dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty wynajmu nieruchomości

881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

1 650 zł20 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Polecamy do wynajęcia przytulną kawalerkę w ścisłym Centrum Gdyni położoną na trzecim piętrze kamienicy bez windy. Mieszkanie jest całkowicie odmalowane. W pokoju mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem 2-pokojowego mieszkania w Gdyni Fikakowie - komfort i wygoda! Jeśli szukasz przestronnego, jasnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, ta oferta jest dla Ciebie! Oto 56 m pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wierzbowa

Orłowo,Gdynia

10 500 zł240 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom wynajmowany Z wyposażeniem widocznym na zdjęciach | długoterminowo lokalizacja Ulica Wierzbowa to rezydencjonalna i kameralna okolica górnego Orłowa, składająca się głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Orłowo,Gdynia

4 400 zł64 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy luksusowy apartament w Gdyni - Orłowie nad samym morzem z pięknym ogrodem. Wynajmę apartament, który znajduje się w najbardziej prestiżowej nadmorskiej dzielnicy Gdyni na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wiczlino Ogród,Gdynia

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odkryj swoje idealne miejsce na osiedlu "wiczlino Ogród" - inwestycji czerpiącej inspirację z idei miasta-ogrodu. Oferuję na wynajem urokliwe, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł40 m² 58,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Polecamy do wynajęcia przytulne jednopokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem 2 pokojowego zadbanego Apartamentu o łacznej powierzchni 70m2. Dobrze skomunikowane, świetna lokalizacja - Gdynia Śródmieście, 1,1 km od Plaży Centralnej i 2,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w budynku z 2022r. w nowej dzielnicy Gdynia Bernadowo W pobliżu plaża oraz wiele terenów rekreacyjnych. Budynek ogrodzony z halą garażową i windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Oksywie,Gdynia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Dwie sypialnie plus salon z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą. W pobliżu mieszkania znajduje się szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Kamienna Góra,Gdynia

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajęcie zadbanego Apartamentu o łącznej powierzchni 55m2 na Kamiennej Górze, blisko Centrum. Lokalizacja: 1,7 km od plaży Redłowskiej, 1,1 km od Muzeum Marynarki Wojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Śródmieście,Gdynia

42 zł/m²261 m² 10 979 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal położony w centrum Gdyni, idealny pod przychodnię medyczną, oddział lub siedzibę firmy. Idealne miejsce pod perspektywiczny biznes. Nieruchomość zlokalizowana jest w otoczeniu kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

1 650 zł20 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem długoterminowy kawalerka w ścisłym centrum Gdyni przy ul. 10 Lutego. Zadbana, odrestaurowana kamienica. Mieszkanie słoneczne, jednostronne, z duży oknem, w pokoju jest kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

12 000 zł270 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferujemy wolnostojący dom o powierzchni 270 m , idealny pod działalność kwaterową, dostępny do wynajęcia od zaraz. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, na końcu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

3 000 zł52 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję na wynajem komfortowo urządzone mieszkanie znajdujące się w popularnej i doskonale skomunikowanej z centrum dzielnicy Gdyni - Witomino. Prezentacje możliwe od 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

55 zł/m²90 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestrzenny, elegancki i w pełni przeszklony lokal zachwyca swoim urokiem i unikalnym charakterem. Znajduje się on w odrestaurowanej kamienicy wybudowanej w 1938 roku, która stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł51 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Square Apartments Gdynia - doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Gdyni na dłuższe pobyty. Sam decydujesz na ile i za ile wynajmujesz. Wybierz komfortowy apartament blisko morza, pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

1 500 zł36 m² 42,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie centrum Gdyni Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w 5-iętrowej kamienicy z windą w centrum Gdyni, przy ul. Portowej. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.10.2024, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane w Śródmieściu Gdyni przy ulicy 3 Maja. 5 min spacerem od stacji skm! Mieszkanie składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w domu prywatnym o powierzchni 70m2 w Gdyni na Małym Kacku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i wc i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

80 zł/m²51 m² 4 074 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia wykończony lokal biurowy w samym sercu Gdyni. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze dobrze rozpoznawalnej inwestycji Bank Polski znajdującej się przy ul. 10 lutego - punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł46 m² 98,25 zł/m²

 

Piętro:9/32

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

36,16 zł/m²18 m² 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość usytuowana jest na terenie produkcyjnym, w Porcie Rybackim, z dostępem do nabrzeża. Dzięki swojej lokalizacji w Śródmieściu Gdyni, w bliskiej odległości Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Chylonia,Gdynia

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękna kawalerka w dzielnicy Gdynia Chylonia. Tuż przy ul. Morskiej, bardzo blisko obwodnicy, stare Tesco, obi. 12 min pieszo do skm Metraż ok 18 m2 Umeblowana z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stokowskiego

Cisowa,Gdynia

2 500 zł33 m² 76,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Stokowskiego w Gdyni. Dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 32,81 m w spokojnej dzielnicy Gdyni Cisowej. Dzięki sąsiedztwu lasu, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł51 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Kolibki,Gdynia

5 000 zł63 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę klimatyczny 3 pokojowy apartament. Apartament usytuowany jest na zamkniętym i chronionym osiedlu Riwus na granicy Gdyni i Sopotu. Ogromnym atutem jest własny ogródek około 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

46,18 zł/m²25 m² 1 150 zł

 

 

 

Oksywie,Gdynia

2 100 zł46 m² 45,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie w Gdyni przy ulicy Bosmańskiej 40b. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo - usługowa. W bezpośredniej bliskości znajduje się Pasaż Handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy znajdują się na parterze w budynku trzypiętrowym. Idealny na usługi kosmetyczne, fizjoterapeutyczne, masaż, dietetykę, psychologa itp. Lokal składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł40 m² 58,23 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 780 zł46 m² 60,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia piękne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Gdyni, przy ulicy Świętojańskiej 23 w odrestaurowanej kamienicy z 1936 roku z windą. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

36,26 zł/m²17 m² 620 zł

 

 

 

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł51 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Redłowo,Gdynia

4 800 zł71 m² 67,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 września do Czerwca Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2, położone na wysokim parterze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Wiśniewskiego

Śródmieście,Gdynia

7 525 zł215 m² 35 zł/m²

 

 

 

Leszczynki,Gdynia

48,89 zł/m²180 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal sklepowy - usytuowany na parterze, posiada duże witryny aluminiowe oraz dużą salę sprzedażową. Wysokość lokalu około 3,15m do 2,30 m. Wejście od frontu i zaplecza.140m2 sala sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Leszczynki,Gdynia

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Orlicz - Dreszera 12 w Gdyni *przyjazne dla zwierząt *składa się z 3 niezależnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł51 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 490 zł56 m² 44,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie - świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Piłsudskiego 34 w Gdyni. Zostań pierwszym najemcą po remoncie! :) Podpisz umowę do środy 30.10, a otrzymasz.