dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

340 000 zł38 m² 9 043 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy w Gdyni Grabówek przy ulicy Morskiej. Lokalizacja Grabówek to dzielnica Gdyni, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

885 000 zł89 m² 9 998,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Twoje wymarzone miejsce wśród zieleni i śpiewu ptaków. Spokój, prywatność i komfort czekają w Gdyni Chwarzno-Wiczlino. Atuty Osiedle Sosnova to kameralny kompleks 4 nowoczesnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł44 m² 18 350,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa cena | taras 40 M2 | 500 m do Morza| Dwucyfrowa stopa zwrotu | Gdynia Śródmieście ul. Abrahama 46 Atuty: - wyjątkowy 40-metrowy taras - w bezpośrednim sąsiedztwie dwie prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wittekówny

Oksywie,Gdynia

579 000 zł44 m² 13 061,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

755 000 zł60 m² 12 531,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż prezentujemy Państwu piękne nowoczesne mieszkanie w Gdyni na Pogórzu przy ulicy Żelaznej 12. Mieszkanie: * Salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (23,80m2) * Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

354 280 zł26 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! Zakup od dewelopera! Zamieszkaj wygodnie w miejscu, które gwarantuje nowoczesność, wygodę i świetną komunikację. Na sprzedaż oferujemy kameralne studio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 200 000 zł198 m² 11 120,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 4 | pu 197,84 m2 | Działka 189 m2 | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 650 000 zł197 m² 13 462,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 9 | Skrajny z największą działką | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojciecha

Śródmieście,Gdynia

529 000 zł37 m² 14 305 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdyni. Idealne jako second home lub też inwestycja pod wynajem krótko lub długoterminowy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bieszczadzka

Wielki Kack,Gdynia

309 015 zł29 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe położone na 1 piętrze w atrakcyjnej dzielnicy Gdyni - Wielki Kack Wyjątkowa cena! Osiedle położone jest w unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Afrodyty

Działki Leśne,Gdynia

43 200 zł239 m² 180,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 079 000 zł31 m² 34 806,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Mamy przyjemność zaoferować Państwu niepowtarzalny apartament w inwestycji Piotra 4, która powstaje tuż przy gdyńskim nabrzeżu, przy ul. Św. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

579 000 zł60 m² 9 731,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowa oferta wyłącznie w miocasa! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5m2 mieszczące się na parterze bloku z 1976 roku. Dzielnica Gdynia Obłuże. Atuty: - możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chylonia,Gdynia

740 925 zł67 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3- pokojowe mieszkanie (66,75 m2) położone na 1-szym piętrze, w Gdyni Chyloni. Mieszkanie: oferowane 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

889 000 zł38 m² 23 394,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

804 000 zł54 m² 14 888,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie w sercu Gdyni z panoramicznym widokiem na miasto i morze. Położone w samym centrum Gdyni, wyjątkowe mieszkanie stanowi idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

820 000 zł92 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie: wyjątkowe, 3-pokojowe, 2-poziomowe, bardzo słoneczne, ustawne i funkcjonalne o powierzchni użytkowej 72.7 m2, a powierzchni całkowitej 92 m2 Poziom I: Salon: duży, bardzo jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

449 000 zł28 m² 16 035,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Świetna okazja inwestycyjna - funkcjonalna kawalerka z ogródkiem na nowym osiedlu cis w Gdyni, idealna na wynajem długoterminowy lub jako pierwsze mieszkanie! Osiedle cis to pięciopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

599 000 zł45 m² 13 340,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż odświeżone i gotowe do wprowadzenia mieszkanie dwupoziomowe z balkonem oraz z przynależną komórką lokatorską położone na osiedlu Fikakowo, gdynia Wielki Kack. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 049 000 zł70 m² 15 061 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 - pokojowy apartament z balkonem i pięknym widokiem | gotowy do wprowadzenia | szybki termin wydania Z przyjemnością oferuję Państwu trzypokojowy apartament, będący kwintesencją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,Gdynia

1 950 000 zł290 m² 6 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Atuty: przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, w zacisznej lokalizacji, tuż obok lasu. Dobrze nasłoneczniona działka. Duży garaż. Dla kogo Dla dużej rodziny, dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 149 000 zł110 m² 19 536,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Apartament położony w Gdyni Redłowo ul. Powstania Wielkopolskiego na osiedlu "nad Kępą". Lokal o pow. 110 m kw położony jest na 4 - ostatnim piętrze (tylko trzy mieszkania na pietrze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Witomino,Gdynia

950 000 zł47 m² 20 212,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: przestronny apartament w koronach drzewach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ekspozycja południowo-wschodnia zapewniająca dużą ilość światła w ciągu dnia. Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

526 000 zł42 m² 12 497 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,09 mkw z przynależnym ogródkiem, komórką lokatorską oraz naziemnym miejscem postojowym zewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Chwarzno,Gdynia

1 299 000 zł103 m² 12 587,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na jednym z najlepszych osiedli Gdyni! Praktycznie nigdy nie zamieszkałe! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najprężniej rozwijających się części Gdyni - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wiczlino,Gdynia

849 000 zł105 m² 8 088,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

>kupujący nie płaci prowizji< nowoczesne osiedle Dębowa Góra , Gdynia Wiczlino Doskonała lokalizacja i nowoczesny design! Z przyjemnością prezentuję Państwu niepowtarzalną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

890 000 zł50 m² 17 683,30 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność z naturą? To właśnie to! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. To inwestycja dedykowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

559 000 zł54 m² 10 448,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażone, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 53 metrów kwadratowych, zlokalizowane na gdyńskim Obłużu. Mieszkanie usytuowane na IV - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

375 000 zł38 m² 9 765,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie z potencjałem w sercu Gdyni Chyloni Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,40 m , położone na parterze w zadbanym wieżowcu w Gdyni Chyloni. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wittekówny

Obłuże,Gdynia

829 000 zł64 m² 12 892,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

*** tylko U nas *** Komfortowe, bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni na granicy dzielnicy Oksywia i Obłuża o powierzchni użytkowej 60,7 m2. Mieszkanie mieści się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ledóchowskiego

Działki Leśne,Gdynia

51 500 zł48 m² 1 072,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład mas upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

760 000 zł58 m² 13 004,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj komfortowo z własnym ogródkiem! Mieszkanie na parterze, z bardzo dużym tarasem i ogródkiem o powierzchni ponad 68 m - propozycja, która rzadko trafia się na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

9 999 999 zł500 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Patio Róży,Gdynia

1 189 000 zł100 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe na gdyńskim Chwarznie-Wiczlinie przy ul. Zaruskiego! Osiedle "patio Róży" tworzy przyjazną miejską przestrzeń, położoną zaledwie 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

9 999 999 zł500 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Mały Kack,Gdynia

654 999 zł66 m² 9 924,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na parterze, po generalnym remoncie. W skład lokalu wchodzą: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

625 000 zł47 m² 13 326 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,90 m2 z balkonem i cudownym widokiem na Zatokę od Półwyspu do Mierzei! Witomino! 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,90 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Fikakowo,Gdynia

935 939 zł78 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu funkcjonalne, jasne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą i hala garażową w cenionej przez gdynian dzielnicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 890 000 zł106 m² 17 830,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Kamienica, w której mieści się oferowany Apartament została wzniesiona w 1938. Wyremontowana klatka schodowa z elementami nowoczesnego wystroju, zachowano tu jednakże elementy typowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąsowicza

Grabówek,Gdynia

1 490 000 zł109 m² 13 669,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż! Przedstawiamy Państwu dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim w prężnie rozwijającej się dzielnicy Grabówek w Gdyni, którego oddanie nastąpi w drugim kwartale.