dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 300 zł57 m² 22,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku na wysokim parterze.Ulica spokojna o niewielkim ruchu samochodowym.Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej.Obok wszystkie sklepy w tym Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

900 zł39 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Gdynia babie-doły: ok.39m2, kuchnia, 2 pokojowe, łazienka, przedpokój. Mieszkanie na bardzo cichym osiedlu, do centrum 15min, przyjaznym dla dzieci, blisko do morza, sklepów, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witomino

Witomino,Gdynia

159 000 zł40 m² 4 015,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Mieszkanie dwupokojowe w 10 piętrowym wieżowcu, położone w dzielnicy Gdyni Witomino. Ustawne i przestrzenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogórze Dolne

Pogórze Dolne,Gdynia

300 000 zł36 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mozliwe zdjęcia na maila

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrzewiowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 200 zł82 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne, komfortowo wykończone mieszkanie, w cichej i spokojnej dzielnicy Gdyni. Atutem nieruchomości jest ciekawy rozkład pomieszczeń, garderoba, oraz bliskość Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47m2 z widokiem na las i okolicę ;dwustronne okna na północ i południe słoneczne;położenie:Dobra lokalizacja blisko szkoła ,przedszkole ośrodek zdrowia i komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 000 zł76 m² 26,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w nowym, kameralnym budownictwie (tylko 6 mieszkań w budynku) na Wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni. Do mieszkania przynależy duży balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kielecka

Witomino,Gdynia

2 000 zł57 m² 35,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Komfortowe mieszkanie usytuowane na parterze na Osiedlu Hossa Dominium Gdyńskie w trzypiętrowym budynku z 2002 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Gdynia,pomorskie

446 000 zł69 m² 6 463,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Gdyni Wzgórze Świętego Maksymiliana. Znajduje się ono na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku. Jest bardzo zadbane- remont przeprowadzono 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sandomierska

Mały Kack,Gdynia

158 000 zł32 m² 4 897,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie jest usytuowane na parterze bloku mieszkalnego, 1-piętrowego (łącznie 16 mieszkań), po stronie zachodniej. Rok budowy: 1947, cegła. Lokalizacja: mały Kack, sandomierska 5, wśród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wolności

Działki Leśne,Gdynia

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Połowa domu, stanowiąca niezależny lokal mieszkalny, położony na piętrze budynku dwurodzinnego. Mieszkanie dwupoziomowe. Bardzo dobrze utrzymane. Wykończone w wysokim standardzie. Okna nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

173 000 zł43 m² 4 023,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blok tuz przy parku kilonskim, zkm, skm, sklepy, cieple, sloneczne, wymienione kaloryfery i okna pcv, kuchnia jasna z oknem, w Kuchni i w lazience sa kafelki starego typu te sa do wymiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

225 000 zł53 m² 4 277,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Nowa niższa cena! Bardzo dobry układ pomieszczeń-idealne dla rodziny z dziećmi. Ogromnym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane w apartamentowcu wybudowanym w 2000 roku przez firmę "inpro". Atrakcyjna lokalizacja - ścisłe centru Gdyni , blisko sklepy, restauracje, usługi, multikino, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 300 zł56 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o wysokim standardzie w pełni umeblowane na Działkach Leśnych. Powierzchnia mieszkania 56 m2 posiada balkon oraz garaż (dodatkowo płatne 150zł). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

1 400 zł65 m² 21,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Super cena! do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 na gdyńskim Fikakowie. Mieszkanie dwustronne, dobrze nasłonecznione, kompletnie urządzone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

999 zł35 m² 28,54 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

999 zł! centrum gdyni! Do wynajęcia, w korzystnej cenie, dwupokojowe mieszkanie w centrum Gdyni. Lokal o powierzchni 35 m2 mieści się na drugim piętrze (nowa szybkobieżna winda). Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

230 zł45 m² 5,11 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie (45m2) dla turystów, na euro, całkowicie umeblowane. Składa się z dwóch pokoi, w każdym łóżko 2-osobowe. Kuchnia w aneksie, z oknem, w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

240 000 zł53 m² 4 528,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie w ocieplonym budynku. W pokojach na podłogach parkiet, okna pcv, podwójne drzwi wejściowe. Mieszkanie składa się z trzech pokoi. Jeden duży ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

1 100 zł42 m² 25,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Do wynajęcia mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta, znajdujące się w cichej i spokojnej okolicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

229 000 zł46 m² 4 962,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Okazja! 3-pokojowe w dzielnicy Chylonia. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych na remont. Przestronna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 150 zł43 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie biura posiadamy więcej nieruchomości na wynajmem w danej lokalizacji, tel. Atrakcyjna oferta! Przestronne, słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 42,92 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Necla

Kamienna Góra,Gdynia

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Nowa cena! Wyjątkowa lokalizacja! Zaledwie 600 m od Bulwaru i jedyne 500 m od ul Świętojańskiej. Trzypokojowe mieszkanie położone na Kamiennej Górze w Gdyni. W Pobliżu szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Necla

Kamienna Góra,Gdynia

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie (32m2) blisko morza, całkowicie umeblowane, z balkonem. Składa się z dwóch pokoi, na podłogach panele, ściany gładzone, malowane. Kuchnia w aneksie, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

145 zł30 m² 4,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka (30m2) dla turystów, na euro, całkowicie umeblowana. W pokoju łóżko 2-osobowe i tv, na podłodze panele, .ściany gładzone, malowane. Kuchnia z oknem, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

150 zł54 m² 2,78 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie (54m2) na sezon letni, całkowicie umeblowane. Składa się z trzech pokoi, na podłogach panele, ściany gładzone, malowane. Kuchnia z oknem, oddzielna, w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie (50m2), całkowicie umeblowane, na ogrodzonym osiedlu, z balkonem. Składa się z dwóch pokoi, na podłogach parkiet, ściany gładzone, malowane. Kuchnia w aneksie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

1 800 zł74 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne mieszkanie (74m2) w dobrze zlokalizowanej okolicy. Blisko morze, park, przystanki autobusowe, sklepy. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, każdy ma ponad 20m2. Kuchnia ze spiżarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

239 000 zł61 m² 3 912,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w budynku Villa Leśna Skarpa. Mieszkanie na drugim piętrze, składa się z dwóch sypialni 18,31 m2 i 10,59 m2, łazienki 4,58 m2, pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od września dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m. Mieszkanie jest w pełni umeblowane ze sprzętem agd oraz rtv o bardzo dobrym standardzie. Lokal znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Do wynajęcia od września dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m. Mieszkanie jest w pełni umeblowane ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

245 000 zł46 m² 5 320,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Zadbane, bliskość terenów zielonych, mieszkanie położone w spokojnej okolicy, nie wymaga wkładu finansowego, główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

299 000 zł51 m² 5 821,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Do kupienia dwupokojowe mieszkanie (51,36 m2) w spokojnej części Płyty Redłowskiej. Zaledwie 10 minut spacerem od morza. W pobliżu liczne tereny spacerowe, las, plaża, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 100 zł54 m² 20,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Gdyni Redłowo. Na zamkniętym osiedlu, parter (z jednej strony budynku: wysoki parter) w niewielkim bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafranowa

Dąbrowa,Gdynia

205 000 zł55 m² 3 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Nowa niższa cena! Jasne, słoneczne, przestronne mieszkanie w zielonej dzielnicy Gdyni Dąbrowie. Do dyspozycji 3 pokoje przerobione z dwóch (duży pokój 20 m2przedzielony ścianką działkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

645 000 zł92 m² 7 010,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie o wysokim standardzie, w zacisznym miejscu Karwin, przy ścianie lasu, doskonale skomunikowane (blisko obwodnicy, przystanki zkm, w pobliżu szkoła, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

180 000 zł32 m² 5 590,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Nieruchomość dostępna wyłącznie W naszej agencji. Mieszkanie na parterze bloku na Oksywiu. Dwa pokoje z oddzielną.