dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty wynajmu nieruchomości

877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

877 ogłoszeń

66,65 zł/m²846,50 m² 56 419 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesne biura W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie. Kameralne centrum biznesowe przy ulicy Waszyngtona w Śródmieściu Gdyni oferuje nietuzinkową lokalizację z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

87,35 zł/m²137,38 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Topowy lokal z witrynami i fenomenalnym widokiem na Marinę w pierwszej linii! Lokal znajduję się w apartamentowcu Yacht Park w Śródmieściu Gdyni przy samej Marinie tuż obok Sea.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²88 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal do wynajęcia o powierzchni 88m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Lokal znajduję się w inwestycji popularnego dewelopera "moderna". Wejście do lokalu od ulicy głównej!.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł78 m² 93,59 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

59 zł/m²523 m² 30 857 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny lokal na parterze dużego budynku biurowego klasy A. Lokal idealny na działalność usługową, bądź gastronomiczną. Duże przeszklenia na całej ścianie od ul. Podolskiej, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Gdyni na Płycie Redłowskiej z pięknym widokiem na morze i oddzielną kuchnią. Mieszkanie wolne od 10.04.2026 ATUTY - rewelacyjna lokalizacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

122,92 zł/m²292,88 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 292,88 m2 z przeszklonymi witrynami, położony na parterze w 4-pięrowym budynku położonym przy ulicy Arkadiusza Rybickiego. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²675 m² 40 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duża, nowoczesna powierzchnia handlowo-usługowa w nowym budynku. Lokalizacja w części przemysłowej Gdyni, miejsce świetnie skomunikowane z portem (4 km), centrum miasta oraz wjazdem na.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł75 m² 77,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, bardzo przytulny apartament o powierzchni ok. 75m2 usytuowany na III piętrze kameralnego apartamentowca położonego na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: - bezpośredni widok z balkonu na las - funkcjonalny układ pomieszczeń - pełna infrastruktura usługowo-handlowa - dogodny dojazd do głównych arterii miejskich (trasa kaszubska) lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: moderna to nowoczesna kamienica położona w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska, basen.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł101 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Gdyni Orłowie. Kameralny, czteropiętrowy budynek, położony jest na granicy Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość usytuowana jest na terenie produkcyjnym, w Porcie Rybackim, z dostępem do nabrzeża. Dzięki swojej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²812,20 m² 52 793 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal biurowy klasy A położony na drugim piętrze Biurowca C w kompleksie Sportowa Centrum w Gdyni Wzgórze Świętego Maksymiliana, przy ulicy Sportowej 8. Warunki najmu.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmij nowoczesne powierzchnie biurowe w Gdyni, zlokalizowane w dogodnej lokalizacji, idealnej dla Twojego biznesu! Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy w Gdyni? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł60,50 m² 51,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 60,5m2 w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się na zamkniętym, kameralnym i monitorowanym osiedlu. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²3 120 m² 187 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek biurowo-usługowo-handlowy. Lokalizacja w części przemysłowej Gdyni, miejsce świetnie skomunikowane z portem (4 km), centrum miasta oraz wjazdem na obwodnicę Trójmiasta (1,5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

0% prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego w wolnostojącym pawilonie. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Morskiej w pobliżu Estakady.

Szczegóły ogłoszenia

8 734 zł270 m² 32,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Oferta bez prowizji Magazyn o powierzchni 270m2. Cena z opłatami! Lokal położony na trzecim piętrze obiektu magazynowo - biurowego. Magazyn o wysokości 4,8m, posadzka betonowa, nośność.

