dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty wynajmu nieruchomości

881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania w sercu rewelacyjnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Chyloni. Największym atutem Chyloni jest jej położenie: - wzdłuż głównej arterii Gdyni, ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego, zlokalizowanego w Gdyni, witomino - Leśniczówka. 2 piętro, ok. 49,90 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu całkowicie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

2 400 zł42 m² 56,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe, które jest zlokalizowane na fantastycznym osiedlu zamkniętym. W skład prezentowanego mieszkania o powierzchni 42 m2 wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 750 zł33 m² 82,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetne mieszkanie w centrum Gdyni! Wyjątkowa oferta, dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni, w sąsiedztwie ch Batory. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Władysława IV,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Obłuże,Gdynia

51,21 zł/m²37 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o pow. 37,1 m2 w Gdyni na Obłużu. Lokal składa się z: 2 pomieszczeń oraz łazienki z toaletą. Standard wykończenia: na podłodze-terakota/wykładzina;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne wkrótce *do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w spokojnej, zadbanej dzielnicy Wielki Kack przy ulicy Pomorskiego 83C *powierzchnia 42 m2 *piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

2 400 zł64 m² 37,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdynia Działki Leśne Mieszkanie o powierzchni 64,2 m2. Do centrum Gdyni 5 minut. Blisko Dworzec Główny, komunikacja miejska oraz punkty handlowo - usługowe, przychodnia lekarska, szkoły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosko

Obłuże,Gdynia

2 200 zł48 m² 45,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni Obłużu, przy ulicy kpt. Stanisława Kosko 4. Spokojna, dobrze skomunikowana okolica. W odległości około 1 kilometra znajduje się Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

5 zł/m²100 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Elastyczna formuła wynajmu miejsca do pracy w przestronnym i dobrze urządzonym biurze zlokalizowanym na parterze w budynku usługowym położonym bezpośrednio przy ulicy Morskiej 99 (gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok.mieszkanie po remoncie w Gdyni na Karwinach. Mieszkanie o pow.60m2 składa się z 3-niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z kabiną prysznicową, toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

2 050 zł35 m² 57,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

110 zł/m²30 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z witryną o powierzchni 30m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Wejście do lokalu od ulicy głównej! W skład lokalu wchodzą dwa pomieszczenia i wc. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 000 zł49 m² 102,04 zł/m²

 

Piętro:18/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Mały Kack,Gdynia

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2. zlokalizowane w Gdyni, mały Kack. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w domu jednopiętrowym. Nieruchomość: słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł65 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze w modernistycznej kamienicy, w Gdyni Śródmieście, przy ulicy 3 Maja. Najem Czynsz najmu 3 500 zł, kaucja 3 500 zł. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rumska

Pustki Cisowskie,Gdynia

3 000 zł76 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

> na wynajem przestronne, nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w otulinie lasu < przedmiotem wynajmu jest komfortowe, nowoczesne mieszkanie usytuowane na III piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:10/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta W love at home! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie Cena 3000 zł Metraż 50 m2 Opiekun oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gdynia

Śródmieście,Gdynia

110 zł/m²30 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z witryną do wynajęcia o powierzchni 30m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Wejście do lokalu od ulicy głównej! W skład lokalu wchodzą dwa pomieszczenia i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wiczlino,Gdynia

1 900 zł43 m² 44,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszanie do wynajęcia. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie nieumeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł38 m² 52,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duża, funkcjonalna kawalerka, której absolutnym atutem jest lokalizacja. Świetna okazja dla tych, którzy chcą wynająć lokum w śródmieściu Gdyni na długi termin! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wiśniewskiego

Śródmieście,Gdynia

20 zł/m²58 m² 1 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o pow. 57,81 m2, usytuowany na 2. piętrze budynku położonego w Gdyni przy ul. Janka Wiśniewskiego. Lokal składa się z 3 pokoi, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w Gdyni, śródmieście. 10 minut do morza! 5 piętro, winda ok. 47 m2 Mieszkanie składa się z: - dwa pokoje (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł105 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację dwupoziomowego apartamentu należącego do nowoczesnego osiedla Apartamenty na Polanie , wybudowanego przez znanego dewelopera Eko Lan. Osiedle zlokalizowane w dzielnicy Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

2 000 zł48 m² 41,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobra lokalizacja, dobrze skomunikowana i rozwinięta pod kątem infrastruktury i mnogości punktów handlowo - usługowych. Dzielnica - miejsce idealne dla rodzin z dziećmi , singli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Gdynia

68,97 zł/m²58 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: lokal usługowy zlokalizowany jest w Gdyni w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra przy ulicy Ignacego Krasickiego 45, w niedalekiej odległości od Bulwaru Nadmorskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalna i komfortowa kawalerka do wynajęcia o pow. 35m2 w Gdyni na Witominie. Mieszkanie mieści się w kompleksie apartamentowców "witawa". W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

20 000 zł7 000 m² 2,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dzierżawę w doskonałej lokalizacji przy ul. Wielkopolskiej oraz przy markecie Biedronka. Piękna ekspozycja z ul. Wielkopolskiej. Dojazd do posesji od ulicy Wzgórze Bernadowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

2 600 zł46 m² 57,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na parterze 10 piętrowego budynku w Gdyni Obłużu przy ulicy Turkusowej. Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Redłowo,Gdynia

8 500 zł92 m² 92,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wstęp: przestronny apartament nad morzem, w pełni urządzony i wyposażony - gotowy do wprowadzenia od zaraz! Dla kogo?: -Mieszkanie przeznaczone jest do wynajmu przez firmę -to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie o pow. 33m2 na Placu Unii w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduje się na 5-piętrze w 6-kondygnacyjnej inwestycji Hossy. W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółta

Oksywie,Gdynia

3 800 zł120 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie o pow. 120m2 w Gdyni na Oksywiu. Mieszkanie znajduję się w prywatnym domu z 1956r. na terenie zamkniętym. W skład mieszkania wchodzą 4-pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Chylonia,Gdynia

78,84 zł/m²70 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze o pow. 69,76m2 w Gdyni na Chyloni. Lokal znajduję się na nowym budynku u z 2024r. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne i dwie łazienki. Lokal jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkana w Gdyni, grabówek. 48 m2, świeżo wyremontowane. W pełni umeblowane. Wszystkie sprzęty są nowe i dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Tymiankowa

Dąbrowa,Gdynia

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal komercyjny o powierzchni 130 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu pętli autobusowej przy ulicy tymiankowej/poziomkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gdynia

Orłowo,Gdynia

76,67 zł/m²90 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy po generalnym remoncie lokal do wynajęcia o pow. 90m2 w Gdyni w Orłowie. Lokal znajduję się w odnowionej i dobrze utrzymanej kamienicy z 1960r. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

38,23 zł/m²98 m² 3 754 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 98,19 m2, zlokalizowany w Gdyni Chyloni przy ulicy Hutniczej, usytuowany na parterze budynku biurowo-magazynowego. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widna

Witomino,Gdynia

2 200 zł42 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy zadbane jasne mieszkanie z 2 osobnymi pokojami i kuchnią , położone na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego na ul Widnej w Gdyni , bardzo dobrze skomunikowane z innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 250 zł49 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu długoterminowego trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdyni. Do morza, plaży, terenów spacerowych odległość około 800 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

2 399 zł49 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% Prowizji! Całkowicie wyposażone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane przy ul. Leśnej w Gdyni. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł46 m² 98,25 zł/m²

 

Piętro:9/32

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak