwestycja Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

550 000 zł35 m² 15 616,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 35 m w Gdyni Śródmieście z widokiem na las, w cichej okolicy u stóp Kamiennej Góry. Na nieruchomość składają się: - salon (18,94 m2) - kuchnia (6,58 m2) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

565 000 zł42 m² 13 452,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem gdynia redłowo | gotowe do zamieszkania | wyposażone | winda | blisko morza atuty nieruchomości: atrakcyjna lokalizacja Gdynia, dzielnica Redłowo, 2 funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perłowa

Obłuże,Gdynia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

O mieszkaniu: to 50-metrowe mieszkanie usytuowane jest na 2. piętrze w budynku z 2002 roku. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że przestrzeń jest maksymalnie wykorzystana i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

681 000 zł72 m² 9 515,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie (71,57 m - powierzchnia ścian 2,09 m = 69,48 m pow. użytkowa) narożne, na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

584 000 zł53 m² 10 998,10 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferuję umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem i piwnicą o fantastycznym układzie pomieszczeń. Powierzchnia mieszkania 53,10m + 4m piwnica. Szybki dojazd do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

719 000 zł59 m² 12 462,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Komfortowe 3 pokoje | 59 m | Gdynia Fikakowo | gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

56 zł/m²192 m² 10 752 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest najem długoterminowy lokalu na trzecim piętrze Centrum Kwiatkowskiego w ścisłym Centrum Gdyni okolica Skrzyżowanie ulic Władysława IV i 10 Lutego to absolutne centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hodowlana

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

575 000 zł56 m² 10 231,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko centrum miasta, a jednocześnie marzy Ci się kawałek swojego ogrodu ? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Gdyni, przy ulicy Hodowlanej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

599 000 zł49 m² 12 199,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Beskidzka

Wielki Kack,Gdynia

486 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przytulne mieszkanie w sercu Wielkiego Kacka, gdynia - Twoja oaza spokoju i bezpieczeństwa! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny w Gdyni? Marzysz o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Chylonia,Gdynia

399 900 zł37 m² 10 808,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | dobra komunikacja | ustawne | blisko skm | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Chyloni! Oferujemy spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni prawie 37 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zielonej W gdyni opis mieszkania: lokal o powierzchni 50 m2 składa się z: - salonu - przedpokoju - sypialni - pokoju - łazienki Lokal kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

565 000 zł42 m² 13 452,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 2 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

3 800 zł92 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow.92,12m2 w Gdyni w Orłowie w spokojnej nadmorskiej okolicy. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

599 000 zł55 m² 10 871,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Gdynia Dąbrowa - przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55,10 m , położonego na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

1 083 200 zł68 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie z widokiem na morze. Atuty: widok na morze, idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość życia, ustawny układ pomieszczeń i słoneczne wnętrze, wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

875 000 zł58 m² 15 086 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone w samym sercu Gdyni - ulica Kilińskiego! Lokalizacja - Jedna z krótkich przecznic przebiegająca prostopadle do głównych ulic centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

456 044 zł41 m² 11 077,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Cisowa. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

4 100 zł81 m² 50,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.74,58m2 w Gdyni na Kamiennej Górze. Mieszkanie znajduję się w budynku z windą"willa Kamień". Budynek o nowoczesnej i oryginalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Kolendrowa

Dąbrowa,Gdynia

670 zł9 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Wynajem pokoju 9 m - Gdynia Dąbrowa Zapraszam do wynajęcia pokoju o powierzchni 9 m w trzypokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Chwarznieńskiej 30c Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 4 piętrowego budynku bez windy. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogórze,Gdynia

596 650 zł51 m² 11 610,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,39 m w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 600 zł42 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gotowe mieszkanie 3 pokojowe na wynajem po kapitalnym remoncie w nadmorskiej dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana. Miejsca postojowe za szlabanem. Balkon i piwnica. Blisko plaża i skm Wynajmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 975 000 zł92 m² 21 467,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament o powierzchni 92 m , położony na ostatnim piętrze kameralnej, zmodernizowanej willi Nawigator przy ul. Gen. Józefa Hallera , na Wzgórzu Świętego Maksymiliana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

457 000 zł35 m² 12 986,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,19 m2. Dodatkowo piwnica o powierzchni około 4 m2. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń. W budynku znajduje się schron. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe i funkcjonalne 2-pok.mieszkanie sprzedaż o pow. 44m2 w dogodnej lokalizacji Gdyni na Chwarznie-Wiczlinie. Mieszkanie znajduję się w inwestycji sokółka z 2006r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

950 000 zł93 m² 10 215 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru jeszcze w tym półroczu! Umów się na prezentację jeszcze dziś! Kameralne mieszkania 3 i 4 pokojowe | ogród lub balkon Na sprzedaż komfortowe 3 i 4-pokojowe mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

849 000 zł45 m² 18 993,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Posiadamy jeszcze jedno takie mieszkanie w tej inwestycji , kup 2-pak inwestycyjny! Wyjątkowy 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,7 m , położony na 2 piętrze prestiżowego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

619 000 zł54 m² 11 463 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przestronne 3 - pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Porębskiego (pogórze). Bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Zapraszam serdecznie.