dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 174 ogłoszenia

1 780 000 zł94,55 m² 18 826,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack, na kameralnym osiedlu altoria. Dojazd do centrum Gdyni, orłowa, lub Sopotu zajmuje kilka minut. Z jednej strony jest to.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,90 m² 10 257,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z potencjałem i widokiem na Zatokę - Gdynia Witomino, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża. Dane techniczne: ilość pokoi: 2 - układ idealny do przebudowy pod własne potrzeby lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł148 m² 28 986,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament W eleganckiej willi przy bulwarze nadmorskim W gdyni Przestronne wnętrza | Widok na Zatokę | Wysoka jakość wykończenia | Kameralna willa | Hala garażowa ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł143 m² 16 783,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Pełen designu dwupoziomowy apartament Projekt Architektoniczny | Wyjątkowy design | Bliskość morza | Bliskość lasu | Osiedle zamknięte | Monitoring | Garaż dwu stanowiskowy | Plac zabaw dla dzieci |.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 600 000 zł103,50 m² 25 120,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Elegancki loft W śródmieściu gdyni Żeromskiego 7 | loft | Wysoki standard | Ścisłe Śródmieście | Blisko morza, plaży ***** opis inwestycji: nowa, ukończona inwestycja "żeromskiego 7".

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,90 m² 13 422,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,9m2 w Gdyni na Chyloni, w zielonej okolicy po generalnym remoncie wykończone w wyższym standardzie. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł90,84 m² 23 667,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Śródmieście | Rezydencja Plac Kaszubski | 3 pokoje i 2 łazienki | ogromna garderoba | Balkon 10,7 m | Wysokość 3 m | Południowo-zachodni | Wysoki standard | gdyński modernizm.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł37,08 m² 9 843,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości: - dostępne od zaraz - 2 pokoje - 10 minut pieszo do skm Leszczynki, 3 minuty do przystanku autobusowego - winda w budynku lokalizacja: budynek położony jest w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł73,20 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz apartamentu, który łączy prestiżową lokalizację, historię i wygodę życia w centrum? Atuty: - świetna lokalizacja - klimatyczna kamienica z charakterem - winda - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,16 m² 26 867,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament na szczycie budynku, widok bez sąsiadów - gotowy do zamieszkania Gdynia Redłowo | 85,16 m + taras 14,30 m | 3 pokoje | 2 garderoby | standard premium Na sprzedaż apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł31,60 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gdynia | 2 pokoje | 32 m | II piętro | do własnej aranżacji | dostępne od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na II piętrze w IV-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,20 m² 11 039,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł51,16 m² 72 322,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy Apartament w prestiżowej lokalizacji - zapraszamy do zapoznania z nową ofertą od Onyx Home. Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne mieszkanie położone przy ul. Arkadiusza Rybickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60,40 m² 10 264,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,40 m2, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Budynek wybudowany w latach '-80-tych, bardzo dobrze utrzymany, ocieplony, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,80 m² 12 274,59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - gdynia chylonia, ul. Morska Blisko stacji skm Gdynia Leszczynki (ok. 800 m). Idealne dla rodziny, na start lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie Lokal 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł448 m² 10 042,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:20

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy wielorodzinnej w Gdyni Orłowie, położonej na działce o powierzchni 405 m . Łączna powierzchnia mieszkań oraz.

Szczegóły ogłoszenia

668 720 zł74,50 m² 8 976,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie miejsce prawdziwego wypoczynku z widokiem na ścianę lasu, a dzieci bezpiecznie idą do szkoły nowoczesnymi alejkami. To Chwarzno-Wiczlino samowystarczalne miasteczko, które.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł41,60 m² 11 298,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdynia Witomino Radiostacja, ładne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: świetne położenie, ta część dzielnicy położona jest na wzniesieniu, z ładnymi widokami, w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł69 m² 23 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: - świetna lokalizacja pomiędzy Śródmieściem a lasami tpk - funkcjonalna, przemyślana aranżacja wnętrza - Najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł53,10 m² 16 101,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Jeśli poszukujesz mieszkania w centrum Gdyni położone w spokojnej części Kamienna Góra ta oferta spełnia Twoje oczekiwania. Świetna lokalizacja pierwsza lina zabudowy pasu nadmorskiego, 300.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł127 m² 21 181,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Luksus.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł59,40 m² 10 353,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m z balkonem oraz możliwością wygrodzenia prywatnego ogródka. Lokal położony jest na parterze w 4-piętrowym budynku z 1980.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Wzgórzu Św. Maksymiliana.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,80 m² 14 139,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko W top nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Wzgórzu Św.Maksymiliana - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. Idealne dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł40,43 m² 13 603,76 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji! (pokój jadalniany z aneksem kuchennym i ogromna sypialnia). Lokal składa się z bardzo dużego pokoju dziennego oraz bardzo dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł84 m² 14 273,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

735 000 zł68 m² 10 808,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon z wyjściem na balkon, duża zabudowana kuchnia, dwie sypialnie, łazienka z wanną, osobna toaleta, przedpokój, - powierzchnia mieszkania 68.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł93,17 m² 17 162,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Okazja - polecamy - unikalna lokalizacja! - Modernistyczna gdyńska kamienica - dawne biura Budowy Portu Gdynia - w tym domu mieszkał i pracował inż. Tadeusz Wenda! Tu powstawała Gdynia! -.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł43,10 m² 12 273,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przytulne, zadbane mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje | 50 m | ostatnie piętro | nowe instalacje | blisko smk i 1 km do Uniwersytetu | Gdynia Grabówek ul. Morska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł68,26 m² 20 509,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w nowoczesnym apartamentowcu "rezydencja Redłowo" z 2014 r. - eleganckim budynku z wykończoną starannie klatką schodową i cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w sercu Gdyni stylowe wnętrze i top lokalizacja. Wynajem długoterminowy Oferujemy na wynajem wyjątkowy, świeżo wykończony, 2-pokojowy apartament wielkości 54 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł63 m² 8 650,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Gdyni, w dzielnicy Obłuże. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku wybudowanym w 1994 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł71 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł56,89 m² 37 792,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

478 890 zł41,20 m² 11 623,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, gdynia Cisowa. Mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o metrażu 41,2 m . Lokal położony jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł58,30 m² 39,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie położone w Gdyni przy ul. Zielonej. Lokal jest przestronny, funkcjonalny i został niedawno odświeżony, dzięki czemu jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł88,10 m² 12 474,46 zł/m²