dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

1 749 000 zł120 m² 14 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w Gdyni (płyta Redłowska) przy ulicy Powstania Śląskiego. Atuty - widok na morze, - wszędzie blisko, a jednocześnie cisza i spokój, - segment środkowy (niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: nowoczesne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie - Gdynia Cisowa, ul. Kcyńska opis lokalu: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Kcyńskiej, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

1 489 000 zł88 m² 16 863 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Jeśli poszukujesz mieszkania dla rodziny, dobrze skomunikowanego z centrum miasta , tuż przy lesie z pełnym zapleczem handlowo- usługowym to ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

935 000 zł67 m² 14 047,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie 3 pokoje! bez prowizji 3 pokojowe mieszkanie z najlepszą ekspozycją południowo-zachodnią! Świetna cena! wyjątkowa lokalizacja Mały Kack to najbardziej topowa dzielnica do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

1 552 320 zł118 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy przy ul. Redłowskiej w Gdyni o powierzchni 117,6 m na dwóch poziomach. Parter z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

5 900 000 zł1 103 m² 5 349,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1103 m w dzielnicy Kamienna Góra w Gdyni. Zaledwie 300 metrów dzieli działkę od Bulwaru Nadmorskiego, idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

495 682 zł38 m² 13 003,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie - Gdynia, chwarzno-Wiczlino Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. To mieszkanie łączy nowoczesną architekturę z doskonałą funkcjonalnością idealne dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

535 000 zł48 m² 11 145,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio wyjątkowo ustawne, rozkładowe mieszkanie położone w cichej i widokowej części Gdyni Obłuża przy ul. Jantarowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herberta

Redłowo,Gdynia

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Gdyni - Redłowie, przy ul. Herberta. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

540 320 zł42 m² 12 722,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Możliwość prezentacji mieszkań pokazowych. Takich jak na zdjęciach. Nie czekaj, dzwoń i umów się na prezentację. Opis mieszkania: dwupokojowy apartament w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 160 000 zł290 m² 7 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Świetna propozycja inwestycyjna! Duże możliwości! Oferujemy solidnie wybudowany dom wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowo. Powierzchnia użytkowa domu: ok. 178.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieszczadzka

Wielki Kack,Gdynia

355 784 zł34 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne pod inwestycję! Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

749 000 zł72 m² 10 349,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesny komfort i funkcjonalny układ To mieszkanie od razu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

449 000 zł44 m² 10 251,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni blisko morza i plaży. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji na ul. Godebskiego w Gdyni Oksywiu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

629 000 zł64 m² 9 903,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Karwiny - ul. Buraczana Spółdzielcze prawo do lokalu (możliwy zakup przez obywateli spoza ue) Szukasz mieszkania z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kameralna

Mały Kack,Gdynia

2 350 000 zł143 m² 16 433,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom W stylu śródziemnomorskim dla rodziny Bliskość morza | Bliskość lasu | Osiedle zamknięte | Monitoring | Garaż dwu stanowiskowy | Plac zabaw dla dzieci | Kameralność | Fotowoltaika | Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

629 000 zł54 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia pogórze ul. Porębskiego opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

1 760 000 zł98 m² 17 994,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronny, luksusowy apartament (nr 2) o powierzchni 97,81 m , usytuowany na 1. piętrze nowoczesnego budynku o wysokim standardzie. Lokal składa się z 4 pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Karwiny,Gdynia

615 000 zł60 m² 10 182,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Gdyni, w dzielnicy Karwiny, przy ul. Poli Gojawiczyńskiej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

819 000 zł42 m² 19 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty Idealna lokalizacja dla osób ceniących bliskość miasta i dobrą komunikację. Nietuzinkowy wystrój wnętrzablisko lasuopis: pokój dzienny z aneksem kuchennymsypialniałazienkataras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

705 583 zł62 m² 11 329,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3-pokojowe w Gdyni Bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Posiadam również w ofercie inne metraże oraz układy. Informacje o nieruchomości Lokalizacja: gdynia, powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

520 316 zł42 m² 12 344,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieszczadzka

Wielki Kack,Gdynia

557 848 zł54 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Marszewska

Cisowa,Gdynia

520 000 zł1 190 m² 436,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 1190 m2 z budynkiem 40 m2 - cisza, natura i wszystkie media | Gdynia Cisowa - przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 1190 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

720 000 zł46 m² 15 544 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do oferty nieruchomości na Chwarznie-Wiczlinie. Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,32 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

499 000 zł44 m² 11 340,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Chylonia, ul. Kartuska, z garderobą i balkonem Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sieroszewskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 749 000 zł104 m² 26 306,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowy apartament o powierzchni 104,50 m , położony w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra w Gdyni. Ta nieruchomość to idealne połączenie luksusu, komfortu i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

529 000 zł46 m² 11 413,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, zlokalizowane przy ul. Powstania Wielkopolskiego w Gdyni (redłowo) - 46,35 m Opis mieszkania Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wendy

Śródmieście,Gdynia

677 655 zł37 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera Ustawna i słoneczna kawalerka położona w sercu Gdyni z ogrodem Mieszkanie składa się z ustawnego salonu oraz wydzielonej sypialni i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - Gdynia Cisowa, ul. Owsiana, z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy Wyobraź sobie poranek z kubkiem kawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Redłowo,Gdynia

2 650 000 zł330 m² 8 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wyjątkowa oferta w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo! Przestronny dom z potencjałem i bliskością morza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży imponującego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

790 000 zł81 m² 9 786,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży Lub Wynajęcia lokal biurowo - usługowy. Starowiejska, budynek Atrium 4 piętro. Powierzchnia 80,72m2 - 3 pomieszczenia z aneksem kuchennym oraz łazienką. Biuro w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe gdynia cisowa ul. Kcyńska idealne na wynajem lub na start Możliwy jest zakup przez cudzoziemców bez zezwolenia mswia Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 30 m2, usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

629 000 zł66 m² 9 472,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na parterze w Gdyni (obłuże). Lokal o powierzchni 66,4 m z piwnicą, dwustronny i ustawny. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

349 000 zł24 m² 14 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 24 m - Gdynia Redłowo, ul. Powstania Wielkopolskiego 78b Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24 m , położona na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Chylonia,Gdynia

545 000 zł53 m² 10 341,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w Gdyni przy ul. Starogardzkiej - spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu - z możliwością zakupu przez cudzoziemców. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. *atuty* - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Chylonia,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia leszczynki ul. Zamenhofa opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Zamenhofa, blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia