dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty wynajmu nieruchomości

885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Widokowe po generalnym remoncie wykończone w wyższym standardzie 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Chyloni o pow.46m2. Mieszkanie znajduję się w zadbanym i dobrze utrzymanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.64m2 w Gdyni na Obłużu. Osiedle z 2010r. z windą, deweloper Margo. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

5 000 zł86 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wstęp: przestronne mieszkanie nad morzem, klasycznie urządzone i wyposażone - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Dla kogo?: -To doskonałe miejsce dla rodziny z dziećmi - blisko do szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

2 950 zł68 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z widokiem na panoramę Gdyni! Lokal (68 m2) składa się ze słonecznego salonu z wyjściem na duży balkon, z którego rozpościera się widok na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zauchy

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 600 zł59 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowy apartament na drugim piętrze kameralnej zabudowy, klimatyzacja w salonie z aneksem kuchennym, duży 5m2 słoneczny taras ze stolikiem i krzesłami, nowoczesna winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

2 190 zł58 m² 37,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z balkonem przy ulicy Konwaliowej 8e w Gdyni. Nieruchomość: powierzchnia 58 m2. Piętro 3 z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Grabówek,Gdynia

48,61 zł/m²72 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 72 m , położonego na parterze domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, na ogrodzonym terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł45 m² 86,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio 2-pokojowy nowy apartament z widokiem na Zatokę Gdańską i z balkonu na marinę w prestiżowej inwestycji Waterfront w sercu Gdyni. Na wynajem nigdy niezamieszkany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Cisowa,Gdynia

1 600 zł33 m² 48,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz | długoterminowo Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Kurpińskiego 11f - Gdynia Cisowa. Blok IV piętrowy bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Chylonia,Gdynia

44,46 zł/m²83 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 83,22m2 w Gdyni na chyloni/cisowej. Dwa wejścia do lokalu. Lokal znajduję się na parterze witryną w ciągu osiedlowym o dużym ruchu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

29,22 zł/m²154 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Świętojańskiej, w samym śródmieściu Gdyni najlepiej skomunikowanym i żywym fragmencie miasta, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: inwestycja Transatlantyk zlokalizowana jest w samym sercu Gdyni, dzielnicy Śródmieście, zaraz przy Placu Kaszubskim. Niewątpliwie lokalizacja w centralnej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy, ekskluzywny apartament 3-pok o pow. 85m2 w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze w nowej i nowoczesnej inwestycji Alvarium dewelopera semeco. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Karwiny mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym standardzie oraz w pełni umeblowane dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

3 000 zł42 m² 71,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, kompletnie umeblowane mieszkanie pod lasem w Gdyni, przy ulicy Leśnej, na osiedlu - Bernadowo Park. Budynek znajduje się pod lasem, osiedle zamknięte, nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godebskiego

Oksywie,Gdynia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogórze,Gdynia

2 200 zł53 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Pogórze, na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

15 000 zł193 m² 77,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokojowy apartament położony w samym sercu Kamiennej Góry w Gdyni z 6 balkonami w tym jeden 130 m,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zamenhofa

Chylonia,Gdynia

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 26,2 m2, położone na drugim piętrze piętrze w 4-piętrowym bloku w doskonale skomunikowanej części Gdyni - dzielnicy Chylonia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

6 600 zł84 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie z widokiem na morze. Apartament ma 84 m2 i znajduje się w kamienicy z 1933 roku. Położony jest na I piętrze z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

2 000 zł43 m² 46,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,9 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji w Gdyni - przy ul. Beniowskiego. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeliwna

Obłuże,Gdynia

2 000 zł38 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 znajduje się na piątym piętrze budynku przy ul. Żeliwnej 19 w Gdyni Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

55 zł/m²21 m² 1 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu atrakcyjnych pomieszczeń biurowych o w budynku biurowym virgo. Uwaga! W budynku dostępne są inne pomieszczenia biurowe o różnym metrażu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone przy ul. Legionów w jednej z najbardziej cenionych części Gdyni. Redłowo, ul Legionów, kaskada Redłowska. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

56 zł/m²192 m² 10 752 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest najem długoterminowy lokalu na trzecim piętrze Centrum Kwiatkowskiego w ścisłym Centrum Gdyni okolica Skrzyżowanie ulic Władysława IV i 10 Lutego to absolutne centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zielonej W gdyni opis mieszkania: lokal o powierzchni 50 m2 składa się z: - salonu - przedpokoju - sypialni - pokoju - łazienki Lokal kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

3 800 zł92 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow.92,12m2 w Gdyni w Orłowie w spokojnej nadmorskiej okolicy. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

4 100 zł81 m² 50,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.74,58m2 w Gdyni na Kamiennej Górze. Mieszkanie znajduję się w budynku z windą"willa Kamień". Budynek o nowoczesnej i oryginalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Kolendrowa

Dąbrowa,Gdynia

670 zł9 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Wynajem pokoju 9 m - Gdynia Dąbrowa Zapraszam do wynajęcia pokoju o powierzchni 9 m w trzypokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Chwarznieńskiej 30c Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 4 piętrowego budynku bez windy. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera