dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia

3 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 027 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gdyni Leszczynki przy ul. Opata Hackiego 29. Budynek bez windy. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Cisowa,Gdynia

899 000 zł189 m² 4 768,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:467 m²

Na sprzedaż dom- bliźniak z ogromnym potencjałem i słonecznym ogrodem położony 100 metrów od lasu w dzielnicy Gdynia Cisowa (ul. Fińska) Nieruchomość idealna dla rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atuty: - ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej - odnowiona kamienica - prywatny parking dla mieszkańców - dostępne od zaraz - możliwość adaptacji 2 pokoju - duża, ustawna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miegonia

Oksywie,Gdynia

1 149 000 zł153 m² 7 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:324 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej, gdynia, ul. Miegonia. Widok na morze! dom Dom o powierzchni 153 m2 usytuowany na płaskiej, słonecznej działce od strony południowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiczlińska

Wiczlino,Gdynia

536 143 zł49 m² 10 895 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Metraż: 49,21 m | 3 pokoje | 2. piętro | Termin oddania: i kwartał 2026 Lokale w cenach od ok. 480 000 zł do 720 000 zł brutto, o powierzchniach od 27 m do 65 m . Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

4 500 zł46 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

111,76 zł/m²26 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najważniejsze atuty: metraż lokalu: 25,5 m2dla kogo: idealny pod działalność biurową, usługową, gabinet fryzjerski, kosmetyczny Opis lokalu: parterowy lokal z witryną i wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

2 500 zł46 m² 54,82 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Właściciel rozpatrzy wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

677 000 zł44 m² 15 421,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - ostatnie piętro w nowoczesnym budynku - prywatność, cisza i najwyższy standard życia - prestiżowa lokalizacja w centrum Redłowa - wszystko w zasięgu kilku minut spaceru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

3 499 000 zł115 m² 30 426,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Grand Estates pragnie przedstawić Państwu Apartament przy Parku Centralnym - Kwintesencja Gdyni. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałowcowa

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe 1-pokojowe mieszkanie z widokiem na las! Mieszkanie o pow.32m2 znajduję się w Gdyni na Pustkach Cisowskich. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 900 zł42 m² 68,82 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Widokowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.42,14m2 w Gdyni w Redłowie w apartamentowcu "Redłowska Kaskada". W kompleksie recepcja i ochrona. Teren zamknięty. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

979 900 zł136 m² 7 205,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Marzysz o nowym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie chcesz być blisko Trójmiasta? Ten dom to strzał w dziesiątkę! Co dostajesz? 135,98 m powierzchni użytkowej +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Działki Leśne,Gdynia

670 000 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania przytulne 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na Gdyni przy ul. Tatrzańskiej kilkaset metrów od Dworca Gdynia Główna. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zamenhofa

Chylonia,Gdynia

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 26,2 m2, położone na drugim piętrze piętrze w 4-piętrowym bloku w doskonale skomunikowanej części Gdyni - dzielnicy Chylonia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poziomkowa

Dąbrowa,Gdynia

849 000 zł108 m² 7 846,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Są mieszkania poprawne. I są takie, które zostają w głowie od pierwszego wejścia. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż przestronne, trzypoziomowe mieszkanie o powierzchni 96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Cisowa,Gdynia

455 463 zł41 m² 11 063 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe do odbioru, 2, 3, 4 pokojowe mieszkania w stanie deweloperskim,Komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.Lokalizacja osiedla to wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paprykowa

Dąbrowa,Gdynia

609 000 zł72 m² 8 505,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Dąbrowie o pow.56,5 m2. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w 4-piętrowym bloku z 1993r. W skład mieszkania wchodzą : trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łopianowa

Dąbrowa,Gdynia

1 800 000 zł400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:382 m²

Dom z potencjałem! Gdynia Dabrowa Dom z potencjałem. Gdynia Dąbrowa 400m Oferta sprzedaży dotyczy domu o powierzchni ok 400 m2 zlokalizowanego na działce o powierzchni 382 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wendy

Międzytorze,Gdynia

1 056 890 zł62 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| 62,17 m + loggia 6,08 m | Cena promocyjna 1 056 890 zł Idealna lokalizacja w samym sercu Gdyni! Dlaczego warto? 62,17 m powierzchni użytkowej + przestronna loggia 6,08 m - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 580 000 zł49 m² 32 377,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo! Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą nowego, przepięknego apartamentu z ogródkiem w Orłowie, na najbardziej kameralnym, prestiżowym i bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

93,10 zł/m²29 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

439 000 zł37 m² 11 864,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje z widokiem na morze i dodatkowym strychem - Gotowe do wejścia! Na sprzedaż klimatyczne, w pełni urządzone mieszkanie w Gdyni o powierzchni użytkowej 37 m (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Chylonia,Gdynia

1 749 000 zł284 m² 6 158,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:254 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny w Gdyni na Chyloni. Przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 284m , położony na działce 254 m , w cichej, bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja: dom usytuowany jest na granicy dzielnic Wzgórza św. Maksymiliana i Redłowa, przy ul. Hallera. Sąsiedztwo morza to niewątpliwy atut tego miejsca - wystarczy piętnastominutowy spacer, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dantyszka

Grabówek,Gdynia

2 000 zł32 m² 62,19 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Po generalnym remoncie dogodnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Grabówku o pow.32,16 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy trzypokojowy apartament w dzielnicy Gdynia Oksywie. Położony jest on w cichej i spokojnej okolicy, przy ulicy Nasypowej 9. Nieruchomość o powierzchni 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Orłowo,Gdynia

3 100 000 zł96 m² 32 292 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis apartamentu: w skład nieruchomości wchodzą: salon połączony z jadalnią - 31 m2 kuchnia - 10,5 m2 sypialnia - 10 m2 z garderobą gabinet - 12,5 m2 łazienka - 4,8 m2 toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tatrzańska

Działki Leśne,Gdynia

2 800 zł48 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy. Propozycja skierowana do osób pracujących z możliwością udokumentowania zarobków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chylonia,Gdynia

490 000 zł46 m² 10 722,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Swarzewskiej na Chyloni w Gdyni. Dane nieruchomości: pomieszczenia: trzy ustawne pokoje, kuchnia, łazienka oraz osobne wc, przedpokój, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

50,52 zł/m²97 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Śródmieście ul.Świętojańska - 97 m- 1 piętro- 4 pokojowy lokal biurowy lub użytkowy. Idealny lokal biurowy, użytkowy idealny na gabinety lekarskie, gabinety medycyny estetycznej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

899 000 zł55 m² 16 450,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Witomino,Gdynia

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Gdynia

3 699 zł99 m² 37,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 99 m , położone w Śródmieściu Gdyni przy ul. Chrzanowskiego, w odległości ok. 5 minut spacerem od Placu Kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²