dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia

3 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 027 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Pogórze,Gdynia

531 531 zł44 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Osiedle Morskie. W pełni wyposażone. Duży ogródek. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

549 000 zł49 m² 11 301 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy pck w Gdyni, dzielnica Witomino Dane nieruchomości: - pomieszczenia: duży salon otwarty na kuchnię z wyjściem na balkon, otwarta sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Witomino,Gdynia

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | blisko skm Mieszkanie Spółdzielcze Własnościowe, możliwy zakup przez obywateli spoza ue. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Pogórze,Gdynia

1 950 000 zł160 m² 12 171,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący w Pogórzu. Marzysz o miejscu, które łączy bliskość miasta z przestrzenią i spokojem? Ten dom spełnia dokładnie te oczekiwania. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

595 000 zł46 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w samym centrum Gdyni - idealna propozycja dla osób, które chcą wykończyć wnętrze według własnego projektu. Funkcjonalne 3 pokoje stanowią doskonałą bazę do stworzenia komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karwiny,Gdynia

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

565 000 zł57 m² 9 912,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,4 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kartuskiej w Gdyni Chyloni. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

999 000 zł74 m² 13 532,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny, w pełni umeblowany apartament 3-pokojowy | 73,82 m | Mały Kack Przedstawiam wyjątkową ofertę mieszkania, które łączy wysoki standard wykończenia, kameralną zabudowę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

495 000 zł37 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowikowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Gdyni - Pustki Cisowskie. Lokal idealny dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 599 000 zł70 m² 22 810,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Orłowo | ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

960 000 zł40 m² 23 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z oferta nieruchomosci dostępnej tylko w Naszym biurze. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdyni Bank Polski 1929 Na sprzedaż komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Wiczlino,Gdynia

2 495 000 zł323 m² 7 723,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:911 m²

Komfortowy i idealny do życia i pracy dom wolnostojący o pow. całkowtej 323,02m2, użytkowej 272,3m2 w zielonej okolicy Gdyni na Chwarzie-Wiczlinie. Powierzchnia działki 911m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

48,89 zł/m²180 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal wyróżnia się doskonałą ekspozycją dzięki dużym, aluminiowym witrynom, które zapewniają świetną widoczność z ulicy oraz możliwość efektownej prezentacji oferty i montażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkokacka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

429 000 zł37 m² 11 626 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 36,9 m , położone na 7. piętrze przy ul. Wielkokackiej 14. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, ciemnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem nowe W pe?ni wyposa?one 2 pokojowe mieszkanie W nowym budynku przy ul. Naspowej gdynia oksywie lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 29,35 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Orłowo,Gdynia

2 288 000 zł85 m² 26 895,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 3 pokojowy apartament w Gdyni. Mieszkanie zaprojektowano w nowoczesnym stylu z wielką dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

478 000 zł42 m² 11 278,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Miasteczko Nova Fala - Gdynia Cisowa mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,38 m znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

1 053 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne, wyposażone i umeblowane mieszkanie 5 min od centrum miasta. Idealne jako inwestycja i lokata kapitału! Doskonałe pod wynajem zarówno krótko, jak i długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wagnera

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 125 000 zł70 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Na sprzedaż nowy, słoneczny i komfortowy 3-pokojowy apartament w Gdyni z 55-metrowym słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 300 zł18 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna kawalerka na wynajem Gdynia Redłowo / Kawalerka / Funkcjonalność / Wyposażenie / Blisko centrum i plaży / Miejsce parkingowe w cenie Do wynajęcia (nowa inwestycja) - oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

422 000 zł35 m² 12 057,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Dąbrowa - gotowy lokal usługowy na start Twojego biznesu! Szukasz idealnej przestrzeni na rozwój własnej działalności? Zatrzymaj się na chwilę - ten lokal ma wszystko, czego potrzebujesz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzechwy

Karwiny,Gdynia

595 000 zł61 m² 9 742,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Karwiny, przy ul. Brzechwy. Lokal znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80., w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 549 000 zł68 m² 22 779,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - apartament 68 m na 1. piętrze trzykondygnacyjnego budynku - Ekspozycja północno-wschodnia dobre doświetlenie wnętrz - Stan deweloperski możliwość własnej aranżacji - Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 w Gdyni przy ul. Śląskiej. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w zadbanej i dobrze utrzymanej kamienicy bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

629 000 zł38 m² 16 509,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu/кооперативна власність на приміщення, можливість придбання іноземцями без погодження з.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdynia

Mały Kack,Gdynia

6 400 zł126 m² 50,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia komfortowy dom z ogródkiem, przeszklonym tarasem i garażem o pow. 126m2 w Gdynia na Małym Kacku. Dom znajduje się w zabudowie szeregowej w zaciszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

1 189 000 zł63 m² 18 873 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

1 900 zł28 m² 66,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronna, jasna kawalerka Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, łazienki i przedpokoju. Przedpokój zabudowany z dwóch stron pojemnymi szafami. Łazienka z wanną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widna

Witomino,Gdynia

2 990 zł52 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajecia, 3 pok| po gen. remoncie| Witomino Bez kosztow agencji Do wynajęcia dlugoterminowo 12mies. mieszkanie 52 m2 przy ul. Widna 3 w Gdyni Witomino. Mieszkanie świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Manganowa

Pogórze Dolne,Gdynia

840 000 zł77 m² 10 894,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i wyjątkowo słoneczne mieszkanie o powierzchni 77,10 m (całkowita powierzchnia 112 m ), położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Wiczlino,Gdynia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszanie zlokalizowane na osiedlu Fort Forest, gdynia Wiczlino. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Gdyni oraz resztą Trójmiasta. Na terenie osiedla znajduje się Rodzinne Centrum Sportu /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Karwiny,Gdynia

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju a jednocześnie dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino-Radiostacja,Gdynia

400 000 zł37 m² 10 718,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym w Gdyni Witomino przy ulicy Konwaliowej. Lokalizacja Witomino - świetnie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Marszewska

Cisowa,Gdynia

520 000 zł1 190 m² 436,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 1190 m2 z budynkiem 40 m2 - cisza, natura i wszystkie media | Gdynia Cisowa - przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 1190 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Gdynia

Witomino,Gdynia

4 000 zł70 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Komfortowy i kameralny domek w Gdyni na Witominie. W skład domku wchodzą dwa pokoje, kuchnia i dwie łazienki. Na parterze znajduję się kuchnia. Na 1-piętrze jest pokój.