dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty wynajmu nieruchomości

884 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

884 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

6 500 zł180 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne mieszkanie w sercu Gdyni, położone w spokojnej, zielonej okolicy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się u podnóża Kamiennej Góry - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pogórze,Gdynia

3 490 zł68 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na ekskluzywnym osiedlu ogrody tesoro w otoczeniu eleganckiego parku w stylu angielskim. Osiedle jest w niedalekiej odległości od plaży, bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

2 700 zł49 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament dwupokojowy na gdyńskim Chwarznie przy ul. Czesława Niemena. W Gdyni nadal są takie miejsca, gdzie zamieszkać można w nowym budynku tuż obok lasu do którego mamy kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 100 zł44 m² 47,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem mieszkanie po remoncie w doskonałej lokalizacji, gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, w pobliżu środki komunikacji miejskiej, szkoła, sklepy, centrum Handlowe Riviera, bulwar Nadmorski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kontenerowa

Obłuże,Gdynia

36,04 zł/m²111 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wynajęcia - Gdynia, ul. Kontynerowa Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 111,97 m (bez klatki schodowej), zlokalizowane na 1. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w zadbanej i wyremontowanej kamienicy w Gdyni, przy ul. Morskiej. Blok oznaczony jest ulicą Morską 99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysława

Orłowo,Gdynia

10 000 zł159 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegancki Apartament o powierzchni 158 m2 jest jednym z czterech znajdujących się w historycznej Willi Gryf wpisanej jako dziedzictwo kulturowe Orłowa, do wojewódzkiego rejestru zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

7,50 €/m²839 m² 6 290 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Duży lokal na wynajem w kompleksie biurowo-usługowym "centrum Kwiatkowskiego" przy ulicy 10 lutego 16 w Gdyni. Nieruchomość Powierzchnia 838,56m z możliwością powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kasztanowa

Orłowo,Gdynia

30,26 zł/m²258 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal w samym sercu Gdyni Orłowo. Szczególnym atutem tej nieruchomości jest dogodna i komfortowa lokalizacja. DO wynajęcia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem - gdynia ul. Tuwima 3 pokoje Opis Nieruchomości: na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 63 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze: - komfortowy salon z dużą, narożną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

6 500 zł150 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania: na wynajem mieszkanie o powierzchni 150 m2,znajdujący się na dwóch poziomach domu. Pierwszy poziom składa się z przestronnego i dobrze nasłonecznionego (strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

48,07 zł/m²146 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam Państwu do zaoferowania świeżo wyremontowany lokal biurowy (6 pomieszczeń biurowych) mieszczący się w samym centrum Gdyni w kamienicy przy ulicy Świętojańskiej. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne mieszkanie 47 m : trzy niezależne pokoje, osobna, jasna kuchnia, łazienka i przedpokój. Kuchnia: lodówka, zmywarka, kuchenka gazowa, piecyk. Łazienka: pralka, wanna, przepływowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Komfortowa kawalerka o pow.26m2 w Gdyni na Chyloni. Mieszkanie znajduję się w 4-piętrowym bloku na 4-piętrze. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł40 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulne jednopokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, całkowicie umeblowane i wyposażone. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 700 zł86 m² 77,91 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Fikakowo,Gdynia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone na świetnie skomunikowanym osiedlu Fikakowo na Gdyńskim Wielkim Kacku, w sąsiedztwie Trójmiejski Park Krajobrazowy z licznymi ścieżkami do wędrówek pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

57,26 zł/m²36 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem lokal o powierzchni 35,8 m usytuowany na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z 2010 roku z windą. Nieruchomość gotowa do użytku, składa się z dużego pokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

1 900 zł37 m² 52,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażona, słoneczna kawalerka zlokalizowana w Gdyni Karwiny przy ul. Buraczanej 6 na 4 piętrze z windą. Mieszkanie jest zadbane i w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inżynierska

Orłowo,Gdynia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m z balkonem, zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Trójmiasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Leszczynki,Gdynia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie 35 m2 w Gdyni, leszczynki. Mieszkanie dostępne od zaraz. Opis mieszkania: - duży, jasny salon - oddzielna kuchnia, w pełni wyposażona, - przestronny przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

29,09 zł/m²275 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

DO wynajęcia lokal użytkowy W centrum gdyni Lokal o powierzchni całkowitej 275 m2, dwupoziomowy. Wejście z chodnika, duże wityryny, do dyspozycji teren z przeznaczeniem na ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

12 500 zł120 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament o powierzchni 120 m2 w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Gdyni - inwestycji Portova Invest Komfortu, zlokalizowanej przy ul. Węglowej. Przestronny apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pogórze,Gdynia

3 490 zł69 m² 50,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stankiewicza

Wiczlino,Gdynia

5 200 zł105 m² 49,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jak Dom - Gdynia Wiczlino, ul. Mamerta Stankiewicza 24 udogodnienia lokalizacji: - spokojna, zielona dzielnica domków jednorodzinnych - idealna dla rodzin i osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***gdynia śródmieście***2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią*** II piętro z windą*** Centrum Gdyni. Budynek w sąsiedztwie Centrum Handlowego Batory , w pobliżu dworca pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 zł38 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku Modern Tower w Gdyni. Opis mieszkania: powierzchnia: 38,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

1 750 zł34 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczna, duża kawalerka o pow. 34 m2 w Gdyni, witomino. Najem długoterminowy, okazjonalny. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Miernicza

Orłowo,Gdynia

32,41 zł/m²108 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy położony w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowie, w otoczeniu zabudowy willowej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł71 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe już wolne. Super lokalizacja, śródmieście blisko plaży I bulwaru nadmorskiego, obok centrum filmowego I teatru muzycznego. Bezkonkurencyjna oferta, atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mały Kack,Gdynia

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji W bliskiej okolicy szkół , przedszkoli , żłobków , przychodni oraz terenów zielonych. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

102,94 zł/m²34 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy - Gdynia, ul. Śląska Lokalizacja: gdynia, ul. Śląska Powierzchnia: 33,9 m Poziom: parter Typ nieruchomości: lokal usługowy Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 250 zł26 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka w samym sercu Gdyni usytuowana na 4 piętrze budynku z 2024 roku z windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 4-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chylonia,Gdynia

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią jako osobne pomieszczenie z ogromnym tarasem znajdujące się w Gdyni przy ul. Pontonowej. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymieniono również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aragońska

Oksywie,Gdynia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w nowym budynku. Absolutną wartością jest duży zagospodarowany ogród - wyjście bezpośrednio z salonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 000 zł39 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Wzgórze Świętego Maksymiliana. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 - Gdynia, witomino Mieszkanie położone na 3 piętrze. Za oknem widok na Las. Możliwość zakupu mieszkania Układ pomieszczeń: jasny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Kacze Buki,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 1-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Redłowo,Gdynia

4 000 zł67 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 5-piętrze budynku z dużą windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Mały Kack,Gdynia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w kultowej lokalizacji, mieszkanie: apartament 2-pokojowy. Składa się z przestronnego salonu z wygodną rozkładaną sofą, połączonego z aneksem kuchennym.