dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty wynajmu nieruchomości

884 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

884 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 600 zł84 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe o pow. 84m2 zlokalizowane w Gdyni, grabówek w skład którego wchodzą: poziom 1. - salon w pełni wyposażony z wyjściem na balkon - Kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Gdynia

Pogórze Dolne,Gdynia

50 851 zł3 456 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn 3 456 mkw., hala znajduje się blisko Portu, w północnej części Gdyni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

2 000 zł40 m² 50,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu funkcjonalne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,60 m2 usytuowane na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym w doskonale skomunikowanej z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 750 zł18 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne studio na wynajem - gdynia, ul. Komandorska Mieszkanie:Do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 18 m2, zlokalizowane w wyremontowanej w 2023 roku kamienicy przy ul. Komandorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 600 zł48 m² 53,61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i widokiem na park - Gdynia Redłowo, redłowską Kaskada. Oferujemy na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa na czas określony od 01.09.25 -25.06.2026 .Mieszkanie przeznaczone jest również dla studentów.Widok na morze .Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji centrum Gdyni, 5 minut do Bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

2 050 zł45 m² 45,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, po gruntownym odświeżeniu. Mieszkanie na II p. budynku IV p. Dwustronne. Salon z dużym balkonem od zacisznej strony, ze słoneczną wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

3 000 zł97 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.97m2 w prywatnym domu w Gdyni w Orłowie. Piętro domu. W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD września! Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 3-piętrze budynku z windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 700 zł36 m² 74,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Wzgórze Św. Maxymiliana-cichej i spokojnej dzielnicy blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

7,50 €/m²839 m² 6 290 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Duży lokal na wynajem w kompleksie biurowo-usługowym "centrum Kwiatkowskiego" przy ulicy 10 lutego 16 w Gdyni. Lokal Powierzchnia 838,56m z możliwością powiększenia o kolejne 318,06m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

4 000 zł45 m² 89,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Na wynajem prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 44,86 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąsowicza

Grabówek,Gdynia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 1- pokojowe mieszkanie W gdyni grabówku na ul.WĄSOWICZA OPIS : Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 40 m2 położone jest na pierwszym piętrze budynku z 1980 r. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia świeżo wyremontowane przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem znajdujące się w spokojnej, zadbanej dzielnicy Wielki Kack przy ulicy Gryfa Pomorskiego 83C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 200 zł25 m² 87,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia! Gdynia Redłowo Mieszkanie do wynajęcia na o powierzchni 25,24 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku z balkonem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berberysowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 000 zł46 m² 43,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie na Pustkach Cisowskich! Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34 m2, położone na 4 piętrze 4 piętrowego budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Śródmieście ul.Świętojańska - 70m-3 pokoje oddzielne. Idealny lokal biurowy na gabinety lekarskie, gabinety medycyny estetycznej, biuro 4 piętro budynek z windą. Lokal biuro składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2 w inwestycji Św. Piotra w Gdyni. Mieszkanie nowe (jeszcze nie zamieszkałe) na 1-piętrze w apartamentowcu. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

75,89 zł/m²112 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Perfekcyjnie zlokalizowany lokal z witryną o pow. 112m2 w Śródmieściu Gdyni przy głównej ulicy Świętojańskiej. Lokal znajduję się na parterze w ciągu handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

43,08 zł/m²65 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji na parterze nieumeblowane do własnej aranżacji. Lokal można użytkować jako miejsce biurowe lub usługowe. Możliwość przerobienia na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wiczlino,Gdynia

2 800 zł44 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na gdyńskim Wiczlinie przy ul. Tęczowej. W Gdyni nadal są takie miejsca, gdzie zamieszkać można w nowym budynku tuż obok lasu do którego mamy kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Karwiny,Gdynia

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajmem mieszkanie 3 pokojowe w pełni umeblowane, usytuowane na pierwszym piętrze w Gdyni, karwiny. Pokój dzienny z balkonem + typowa sypialnia: łóżko 160 x 200 + trzeci pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

75,89 zł/m²112 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

97,50 zł/m²80 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od września Mieszkanie na wynajem w dobrej lokalizacji znajdujące się na parterze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 200 zł95 m² 13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Duże, komfortowe mieszkanie studenckie - możliwy najem ze zwierzętami! Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 94,95 m , idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perkuna

Orłowo,Gdynia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem do 06.2026r. Komfortowa kawalerka o pow. 35m2 w Gdyni w Orłowie. Mieszkanie znajduję się w prywatnym domu na terenie ogrodzonym z 1975r., z prywatnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Witomino,Gdynia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia! Witomino Mieszkanie do wynajęcia na o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku z balkonem. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 w Gdyni, centrum. Wynajem od Sierpnia Mieszkanie na 7 piętrze, w pełni umeblowane: salon (kanapa, stół jadalniany, tv) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu o powierzchni 41 m2 w Gdyni, witomino. Mieszkanie na 3 piętrze z winda. W skład mieszkania wchodzi: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Orłowo,Gdynia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 38 m2 w Gdyni, orłowo. Pokój z osobną kuchnią i przestrzenną, nowo odnowioną łazienką. Mieszkanie będzie doposażona w kuchenkę z piekarnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

5 700 zł60 m² 95 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament o powierzchni 60 m na 12. piętrze z widokiem na całe miasto do wynajęcia! Oferujemy do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 60 m , położony na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdynia

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem luksusowy apartament 2-pokojowy 53 m 2 w Gdyni! Lokalizacja Inwestycja zrealizowana przez cenionego dewelopera yareal Rezydencja Plac Kaszubski, położona przy ulicy Jana z Kolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 3-pokojowe gdynia oksywie ul. Zielona mieszkanie: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m2, zlokalizowane jest na 2 piętrze. Lokal składa się z kuchni, sypialni, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

4 700 zł58 m² 81,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy loft w wysokim standardzie wraz z miejscem postojowym w hali garażowej, zlokalizowany na 4 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Baltic Plaza - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

37,50 zł/m²120 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis Lokalu Lokal 4-pokojowy o powierzchni 120 m2 zlokalizowane na 3 piętrze pięciopiętrowego budynku. Dwa pokoje są połączone. Istnieje możliwość rozdzielenia pokoi. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

2 000 zł40 m² 50,51 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Lukrecjowej. Kameralna okolica, jednocześnie bliska odległość do przystanków komunikacji miejskiej oraz sklepów. Mieszkanie z klimatycznym ogródkiem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na pierwszym piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Blisko do ścisłego centrum Gdyni. Bliska odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Orłowo,Gdynia

2 800 zł42 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji - niemal w sercu Orłowa, w odległości 300m jest Plac Górnośląski. Lokal jest w pełni urządzony, ładnie.