Mieszkanie, ul. Manganowa
Manganowa, Pogórze, Gdynia, pomorskie
- 395 000 zł
- 39,30 m²
- 10 050,89 zł/m²
Aleksandra Koncz...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Manganowa
Manganowa, Pogórze, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Manganowa
Zaktualizowane: 22 maja 2026
395 000 zł 39,30 m² 10 050,89 zł/m²
4/4
2
1998
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1998Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 395 000 zł (10 050,89 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 39,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1998
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 650 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: ARTFLAT, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 313560
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Gdyni Pogórze, przy ul. Manganowej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze kameralnego budynku z 1998 roku, usytuowanego bezpośrednio przy lesie. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako zakup inwestycyjny dla studenta.
Mieszkanie o powierzchni 39,3 m² składa się z:
salonu z wyjściem na duży balkon,
sypialni,
oddzielnej kuchni,
łazienki,
przedpokoju. (...)