dowolna

Nowe domy Gdynia

38 ogłoszeń

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

637 000 zł110 m² 5 790,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:991 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: wiczlińska W tym miejscu wybudujemy dom według projektu: 'tosiek Z151_451' lub innego, wybranego przez Państwa. Cena zawiera działkę oraz budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miedziana

Pogórze,Gdynia

656 000 zł159 m² 4 125,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: miedziana Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to: 'w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Gdynia,pomorskie

595 000 zł105 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: komonora W tym miejscu wybudujemy dom według projektu: 'melodyjny_527' lub innego, wybranego przez Państwa. Cena zawiera działkę oraz budowę domu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jutrzenki

Wiczlino,Gdynia

673 000 zł136 m² 4 948,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Cena zawiera dom wraz z działką blisko ulicy: śliskiej i Jutrzenki Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Księżycowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

703 000 zł127 m² 5 535,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Cena zawiera dom wraz z działką blisko ulicy: księżycowa Czas budowy to 3 miesiące (za każde 100m2 powierzchni) Możesz zmienić projekt domu na inny. Ten, którego zdjęcia są powyżej to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lazurowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

644 000 zł94 m² 6 851,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:901 m²

Blisko ulicy: lazurowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'kamilaz273_187' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim mini. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

1 200 000 zł169 m² 7 103,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Lokalizacja jest dogodna dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas: w pobliżu jest wiele terenów zielonych (w tym rezerwat przyrody "kacze Łęgi") oraz ośrodków sportowych. Istniejąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Śliska

Wiczlino,Gdynia

649 000 zł105 m² 6 180,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Blisko ulicy: śliska/ Krauzego jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'justinz102_360' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

594 000 zł93 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:959 m²

Blisko ulicy: rewerenda jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'dom przy Cyprysowej 34_303' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Małkowskiego

Wiczlino,Gdynia

646 000 zł131 m² 4 373,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Blisko ulicy: małkowskiego jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w borówkach 2_327' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

745 000 zł154 m² 4 350,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Blisko ulicy: wiczlińska jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'dawid 2_403' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chylonia

Chylonia,Gdynia

594 000 zł102 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:536 m²

Blisko ulicy: róg jabłoniowej/brzoskwiniowej jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w lukrecji4_553' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

517 000 zł84 m² 6 154,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Blisko ulicy: sucha jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'olek Z64_75' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gradowa

Wiczlino,Gdynia

1 259 000 zł183 m² 6 879,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Blisko ulicy: gradowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'marsala 2m_551' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pomianowskiego

Dąbrowa,Gdynia

625 000 zł91 m² 6 868,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Blisko ulicy: pomianowskiego jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'przemek Z71_21' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ketlinga

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

681 000 zł125 m² 5 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:768 m²

Blisko ulicy: ketlinga jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'bursztyngl-315_132' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stoigniewa

Leszczynki,Gdynia

660 000 zł91 m² 7 252,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Blisko ulicy: stoigniewa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'przemek Z71_21' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

643 000 zł106 m² 6 066,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:552 m²

Blisko ulicy: okrężna jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'miniaturka_24' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łanowa

Gdynia,pomorskie

640 000 zł139 m² 3 975,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:847 m²

Blisko ulicy: łanowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w rododendronach 5 (wn)_485' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

577 000 zł83 m² 6 851,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Blisko ulicy: starochaszczyńskiej jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'wiktoria tk 109_26' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Małkowskiego

Wiczlino,Gdynia

640 000 zł130 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:888 m²

Blisko ulicy: małkowskiego jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w zielistkach_348' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Fińska

Cisowa,Gdynia

669 000 zł171 m² 3 298,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Blisko ulicy: fińska/morska jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'karol Z150_139' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kukułki

Wielki Kack,Gdynia

552 000 zł111 m² 4 531,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:637 m²

Blisko ulicy: kukułki jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w zielistkach 2_343' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Makowskiego

Oksywie,Gdynia

737 000 zł100 m² 7 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:632 m²

Blisko ulicy: ks.Edmunda Makowskiego jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'Bez_398' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Starochwaszczyńska

Kacze Buki,Gdynia

462 500 zł82 m² 5 640,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Przedstawiamy bardzo przyjazny dom z czterema lokalami mieszkalnymi, z których każdy ma charakter samodzielnego segmentu z własnym niezależnym wejściem, dwoma kondygnacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

417 000 zł111 m² 4 531,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:637 m²

W zielistkach 2_343' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini - surowy zamknięty. Cena zawiera działkę ( 199 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herberta

Pogórze,Gdynia

569 000 zł126 m² 4 506,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy bardzo atrakcyjna ofertę domu w zabudowie bliźniaczej, inwestycja realizowana jest w prężnie rozwijającej się okolicy na Pogórzu, wśród niskiej zabudowy (domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grenadierów

Mały Kack,Gdynia

968 000 zł126 m² 7 682,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Niedaleko ulicy: grenadierów jest działka gdzie wybudujemy dom według projektu: 'katania 2_444' (zdjęcia są powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Starochwaszczyńska

Kacze Buki,Gdynia

477 500 zł82 m² 5 823,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:73 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chwarznieńska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

715 000 zł102 m² 7 661,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Niedaleko ulicy: chwarznieńska jest działka gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w rubinach 2_pół_338' (zdjęcia są powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Częstochowska

Mały Kack,Gdynia

633 000 zł75 m² 8 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Niedaleko ulicy: częstochowska jest działka gdzie wybudujemy dom według projektu: 'zosia_131' (zdjęcia są powyżej). Cena zawiera działkę oraz ten dom w stanie wykończenia surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Starochwaszczyńska

Kacze Buki,Gdynia

470 000 zł82 m² 5 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starochwaszczyńska

Kacze Buki,Gdynia

477 500 zł82 m² 5 823,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:73 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starochwaszczyńska

Kacze Buki,Gdynia

470 000 zł82 m² 5 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starochwaszczyńska

Kacze Buki,Gdynia

462 500 zł82 m² 5 640,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sterników

Orłowo,Gdynia

4 199 000 zł320 m² 13 121,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom Gdynia Orłowo dla rodziny lub firmy, blisko morza i plaży. Pas nadmorski. Nieruchomość położona w Orłowie, świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni. W promieniu kilkuset metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiejska

Chylonia,Gdynia

2 200 000 zł550 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek zlokalizowany jest w Gdyni - Chyloni, zapewniająca szybki dojazd do centrum Gdyni jak i całego Trójmiasta, oddalona jest o ok. 200 m. Dystans ten jest bardzo dobrym kompromisem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wołodyjowskiego

Gdynia,pomorskie

658 000 zł161 m² 4 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:629 m²

Niedaleko ulicy: michała Wołodyjowskiego jest działka gdzie wybudujemy dom według projektu: 'iskierka_6' (zdjęcia są powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Małkowskiego

Wiczlino,Gdynia

615 000 zł131 m² 4 373,91 zł/m²