dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Gdynia to nowoczesne, prężnie rozwijające się miasto nierozerwalnie związane z morzem, jazzem i dobrym filmem. W najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni - Kamiennej Górze, oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witomino

Witomino,Gdynia

449 000 zł42 m² 10 587,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,41 m2 znajdujące się w dzielnicy Witomino w Gdyni. Nieruchomość składa się z: - 2 niezależnych pokoi - łazienki - kuchni - korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeżeli szukasz 3 pokojowego mieszkania, starannie urządzonego, z dbałością o najmniejsze detale, ze świetnym dostępem do Trójmiasta, to oferta dla Ciebie. Atuty: - świetnie skomunikowane, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Obłuże

Obłuże,Gdynia

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz świetnej nieruchomości w Gdyni? Idealnie trafiłeś! atuty: - niski, odnowiony blok, - wysoki standard wykończenia, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - bliskość do morza i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

359 000 zł43 m² 8 300,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego mieszkania w Gdyni? To tutaj. Komfortowe, ciche i bardzo słoneczne mieszkanie, położone na drugim piętrze w budynku przy ulicy Gniewskiej w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pustki Cisowskie

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 100 000 zł116 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| cicha okolica | obok lasu | klimatyzacja | 2 łazienki | wysoki standard | | garderoba | możliwość aranżacji | idealna lokalizacja | Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona w pustkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

459 900 zł47 m² 9 852,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 46,68m2 w Gdyni na leszczynkach/chyloni. Mieszkanie znajduję się w wieżowcu na 3-piętrze. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabowo

Grabówek,Gdynia

499 990 zł51 m² 9 861,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Jeśli chcesz zamieszkać w centrum Gdyni, blisko morza, a za razem mieć możliwość wyjścia na spacer do lasu to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witosławy

Fikakowo,Gdynia

870 000 zł114 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie w Gdyni Fikakowie o powierzchni 114 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w budynku z 1998 roku. W jego skład wchodzi: i poziom: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niska

Witomino,Gdynia

490 000 zł38 m² 12 928,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Witomino z widokiem na Zatokę Gdańską! Mieszkanie znajduje się w kompleksie Witawa przy ulicy Niskiej. Jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania mam gotowe, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Nadmorskie Tarasy w Gdyni przy ulicy Nasypowej. Mieszkanie częściowo wykończone z możliwością przejęcia ekipy remontowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Witomino

Witomino,Gdynia

449 000 zł42 m² 10 584,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania 2-pokojowego w świetnej lokalizacji. Zalety: - tereny zalesione w bliskim sąsiedztwie, - blisko centrum miasta, - po remoncie, wymieniona instalacja, - wnętrze mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oksywie

Oksywie,Gdynia

310 000 zł42 m² 7 344,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni na Oksywiu. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie - duże 2 pokoje z balkonem w centrum Gdyni, blisko morza. Lokalizacja: mieszkanie położone w sercu Gdyni na Wzgórzu Świętego Maksymiliana, doskonale skomunikowane, 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

381 000 zł38 m² 10 052,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz słonecznego dwupokojowego, w pełni wykończonego mieszkania w Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - mieszkanie po generalnym remoncie - Dużo naturalnego światła, - pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Pogórze,Gdynia

599 000 zł71 m² 8 425,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie Mieszkanie ma powierzchnię 71,09 m2 i składa się z: - salonu z wyjściem na balkon (1 m2) - 22m2, - sypialni z garderobą - 12,2m2, - sypialni - 12m2 - oddzielnej kuchni - 9,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

585 000 zł68 m² 8 641,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Gdynia dąbrowa ul. Rdestowa - nowa cena! zapraszamy! lokalizacja Dąbrowa to spokojna, zachodnia dzielnica Gdyni z rozwniętą infrastrukturą usługowo-handlową i otoczona lasami Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

388 900 zł39 m² 9 971,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne mieszkanie świeżo po remoncie! Status prawny: lokal własnościowy z możliwością założenia kw (jest możliwość zakupu na kredyt). Mieszkanie znajduje się w Gdyni przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

269 000 zł17 m² 15 823,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka po kapitalnym remoncie! Mieszkanie dostępne od zaraz! Odrębna własność z księgą wieczystą (jest możliwość zakupu na kredyt). Mieszkanie jest usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

