dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia

3 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

890 000 zł90 m² 9 899,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Jeśli szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, to ta oferta jest dla Ciebie idealna. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 89,92 m składa się z: poziom 1:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

415 000 zł52 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2-pokojowe mieszkanie z dużą piwnicą - Gdynia Oksywie, ul. Śmidowicza Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

508 000 zł50 m² 10 160 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania, od dewelopera, bez podatku pcc - nie współpracuje z pośrednikami spotkanie możliwe poniedziałek - sobota do g. 19:00 dni otwarte Piątek i Sobota *promocje na miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 425 000 zł63 m² 22 515,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie obejmujące 3 pokoje znajduje się na ostatnim piętrze budynku w ramach eleganckiego osiedla Sadyba Orłowska, wybudowanego przez Dewelopera Hossę w 2006 roku. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

2 480 000 zł135 m² 18 321,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący W doskonałej lokalizacji! opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow. użytkowej 135,36 m2 położony w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wzgórze Bernadowo

Bernadowo,Gdynia

927 254 zł48 m² 19 229,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy lokalu nr B.2.1.3 DOSTĘPNE INNE METRAŻE! Bernadovo to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie kameralność, przestrzeń oraz wygodę. Niewielka liczba apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

5 280 000 zł286 m² 18 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:346 m²

Dom w Gdynii na Wzgórzu św. Maksymiliana 500m od bulwaru nadmorskiego Trzy niezależne mieszkania ze wspólną klatką schodową lokalizacja: wzgórze Św. Maksymiliana to malownicza i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Witomino,Gdynia

1 550 zł15 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kawalerki typu studio, zlokalizowanej w Gdyni, witomino. 1 piętro, ok. 15 m2. Mieszkanie po całkowitym remoncie i w pełni wyposażone. Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 060 000 zł71 m² 14 929,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie mieszczące się przy ul. Strzelców, w gdyńskiej dzielnicy Mały Kack, na kameralnym osiedlu Apartamenty na Polanie wybudowanego przez uznanego dewelopera "ekolan". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Gdynia

55,56 zł/m²90 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- polecamy - B. Korzystna cena - rewelacyjne miejsce - na wysokości najlepszego odcinka ulicy świętojańskiej - przy nowym kompleksie Baltic Plaza - polecamy! - Lokal handlowo-usługowy położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

949 000 zł70 m² 13 533,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. 70,12 m2, obecnie podzielone na dwa, zupełnie odrębne, niezależne, 2-pokojowe mieszkania (oddzielne wejścia, osobne opomiarowanie mediów) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

319 500 zł27 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

4 400 zł71 m² 61,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 71,1m2 w prestiżowej lokalizacji Gdyni. Mieszkanie znajduję się w najnowszej inwestycji portova z 2021r., deweloper Invest Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

549 000 zł53 m² 10 358,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Redłowo to spokojna, nadmorska dzielnica Gdyni, znana ze swojego bliskiego sąsiedztwa z rezerwatem przyrody Kępa Redłowska. Zaledwie kilkanaście minut spacerem przez ten urokliwy rezerwat prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 149 000 zł69 m² 16 749,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne o wysokim standardzie 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 66,16m2 w Gdyni na Małym Kacku przy ul.Strzelców. Prestiżowe widokowe osiedle znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

465 000 zł60 m² 7 815,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez kw - możliwość zakupu nieruchomości przez osobę nie posiadającą obywatelstwa polskiego! 3 pokoje na Obłużu z oddzielną kuchnią do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

2 050 zł35 m² 57,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 099 000 zł63 m² 17 323,50 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament 63,44m2 z widokiem na morze - Gdynia Śródmieście, św. Piotra 6 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowy apartament z przepięknym widokiem na morze, położony na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

368 000 zł32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

550 000 zł39 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Tylko W golden gate! Na sprzedaż kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie. Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku 1959.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

