dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty wynajmu nieruchomości

882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

95 zł/m²171 m² 16 236 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Narożny lokal w samym centrum miasta, przy głównym ciągu komunikacyjnym, miejscu o najwyższym natężeniu ruchu pieszego. Doskonały punkt na najróżniejsze działalności handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chwaszczyńska

Wielki Kack,Gdynia

25 200 zł1 800 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia powierzchnię magazynową o ok. 1800 m2, zlokalizowaną w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej. Nieruchomość usytuowana jest 1. piętrze. Możliwość wynajęcia również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

12 000 zł81 m² 147,78 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu lokalu o powierzchni 100 m2 przy ul. Helskiej. Idealny na gabinety lekarskie, medycynę estetyczną, salon beauty, biuro rachunkowe czy agencję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Orłowo,Gdynia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w centrum Orłowa o pow. 42m2 składające się z jasnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni oraz łazienki. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, położone na 1 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Chyloni. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 000 zł45 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:13/32

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Nocznickiego

Redłowo,Gdynia

1 450 zł17 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem kawalerka zlokalizowana W domu W gdyni redłowie opis lokalu: lokal o powierzchni 17 m2 położony jest w Gdyni przy ul. Nocznickiego i składa się z oddzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 100 zł27 m² 77,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gdynia redłowo! Słoneczne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 27,2 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym, przy ulicy Powstania Wielkopolskiego 76! Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł77 m² 50,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 4-pokojowe mieszkanie blisko morza i centrum miasta o pow. 76,86m2 w Gdyni na Kamiennej Górze przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie znajduję się w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Moniuszki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 000 zł25 m² 81,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjnie położone mieszkanie jednopokojowe. Lokalizacja ul. Moniuszki, wzg. Św. Maksymiliana w Gdyni 400 metrów od bulwaru i morza. Doskonała lokalizacja wszędzie blisko (skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

100 zł/m²200 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na klinikę, gabinety, medyczne, biuro, klinika estetyczna, znajdujący się w samym sercu Gdyni, wzgórze Św. Maksymiliana, przestronne witryny, wysokość ok. 2,8 m bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Orłowo,Gdynia

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: piękny, nowy apartament w nowoczesnym budynku z windą. Salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia i łazienka z wanną. Mieszkanie - 40 m2 (2 pokojowe) w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w domu dwurodzinnym. Pokoje: duzy 4,1mx3,8m ; maly 3,8mx2,9m ; kuchnia (umeblowana z kuchenka gazowo-elektryczna) 2,9mx2,6m, lazienka z oknem. Mozliwosc wynajecia na 8 lat. Dalsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia nowoczesną powierzchnię magazynową o pow. ok. 600 m2, zlokalizowaną w Gdyni przy ul. Hutniczej. Parametry techniczne hali: - posadzka przemysłowa niepylna, - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Świętojańska

Kamienna Góra,Gdynia

1 200 zł12 m²

 

Piętro:3/6

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Wynajmę duży pokój z balkonem dla dziewczyny w centrum Gdyni róg ul. Świętojańskiej i Piłsudskiego, bardzo dobrze skomunikowane, 3 minuty do skm, pod blokiem przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

53 zł/m²135 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atal Bosmańska w gdyńskim Oksywiu to nowoczesne osiedle o wysokim standardzie obejmujące 6 budynków i blisko 100 mieszkań. Atuty lokalu: narożny, z dużą powierzchnią witryn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

11 320 zł566 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia część hali magazynową o pow. ok. 566 m2, zlokalizowaną w Gdyni Chyloni. Moduł zostanie wydzielony z hali widocznej na zdjęciu. Parametry techniczne hali: 1 brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sportowa

Mały Kack,Gdynia

66 zł/m²358 m² 23 628 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro W kameralnym budynku Układ funkcjonalny biura może być dostosowany do indywidualnych potrzeb Najemcy. Dogodna lokalizacja, w odległości 130 m od stacji pkm Gdynia Stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wagnera