599 000 zł68 m² 8 808,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Morskim w Pogórzu (gmina Kosakowo) przy ul. Śliwińskiego graniczącym z Gdynią wybudowanym w 2012 roku przez dewelopera Euro Styl. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

389 000 zł45 m² 8 608,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni na Obłużu - ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 203. Nieruchomość usytuowana jest na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 699 000 zł77 m² 22 096,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz gotowego, cichego I spokojnego miejsca dla twojej rodziny blisko lasu I morza? idealnie trafiłeś! Na sprzedaży Apartament wykończony z dbałością o najmniejsze detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydzowa

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

564 000 zł80 m² 7 073,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne czteropokojowe mieszkanie w urokliwej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisiwskie przy ulicy Rydzowej Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 79,73 m2, którego okna wychodzą na 3 strony budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

428 900 zł47 m² 9 086,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie w Gdyni przy ul Helskiej! Doskonała lokalizacja: blisko obwodnicy skm, zkm. W pobliżu: szkoły, przedszkola, sklepy, usługi handlowe. Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

399 800 zł39 m² 10 251,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

285 000 zł17 m² 16 764,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 760 000 zł66 m² 26 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie znajduje się na osiedlu Rivus przy ul. Bernadowskiej w Gdyńskiej dzielnicy Orłowo - Kolibki. Wybudowane zostało w 2017 r. przez Invest Komfort - dewelopera, który słynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

450 000 zł35 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne pod wynajem. Wynajmowane nieprzerwanie od 2016 r. Lokalizacja - ul. Batalionów Chłopskich 20 - 250 metrów do delikatesów Auchan - 350 metrów do Pomorskiego Parku Naukowo Technicznego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cylkowskiego

Redłowo,Gdynia

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie inwestycyjne / gotowiec inwestycyjny Gdynia Redłowo, miesięczny przychód 3800 zł. Doskonała okazja dla inwestora. Zainwestuj w gotowy biznes! Szukasz gotowca inwestycyjnego, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupecka

Działki Leśne,Gdynia

1 031 000 zł76 m² 13 548 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Pogórze Górne

Pogórze Górne,Gdynia

779 000 zł71 m² 10 971,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu gustownie urządzony Apartament z Sauną i dwoma miejscami postojowymi, położony w malowniczych Ogrodach Tesoro w bliskiej odległości od morza i zaledwie 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

320 000 zł41 m² 7 787,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Pańswu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41 m2 w dzielnicy Gdynia Dąbrowa przy ul. Sojowej. Nieruchomość położona na wysokim parterze budynku III piętrowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

359 000 zł46 m² 7 745,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne 2-pok. mieszkanie o pow. 43,35m2 na Pogórzu w Gdyni. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku z 1985r. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wiejska

Chylonia,Gdynia

355 000 zł28 m² 12 815,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie gotowe do wejścia. Księga wieczysta, mieszkanie własnościowe Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym (meble w cenie, agd we własnym zakresie) - łazienka (prysznic, miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

619 000 zł59 m² 10 463,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W naszej ofercie przedstawiamy mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 59,16 m na osiedlu dewelopera Murapol Nadmorskie Tarasy Murapol Nadmorskie Tarasy to inwestycja zrealizowana na gdyńskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeremchowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

370 000 zł46 m² 7 984,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie położone w Gdyni w dzielnicy Pustki Cisowskie przy ulicy Czeremchowej. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 46,34m2 oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 63m2, znajdujące się przy ulicy Władysława IV, w samym centrum Gdyni. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

269 900 zł17 m² 15 876,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na sprzedaż o pow. 17m2 w Gdyni na Chyloni. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

410 000 zł41 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie W gdyni chyloni przy ul. Kartuskiej mieszkanie: do sprzedaży posiadam mieszkanie o powierzchni 41m2, które usytuowane jest na I piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

780 000 zł97 m² 8 016,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Duże mieszkanie 5-pokojowe z balkonem tuż przy lesie. Powierzchnia: 97,30 m2, dwupoziomowe, 1 piętro. Przestronne i jasne. Wystawa na 3 strony świata! Niemal z każdego okna - bajkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

519 000 zł53 m² 9 737,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i stylowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Chyloni o powierzchni 53,3m2. Mieszkanie znajduję się w 4-piętrowym bloku na parterze. W skład mieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij