dowolna

Mieszkania Gdynia – oferty mieszkań w Trójmieście

1 840 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 840 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeliwna

Obłuże,Gdynia

2 000 zł38 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 znajduje się na piątym piętrze budynku przy ul. Żeliwnej 19 w Gdyni Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

529 000 zł36 m² 14 735,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży nowe mieszkanie 2 pokojowe z wyposażeniem o powierzchni 35,09 m2 Stan prawny: pełna własność. Gotowe do wprowadzenia. Układ: - przestronny przedpokój, - kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

279 000 zł30 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka inwestycyjna 30 m2 | Gniewska 17 | Blisko uczelni i skm Na sprzedaż ustawna kawalerka (pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój), położona na 4 piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

799 000 zł66 m² 12 033,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,4 m , położone na parterze w 3-piętrowej kamienicy z cegły z 1938 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 596 500 zł128 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty Niskie opłaty administracyjne, możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju Lokalizacja Inwestycja usytuowana w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. Alvarium 2.0 powstało przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone przy ul. Legionów w jednej z najbardziej cenionych części Gdyni. Redłowo, ul Legionów, kaskada Redłowska. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok | blisko zatoka | gdynia redłowo lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 10 minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podjazd

Śródmieście,Gdynia

1 089 000 zł91 m² 11 906,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! * dwa mieszkania W sercu gdyni - gotowy produkt inwestycyjny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Dąbrowa,Gdynia

1 299 000 zł154 m² 8 429,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 154,10 m , położone w zielonej i spokojnej dzielnicy Gdynia Dąbrowa, przy ul. Gorczycowej 2. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Metalowa

Pogórze,Gdynia

620 000 zł59 m² 10 437,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

dla biura Szukasz pewnej inwestycji z natychmiastowym dochodem? Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowo jasne mieszkanie w Gdyni Pogórzu, które generuje stały miesięczny dochód dzięki aktywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie - gdynia chylonia ul. Kcyńska opis: nowoczesne, ustawne 2-pokojowe o pow. 31 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

529 000 zł44 m² 12 112,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania przepiękne, wykończone W wysokim standardzie mieszkanie dwupokojowe Z osobną kuchnią I balkonem w świetnej lokalizacji blisko skm, przystanku trolejbusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Via Estate prezentuje wyjątkowe, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni - dzielnica Obłuże, ul. Sucharskiego. Nowe, wyremontowane, urządzone w wysokim standardzie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Metalowa

Pogórze,Gdynia

399 000 zł32 m² 12 314,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w gdyńskiej dzielnicy Pogórze przy ul. Metalowej! W Gdyni nadal są takie miejsca, gdzie zamieszkać można tuż obok lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żaglowa

Wiczlino,Gdynia

499 870 zł51 m² 9 764,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Obwodnicy Trójmiasta, z łatwym dostępem do terenów zielonych a jednocześnie z dobrze rozwiniętą strukturą handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siega

Wielki Kack,Gdynia

849 000 zł71 m² 11 949,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Gdynia, wielki Kack - 4-pokojowe mieszkanie 71,05 m z halą garażową i komórką | ul. Siega (źródło Marii) Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 71,05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 122 240 zł67 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Gotowe do odbioru Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni blisko morza na powierzchnię 66,80 m2 składa się: -salon z aneksem kuchennym -pokój -pokój -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 084 388 zł69 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni blisko morza na powierzchnię 68,85 m2 składa się: -salon z aneksem kuchennym -pokój -pokój -łazienka -garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

599 000 zł60 m² 9 981,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni - Karwiny, ostatnie piętro z pięknym widokiem Oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 4. (ostatnim) piętrze budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

985 320 zł55 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni blisko morza na powierzchnię 55,20 m2 składa się: -salon z aneksem kuchennym -pokój -łazienka -przedpokój Inwestycja Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

550 000 zł35 m² 15 616,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 35 m w Gdyni Śródmieście z widokiem na las, w cichej okolicy u stóp Kamiennej Góry. Na nieruchomość składają się: - salon (18,94 m2) - kuchnia (6,58 m2) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

565 000 zł42 m² 13 452,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem gdynia redłowo | gotowe do zamieszkania | wyposażone | winda | blisko morza atuty nieruchomości: atrakcyjna lokalizacja Gdynia, dzielnica Redłowo, 2 funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perłowa

Obłuże,Gdynia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

O mieszkaniu: to 50-metrowe mieszkanie usytuowane jest na 2. piętrze w budynku z 2002 roku. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że przestrzeń jest maksymalnie wykorzystana i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

681 000 zł72 m² 9 515,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie (71,57 m - powierzchnia ścian 2,09 m = 69,48 m pow. użytkowa) narożne, na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

584 000 zł53 m² 10 998,10 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferuję umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem i piwnicą o fantastycznym układzie pomieszczeń. Powierzchnia mieszkania 53,10m + 4m piwnica. Szybki dojazd do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

719 000 zł59 m² 12 462,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Komfortowe 3 pokoje | 59 m | Gdynia Fikakowo | gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hodowlana

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

575 000 zł56 m² 10 231,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko centrum miasta, a jednocześnie marzy Ci się kawałek swojego ogrodu ? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Gdyni, przy ulicy Hodowlanej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

599 000 zł49 m² 12 199,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Beskidzka

Wielki Kack,Gdynia

486 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przytulne mieszkanie w sercu Wielkiego Kacka, gdynia - Twoja oaza spokoju i bezpieczeństwa! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny w Gdyni? Marzysz o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Chylonia,Gdynia

399 900 zł37 m² 10 808,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | dobra komunikacja | ustawne | blisko skm | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Chyloni! Oferujemy spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni prawie 37 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zielonej W gdyni opis mieszkania: lokal o powierzchni 50 m2 składa się z: - salonu - przedpokoju - sypialni - pokoju - łazienki Lokal kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

565 000 zł42 m² 13 452,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 2 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

3 800 zł92 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow.92,12m2 w Gdyni w Orłowie w spokojnej nadmorskiej okolicy. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

599 000 zł55 m² 10 871,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Gdynia Dąbrowa - przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55,10 m , położonego na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

1 083 200 zł68 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie z widokiem na morze. Atuty: widok na morze, idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość życia, ustawny układ pomieszczeń i słoneczne wnętrze, wysoka jakość.