Chwarzno,Gdynia

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: gdynia Chwarzno to prężnie rozwijająca się dzielnica, popularna wśród rodzin z dziećmi, ale także wysoko ceniona przez miłośników przyrody i wypoczynku na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz. Szukamy najemcy na minimum rok. Jeśli szukasz mieszkania w stanie idealnym, nie wynajmowanego do tej pory to ofert dla Ciebie. Dla pełni komfortu w cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Plac Górnośląski

Orłowo,Gdynia

35,83 zł/m²120 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży, widny lokal biurowy, w bardzo dobrym standardzie. Budynek mieści się w środku dzielnicy, przy słynnym Placu Górnośląskim. Biuro jest dwustronne, widne. Poniżej znajduje się spis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Działki Leśne,Gdynia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie położone w Gdyni nieopodal ścisłego centrum oraz piaszczystej plaży i morza. Miejsce doskonale skomunikowane dzięki rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej (autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Kacze Buki,Gdynia

2 950 zł56 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe nowe w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem o łacznej powierzchni 56m2. Wysoki standard. Mieszkanie posiada: osobną garderobę, sypialnie, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Witomino,Gdynia

40,56 zł/m²39 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o pow.39,45m2 w Gdyni na Witominie. Lokal znajduję się w prywatnym domu wolnostojącym na terenie zamkniętym z prywatnym wejściem. W skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koperkowa

Dąbrowa,Gdynia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu bardzo ładne mieszkanie położone w kameralnym kompleksie budynków, niska zabudowa. Przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. W sypialni szafa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sportowa

Mały Kack,Gdynia

66 zł/m²687 m² 45 342 zł

 

 

 

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł32 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z dużego jasnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową o pow. ok. 1 000m2, zlokalizowane w Gdyni przy ul. Hutniczej. 2 bramy wjazdowe, jedna z nich dla tir-a, posadzka niepylna - kostka bezfazowa. Do hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł35 m² 64,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Komfortowe i funkcjonale 2-pok.mieszkanie o powierzchni 47m2 w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym wieżowcu na 5-piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grabówek,Gdynia

1 900 zł34 m² 55,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od 01.10.2024 roku bardzo atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane w dzielnicy Grabówek, w sąsiedztwie Akademii Morskiej. Budynek znajduję się przy ul. Morskiej, w pobliżu sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

1 999 zł42 m² 47,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij do 13.10, zyskaj rabat 300 zł na pierwszy czynsz i zapłać tylko 1999 zł! Mamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Witominie przy ulicy Narcyzowej. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

130,95 zł/m²42 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealna lokalizacja do prowadzenia własnego biznesu. Lokal użytkowy położony w kompleksie punktów handlowo-usługowych przy ulicy Chylońskiej, nadający się praktycznie pod każdego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł35 m² 66,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34,8m2 w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanej 4-piętrowej kamienicy na 3-piętrze bez windy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdynia

Orłowo,Gdynia

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonale zlokalizowany lokal do wynajęcia o pow.52m2 w Gdyni w Orłowie w bocznej uliczce od Placu Górnośląskiego. Lokal znajduję się w domu wolnostojącym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pogórze,Gdynia

2 000 zł40 m² 50,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu funkcjonalne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,60 m2 usytuowane na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym w doskonale skomunikowanej z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

50 zł/m²27 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem wynajmu jest pomieszczenie biurowe w samym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV. Jeżeli poszukujesz kameralnego miejsca do pracy, zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji i niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

42 500 zł1 700 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia nowoczesną powierzchnię magazynową o pow. ok. 1700 m2, zlokalizowaną w Gdyni przy ul. Hutniczej. Parametry techniczne hali: - posadzka przemysłowa niepylna, - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

60 zł/m²2 555 m² 153 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy w o powierzchni ok. 2555 m2, stanowiący trzy kondygnacje nowoczesnego biurowca, zlokalizowanego w Gdyni Chyloni przy ul. Hutniczej. Budynek charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

63 zł/m²200 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 200 m2, zlokalizowany w Gdyni Działki Leśnie, przy ul. Śląskiej. Lokal o wysokim standardzie usytuowany się na 5. piętrze biurowca.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij