dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 138 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia cisowa | blisko skm lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Cisowa. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Orlicz-Dreszera

Leszczynki,Gdynia

731 000 zł69 m² 10 656 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem z możliwością wyodrębnienia 5-6 pokoi pod dalszy wynajem (kwatery pracownicze), bądź dla dużej rodziny położone blisko Estakady Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

2 580 000 zł336 m² 7 886,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 154 m²

Parterowy dom z ogrodem w zielonej części Gdyni - idealny dla rodziny Cisza, prywatność i funkcjonalność w otoczeniu natury, z szybkim dostępem do całego Trójmiasta. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 400 000 zł252 m² 5 561,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Atuty: dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 251,74m2 (użytkowa 227,53m2) Lokalizacja: pustki Cisowskie to spokojna, bardzo dobrze skomunikowana dzielnica Gdyni. Niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

688 000 zł53 m² 12 981,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Gdynia - Wiczlino Ogród | mieszkanie 53 m | taras 35 m | cena: 688 000 zł Opis nieruchomości: taras 35 m - prywatna przestrzeń do wypoczynku, spotkań, relaksu na świeżym powietrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

5 500 000 zł1 103 m² 4 986,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1103 m w dzielnicy Kamienna Góra w Gdyni. Zaledwie 300 metrów dzieli działkę od Bulwaru Nadmorskiego, idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Orłowo,Gdynia

1 893 000 zł84 m² 22 511,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Gdynia Orłowo to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, łącząca w sobie spokój natury i wygodę bliskości centrum. Dzięki wyjątkowemu położeniu, mieszkańcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze,Gdynia

630 000 zł50 m² 12 475,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest nowocześnie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Pogórzu, tuż na granicy z Gdynią przy ul. Śliwińskiego. Nieruchomość usytuowana na III - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

645 000 zł53 m² 12 101,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Najprężniej rozwijająca się część Gdyni, uważana za małe miasteczko dzielnica Gdynia Wiczlino. Tu w otoczeniu zieleni powstało nowe osiedle z pełna infrastrukturą. W tej zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Obłuże,Gdynia

115 000 zł600 m² 191,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas Działka rekreacyjna na ogrodach działkowych rod z całorocznym domkiem i pełną infrastrukturą - Gdynia, ul. Dąbka/zielona atuty nieruchomości - Pierwsza linia zabudowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Leszczynki,Gdynia

505 000 zł38 m² 13 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty: * Znakomita lokalizacja, * Dużo terenów rekreacyjnych, * 1 min pieszo do przystanku autobusowego, * 10 min pieszo do skm, * Pełna infrastruktura, szkoły, przedszkola, przychodnie, hipermarkety, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Władysława Jagiełły

Mały Kack,Gdynia

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Gdynia, mały Kack, osiedle Hovnanian, ul. Władysława Jagiełły Najważniejsze informacje * powierzchnia użytkowa: 197 m * działka: 254 m * rok budowy: 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

485 000 zł49 m² 9 877,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w cudownej dzielnicy Witomino-leśniczówka. Mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,1 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 690 000 zł151 m² 11 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Gdyni, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

2 100 000 zł57 m² 36 913,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: zaciszna enklawa będąca doskonałą propozycją dla osób poszukujących ustronnego miejsca, bez potrzeby dojeżdżania z przedmieścia. Niska, kameralna zabudowa budynków doskonale komponuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porazińskiej

Karwiny,Gdynia

660 000 zł59 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis mieszkania: oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m , zlokalizowane w Gdyni Karwinach. Nieruchomość składa się z: salonu z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

485 000 zł52 m² 9 344,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Pełna własność. Wzorowy stan prawny. Oferuję mieszkanie 2 pokojowe, z dużym balkonem, piwnicą. Doskonale skomunikowane! Układ: - przestronny przedpokój z pojemną szafą, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze Górne,Gdynia

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w Gdyni Pogórzu Górnym. Nieruchomość: - salon - Osobna Kuchnia - Łazienka z wanną - wc - Przedpokój - Duży Balkon przygotowany pod fotowoltaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

1 090 000 zł112 m² 9 744,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie w szeregowcu z garażem w świetnej lokalizacji (gdynia Redłowo) Atuty nieruchomości Bezczynszowe mieszkanie, zapewniające niższe miesięczne wydatki. Duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

849 000 zł75 m² 11 260 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie z dwoma dużymi tarasami o powierzchni 75,4 m2 usytuowane na II piętrze w kameralnym, nowoczesnym budynku z 2018 roku, w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 190 000 zł136 m² 16 102,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Atuty Dwupoziomowe mieszkanie przy malowniczej ulicy Hallera w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana. Świetna lokalizacja blisko plaży i Centrum miasta. Kameralny, 2-lokalowy budynek, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Gdynia

Redłowo,Gdynia

499 000 zł22 m² 23 101,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie z antresolą na Kamiennej Górze w Gdyni idealne do zamieszkania lub jako inwestycja lokalizacja: kamienna Góra to jedna z najbardziej prestiżowych i malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

499 000 zł47 m² 10 689,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2 pokojowe w Gdyni przy ul. Olgierda. Balkon, bezpłatny parking, powierzchnia użytkowa 46,68 m . Mam do zaoferowania umeblowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

751 000 zł67 m² 11 259,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 66,7 m - Gdynia Witomino Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m , położone w centrum osiedla Witomino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Leszczynki,Gdynia

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja: gdynia Chylonia ul. Wiejska to idealne rozwiązanie dla rodziny, jak i inwestora! Lokalizacja? Strzał w dziesiątkę! Blisko komunikacji miejskiej, sklepów, terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ujejskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

380 000 zł30 m² 12 781,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie do generalnego remontu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni. Wzgórze Świętego Maksymiliana od wielu lat uważane jest za jedną z najbardziej lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

530 000 zł47 m² 11 286,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Redłowo,Gdynia

2 790 000 zł330 m² 8 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wyjątkowa oferta w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo! Przestronny dom z potencjałem i bliskością morza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży imponującego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 040 902 zł44 m² 23 906,80 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty Do własnej aranżacji, brak pcc. Lokalizacja Inwestycja usytuowana w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. Alvarium 2.0 powstało przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 091 121 zł44 m² 25 060,20 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 042 938 zł47 m² 22 124,30 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty Do własnej aranżacji, loggia, brak pcc. Lokalizacja Inwestycja usytuowana w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. Alvarium 2.0 powstało przy głównej arterii komunikacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

575 000 zł46 m² 12 554,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie dwupoziomowe z balkonem oraz z przynależną komórką lokatorską położone na osiedlu Fikakowo, gdynia Wielki Kack. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tęczowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 139 000 zł103 m² 11 105,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Twój wymarzony dom z ogrodem - przestrzeń i komfort dla całej rodziny! budynek: b9 lokalizacja: "tęczowy zakątek" to idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju i wygody, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 460 000 zł199 m² 12 372,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 6 | pu 198,83 m2 | Działka 191 m2 | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kombatantów

Redłowo,Gdynia

2 410 000 zł193 m² 12 481,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 5 | pu 193,08 m2 | Działka 188 m2 | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Łęczycka

Mały Kack,Gdynia

2 200 000 zł1 017 m² 2 163,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atuty: pięknie położona działka w Gdyni Małym Kacku nad rzeką Kaczą Lokalizacja : Nieruchomość położona w kameralnej części Małego Kacka, dzielnicy o zabudowie jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 068 539 zł44 m² 24 541,60 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty Do własnej aranżacji, taras, brak pcc. Lokalizacja Inwestycja usytuowana w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. Alvarium 2.0 powstało przy głównej arterii komunikacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Gdynia

Mały Kack,Gdynia

1 950 000 zł178 m² 10 955,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Atuty: apartament/ połowa domu z 80m2 tarasami i widokiem na zatokę położony w odległości 10 min od centrum otoczony terenami zielonymi. Wyjątkowe miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

595 000 zł56 m² 10 644 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Atuty Parter z przestronnym tarasem, idealnym do relaksu i spotkań na świeżym powietrzu Jasne wnętrza dzięki korzystnej ekspozycji południowo-zachodniej Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 200 000 zł198 m² 11 120,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 4 | pu 197,84 m2 | Działka 189 m2 | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tęczowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 149 000 zł103 m² 11 203,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Twój wymarzony dom z ogrodem - przestrzeń i komfort dla całej rodziny! budynek: b10 lokalizacja: "tęczowy zakątek" to idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju i wygody, bez.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij