dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 131 ogłoszeń

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: daniel Zawadzak   Millennium Nieruchomości prezentuje: lokal użytkowy o powierzchni 42m2 znajdujący się na parterze z dużymi witrynami. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł104 m² 10 288 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie z dużym ogrodem Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalną nieruchomość - całe piętro domu wraz z antresolą - zlokalizowaną w odrestaurowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Agencja Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , położonego na czwartym piętrze w gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł149,07 m² 7 647,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Uwaga! Mieszkanie o powierzchni całkowitej około 180m2 (użytkowej 149m2), trzypoziomowe! Praktycznie pod lasem. Okazja! Lokalizacja: osiedle Chwarzno Sokółka znajduje się w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 185 000 zł80,34 m² 14 749,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Gdynia | Gotowiec inwestycyjny | 3 mikroapartamenty | najem w trakcie | wysoka rentowność w cenie 2 miejsca parkingowe w hali garażowej! Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł70 m² 17 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

English version below Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, wygodnym układem pomieszczeń i dużą piwnicą. Mieszkanie wyróżnia się dobrze przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł8 001 m² 219,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,88 m² 10 676,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości: - ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, - miejsca parkingowe przy budynku, - piwnica, - słoneczna ekspozycja, - bliskość komunikacji i infrastruktury, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł54,40 m² 12 683,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy z przyjemnością mieszkanie, które oferuje więcej niż podobne nieruchomości. Mieści się przy kameralnej ulicy Witomina, w ciekawym budynku, na zamkniętej bramą posesji. Ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł396,73 m² 4 511,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:697 m²

Oferta dostępna wyłącznie w ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu dwa Domy, wpisane na jednej Księdze Wieczystej przy ulicy Jaskółczej w Gdyni - Pustki Cisowskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł450 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:413 m²

Bliźniak W orłowie W sąsiedztwie stuletniego parku. To idealna propozycja dla osób ceniących doskonałą lokalizację i bliskość natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł56,41 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,04 m , położone w centrum Gdyni bez windy. Lokal składa się z dwóch pokoi oraz oddzielnej, widnej kuchni. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 940 zł55,30 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

590 960 zł47,54 m² 12 430,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie - Gdynia, chwarzno Wiczlino Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,54 m to propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort codziennego życia z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 035 zł34,67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł82,60 m² 47 215,50 zł/m²

 

Piętro:10/38

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament z balkonem w Sea Towers to propozycja dla osób poszukujących wyjątkowej przestrzeni z prawdziwie nadmorskim charakterem. Położenie na 10 piętrze gwarantuje piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Styl, komfort i prestiż w sercu Gdyni - Modern Tower, wzgórze św. Maksymiliana Zamieszkaj w jednym z najbardziej pożądanych adresów w Gdyni! Modern Tower to pierwsza inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 356 zł42,07 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metraż: 42,07 m | Balkon 4,16 m | 5 piętro | 2 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł62,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,90m2 w dzielnicy Gdynia Pogórze atuty nieruchomości: - cicha okolica w sąsiedztwie lasu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 175 zł33,35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem oraz systemem smart home od dewelopera w promocyjnej cenie. Idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Atuty: - cena 350 175 zł (10 500 zł/m2), - bez prowizji, - bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł122,50 m² 15 502,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Kamienica wybudowana w 1936 roku. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.Winda.Cała powierzchnia znajduje się na jednej kondygnacji. Mieszkanie jest dwustronne. Do remontu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł844 m² 2 310,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 925 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 1324/11 o powierzchni 2925 m oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie: - budynku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,26 m² 16 578,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja, której już sama nazwa ulicy nacechowana jest klimatem tego miejsca - kameralne, spokojne, rodzinne osiedle, będące idealnym miejscem do życia - Osiedle Bernadowo Park zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41 m² 15 829,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie blisko morza - Gdynia Redłowo, idealne pod wynajem - ul. Powstania Śląskiego Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł83 m² 50 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nietuzinkowy apartament z panoramicznym widokiem na morze - Nowe Orłowo, gdynia Wyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem na Bałtyk Przyjedź samochodem i zaparkuj wygodnie na prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł71 m² 19 704,23 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Gotowe do zamieszkania od zaraz, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni. Perfekcyjna przestrzeń dla wymagającej pary, rodziny lub mieszkanie wakacyjne bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 612 zł61,10 m² 13 348,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy na prezentację mieszkań pokazowych (zdjęcia). Mieszkania oferowane są w stanie deweloperskim do wykończenia. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,10.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł101,40 m² 48 323,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Najwyższa jakość | Bliskość morza i plaży | Bliskość lasu i molo | Kominek | Projektowany i wykańczany przez architekta | Strzeżone osiedle ze strefą fitness Ten apartament nie udaje.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł189 m² 7 671,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Promocja noworoczna: 1350 000! (100 000 niżej od ceny regularnej) Najważniejsze atuty inwestycji: - kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł67,20 m² 15 922,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 234 m² 335,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 2234 m2, otoczona lasem, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną - strefa rezydencjalna. Gdynia Dąbrowa ul. Kolonia dz. nr 859 obręb 0014 Dąbrowa. Wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł1 240 m² 2 983,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Wyjątkowa okazja - pilna sprzedaż - super cena! - znacznie poniżej wyceny - właściciel chce szybko sprzedać - wyjątkowo korzystna lokalizacja! - możliwości - jedna Z nielicznych ofert.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 684 zł67,60 m² 24 862,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 341 120 zł126,08 m² 26 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 125,93 m znajduje się na piętrze 0 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 525 zł66,75 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł54 m² 10 648,15 zł/m²