414 000 zł42 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie 42m2 w świetnej lokalizacji na gdyńskim Witominie (ul. Chwarznieńska 30). 2 pokoje z osobną kuchnią. Wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

1 255 926 zł106 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***kupujący nie płaci prowizji*** nowodworcowa - idealne miejsce na zakup mieszkania inwestycyjnego, doskonała lokalizacja, dostęp do komunikacji, ogromny potencjał inwestycyjny. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

319 900 zł28 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Pogórze,Gdynia

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój o pow 15m2 na Pogórzu. Pokój z kuchnią i wspólną łazienką. Ekspozycja okienna z południowego-zachodu. Ogrzewanie gazowe. Dodatkowe opłaty tylko licznikowe. Opcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

440 000 zł43 m² 10 215,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie do częściowego remontu. Atuty: 10 minut pieszo do Gdyńskiej Starówki Mieszkanie z balkonem i piwnicą 350 m do komunikacji miejskiej Lokal idealny pod wynajem długoterminowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Karwiny,Gdynia

2 700 zł60 m² 45,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok.mieszkanie w przyjemnej okolicy w Gdyni na Karwinach. Mieszkanie o pow.59,5m2 składa się z 3-niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z wanną, toalety, oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

1 932 zł87 m² 22,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia budynek wolnostojący o pow. 86,7 m2, zlokalizowany w Gdyni Chyloni w rejonie ulicy Hutniczej. W budynku wydzielono pomieszczenie biurowe, socjalne, toaletkę oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

4 995 zł78 m² 64,04 zł/m²

 

Piętro:3/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

495 000 zł52 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie gdynia chylonia ul chylońska opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 składa się z pokoju, sypialni, oddzielnej kuchni ( w której jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

449 000 zł32 m² 13 823,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Szukasz kawalerki blisko plaży pod inwestycję lub do zamieszkania dla siebie? Idealnie trafiłeś! atuty: - cicha i spokojna okolica - widok z okna na piękną zieleń - 10 min spacerem do Polanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

395 000 zł34 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

635 000 zł48 m² 13 348,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Cena nie podlega już negocjacjom. Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Śródmieście przy ul. Władysława IV. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 849 000 zł84 m² 22 011,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przestronny oraz niesamowicie ustawny, 4 pokojowy apartament, zlokalizowany w samym centrum Gdyni Przedmiotem sprzedaży jest nietuzinkowy, nowoczesny apartament, urządzony w klimatycznym morskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 950 zł35 m² 56,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartamenty na wynajem w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na wynajem oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej części Gdyni, na Kamiennej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Grabówek,Gdynia

459 000 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna kawalerka, w nowszym budownictwie z 2010 roku, budynek doskonale zlokalizowany, w sąsiedztwie Uniwersytet Morski, Lidl, przystanki zkm, skm. Posesja ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filipkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W golden gate! Na wynajem dwupokojowy, funkcjonalny apartament o powierzchni 41,86 m2 mieszczący się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z windą z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leszczynki

Gdynia,pomorskie

1 980 000 zł249 m² 7 951,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:229 m²

Dom w zabudowie szeregowej przy ulicy Leszczynki z widokiem na Półwysep Helski i Zatokę Gdańską, lokalizacja w jednym z najwyższych miejsc w Gdyni i przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

5 500 zł73 m² 75,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Mieszkanie gotowe do zamieszkania, kompletnie wyposażone i urządzone! Na jednym z najlepszych osiedli Gdyni! Świeżo oddane do użytku, jeszcze nigdy nie zamieszkałe! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 390 000 zł96 m² 14 468,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! | wysoki standard | malownicza okolica | wyposażone | taras | gdynia chwarzno-wiczlino | Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej części Gdyni, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

485 000 zł53 m² 9 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na 4 piętrze 10 piętrowego wieżowca. Lokal składa się ze słonecznego salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej przestronnej kuchni, 2 niezależnych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij