dowolna

Mieszkania Gdynia – oferty mieszkań w Trójmieście

1 841 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 841 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdynia

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , częściowo wyposażone, położone na 4 piętrze nowoczesnego 4 piętrowego budynku Yarielys Residence przy ul. Antoniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Obłuże,Gdynia

545 000 zł63 m² 8 650,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z potencjałem w Gdyni Obłuże Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 4. piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Kamienna Góra,Gdynia

859 000 zł41 m² 20 951,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Gotowiec inwestycyjny-świetny na wynajem! 12 minut spacerem do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum Gdyni, w budynku Art Deco. Z miejscem postojowym w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

539 000 zł59 m² 9 083,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne w centrum Gdyni - idealne do aranżacji na mikroapartamenty Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,34 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

707 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Gdyni przy ulicy B.Dembińskiego, na osiedlu wybudowanym przez dewelopera SEMEKO - Horyzonty Gdynia. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

550 000 zł36 m² 15 256,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Szukasz 2-pokojowego mieszkania dla siebie lub pod inwestycję blisko centrum Gdyni? Idealnie trafiłeś/łaś! atuty: - 15 min pieszo do Polanki Redłowskiej i na plażę, - 20 min pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

419 000 zł50 m² 8 442,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow.49,63 m2 położonego tylko 7 min samochodem od Śródmieścia Gdyni. Lokalizacja: budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grabówek,Gdynia

399 000 zł35 m² 11 521,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2- pokojowe mieszkanie (34,63m2) Idealne pod inwestycję! rewelacyjna lokalizacja! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,63 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

625 000 zł52 m² 12 072,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Główne atuty: - po generalnym remoncie - Świetne doświetlenie ekspozycja mieszkania zapewnia słońce przez większość dnia, nadając wnętrzom ciepły klimat. - przestronny balkon (4,45 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

640 000 zł48 m² 13 223,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

R e Z E R W A C J A O F E R T A W P R Z Y G O T O W A N I U Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży , 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze,Gdynia

999 000 zł66 m² 15 136 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

> atrakcyjny, całkowicie wykończony i wyposażony apartament z dwoma tarasami zlokalizowany na prestiżowym osiedlu ogrody tesoro < przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

469 000 zł37 m² 12 675 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta W gdyni chylonia Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą 2 pokojowego mieszkania w Gdyni Chyloni. Nieruchomość: - 2 pokoje - Funkcjonalne mieszkanie z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

873 000 zł73 m² 11 901,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***kupujący nie płaci prowizji*** nowodworcowa - Twoje idealne miejsce do życia w harmonii z naturą i bliskością miasta! Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu maksymalnie do końca maja 2025. (możliwość krótszego najmu, np. 3 msc) Komfortowe, nowoczesne i bardzo słoneczne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciesz się komfortem tego nowoczesnego mieszkania w centrum Gdyni! To gustownie urządzone mieszkanie oferuje wszystko, czego potrzebujesz na dłuższy pobyt. W mieszkaniu znajduje się przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa,Gdynia

599 000 zł60 m² 10 067,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Stylowe mieszkanie W gdyni dąbrowie Zamieszkaj w nietuzinkowym mieszkaniu, które idealnie sprawdzi się dla pary lub singla. Przemyślana, funkcjonalna przestrzeń oraz doskonała lokalizacja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pustki Cisowskie,Gdynia

717 000 zł65 m² 11 063,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie z niezależną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze trzypiętrowego budynku-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

649 000 zł50 m² 12 902,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja Szukasz mieszkania blisko plaży i morza, a zarazem blisko centrum Gdyni? Idealnie Trafiłeś! atuty: - widok z loggii na morze i Polankę Redłowską - dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żniwna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Małym Kacku. Mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym standardzie w pełni umeblowane dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 890 zł23 m² 82,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Elegancka Kawalerka, gdynia Śródmieście 1 piętro, winda - ok. 23 m2. Mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Starowiejskiej. Okno wychodzi na stronę południową. W pełni umeblowane. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

660 000 zł64 m² 10 293 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży przestronne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Kamienica Janowska z 2010r. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze budynku z dużą, wygodną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

465 000 zł60 m² 7 815,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez kw - możliwość zakupu nieruchomości przez osobę nie posiadającą obywatelstwa polskiego! 3 pokoje na Obłużu z oddzielną kuchnią do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

480 000 zł54 m² 8 938,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym w Gdyni Chyloni przy ulicy Morskiej 303. Lokalizacja Chylonia to największa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stokowskiego

Cisowa,Gdynia

449 000 zł33 m² 13 684,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Nieruchomość zarezerwowana! Przytulne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Stokowskiego w Gdyni. Dostępne od stycznia! Mieszkanie o powierzchni 32,81 m w spokojnej dzielnicy Gdyni Cisowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

387 447 zł32 m² 12 070 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze, w kameralnym osiedlu w Gdyni. Powierzchnia 32,10 m ,. W skład której wchodzi: przedpokój (3,56 m ), salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

453 317 zł32 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne Biuro Sprzedaży Nieruchomości Jako zewnętrzne biuro sprzedaży, oferuję kompleksową obsługę inwestycji deweloperskich w zakresie sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie dostępna W biurze navigat Dzielnica Chyloni położona jest na południowy zachód od centrum Gdyni, i graniczy dzielnicami, takimi jak Leszczynki, grabówek, cisowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chwarzno,Gdynia

1 050 000 zł86 m² 12 242 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Chwarzno. Osiedle jest położone w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej infrastruktury handlowo- usługowej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł35 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Polecamy do wynajęcia przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jana Kazimierza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

332 600 zł27 m² 12 232,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup już dzisiaj, a płatnośc rozłóż na raty bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paprykowa

Dąbrowa,Gdynia

1 800 zł34 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Najemca nie płaci prowizji! Na wynajem przestronna kawalerka dla singla lub pary z dużym balkonem. Budynek położony w zacisznej części Gdyni Dąbrowy w otoczeniu lasu. Pod blokiem sporo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie dwupokojowe w budynkach Panoramy z cichobieżną windą. Kameralne osiedle zamknięte za budynkiem mały ogródek oraz placyk zabaw dla dzieci , ławki, huśtawki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowo

Grabówek,Gdynia

459 000 zł35 m² 13 114 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> atrakcyjne 2 -pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji < przedmiotem oferty jest funkcjonalne, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w kameralnym, IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

550 000 zł33 m² 16 773,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

520 372 zł42 m² 12 296,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

To wyjątkowa inwestycja, która łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją. Usytuowana w sercu zielonej dzielnicy, zapewnia szybki dostęp do centrum miasta i nadmorskich atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w budynku z 2022r. w nowej dzielnicy Gdynia Bernadowo W pobliżu plaża oraz wiele terenów rekreacyjnych. Budynek ogrodzony z halą garażową i windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Działki Leśne,Gdynia

2 450 zł64 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 64,2 m2. Nieruchomość położona jest przy ul. Warszawskiej w Gdyni, w dzielnicy Działki Leśne. Do centrum Gdyni 5 minut. Blisko Dworzec Główny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł35 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Oferujemy do wynajęcia przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Działki Leśne,Gdynia

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gdynia działki leśne! rewelacyjna lokalizacja! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 28 m2, znajdujące się na parterze w bloku 3-piętrowym, przy ulicy Nowogrodzkiej 15! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa,Gdynia

499 881 zł37 m² 13 510,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetne mieszkanie dla osób starszych! Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone na parterze. Wystawa okien względem stron świata: zachodnia. Wysokość pomieszczeń powyżej 3 m.