Szczegóły ogłoszenia

66,65 zł/m²568 m² 37 857 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesne biuro W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie Z dwoma tarasami na wyłączność Kameralne centrum biznesowe przy ulicy Waszyngtona w Śródmieściu Gdyni oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

71,29 zł/m²155 m² 11 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atrakcyjny lokal biurowy w centrum miasta. Idealna wielkość 155,3 m2 oraz ilość pomieszczeń - open space, dwa gabinety, mała sala konferencyjna, miejsce na recepcję lub sekretariat oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Uwaga! Podana cena jest ceną w walucie euro! Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł98,19 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne komfortowe 3-pokojowe mieszkanie (63 m2) z balkonem i widokiem na morze oraz las - Gdynia Pogórze. W skład mieszkania wchodzą: - osobna, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²240 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala / magazyn o pow. 240m2 w Gdyni przy ul.Hutniczej. Hala została wybudowana w 2014r. Znajduję się w nowoczesnym obiekcie na terenie zamkniętym i ogrodzonym. Alarm.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²112,43 m² 9 557 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy z witrynami od ul. Zbigniewa Kupca, usytuowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowa Dąbrowa w Gdyni. To idealne miejsce dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł240 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom na wynajem dla pracowników - około 20 miejsc noclegowych lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej dzielnicy Gdyni- obłuże. W pobliżu liczne tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²565,82 m² 48 095 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu - lokal oświatowy | nowa dąbrowa, gdynia Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 565,82 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Nowa Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²300 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala / warsztat o pow. 300m2 w Gdyni przy ul.Hutniczej. Składa się z: pomieszczenia głównego, dodatkowych pomieszczeń, łazienki i toalety. Istnieje także możliwość wynajmu cześci.

Szczegóły ogłoszenia

1 223 zł40,77 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa! Nieruchomość usytuowana jest w Gdyni przy ul. Łużyckiej Istnieje możliwość wynajmu powierzchni od 30 m kw do ponad 500 m kw. Powierzchnia idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł320 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dla kogo: dom z przeznaczaniem do zamieszkania lub wynajęcia dla firmy na minimum dwa lata. Lokalizacja: centrum Orłowa, skąd w klika minut dotrzemy nad orłowskie molo, plażę czy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

71,40 zł/m²120 m² 8 568 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

DO wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku biurowego W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie Lokal ok 120m2 z bezpośrednim dostępem od ulicy Waszyngtona.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²180 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warsztat blacharski w Gdyni Obłuże, dojazd drogą asfaltową. Część handlowo - usługowa o powierzchni całkowitej ok. 180 m2 składa się z warsztatu, pomieszczenia biurowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowoczesna przestrzeń w sercu Gdyni! Gdynia, ul. Partyzantów | 72 m | Parter | Dostępny od zaraz! Lokal świeżo po generalnym remoncie. W ramach modernizacji zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od 1 maja 2026 roku Dla singla lub pary! Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Kępie Redłowskiej, ul. Powstania Styczniowego. Z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

124,84 zł/m²144,18 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 144,18 m2 z przeszklonymi witrynami, położony na parterze w 4-pięrowym budynku położonym przy ulicy Arkadiusza Rybickiego. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²27 m² 2 430 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem wynajmu jest klimatyzowane pomieszczenie biurowe w samym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV. Jeżeli poszukujesz kameralnego miejsca do pracy, zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

70,59 zł/m²17 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Znakomicie zlokalizowany pawilon do wynajęcia o powierzchni 17m2 w Gdyni w Orłowie. Pawilon znajduję się na Placu Górnośląskim w najbardziej ruchliwej alejce. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł140 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Atuty nieruchomości: - kapitalna lokalizacja! - blisko morza! - unikatowy charakter i autentyczny klimat historycznej zabudowy - przestronne 140 m2 w przedwojennej kamienicy - wejście.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Gdynia Mały Kack, nowe osiedle Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na parterze w nowoczesnym budynku na nowym, spokojnym osiedlu w dzielnicy Mały Kack.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Obłużu o powierzchni 45m2. Mieszkanie znajduję się w piętrowym budynku z 1972r, na 4-piętrze bez windy. Teren zamknięty. W skład mieszkania.