Mieszkanie, ul. Złota
Złota, Pogórze, Gdynia, pomorskie
- 544 000 zł
- 38,79 m²
- 14 024,23 zł/m²
Joanna Wlizło
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Złota
Złota, Pogórze, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Złota
Zaktualizowane: 21 maja 2026
544 000 zł 38,79 m² 14 024,23 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
parter/6
2
2027
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/6Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 544 000 zł (14 024,23 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 38,79 m², 2 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: rok budowy: 2027 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 0/6, jednopoziomowe
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Platforma Mieszkaniowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 509341
Lokalizacja
- Adres: Złota, Pogórze, Gdynia, pomorskie
Opis nieruchomości
Wyjątkowe 2 pokoje z ogrodem - przestrzeń, której naprawdę potrzebujesz.
Są mieszkania i są miejsca, do których chce się wracać. To jest jedno z nich.
Jeśli szukasz przestrzeni, która daje Ci komfort życia, swobodę aranżacji i coś, czego większość ofert nie ma - prywatny ogród - właśnie ją znalazłeś.
Mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku - idealne połączenie wygody i prywatności. (...)
531 354...
531 354 561